Головна - Життєві історії - Юля готувала вечерю, чекаючи на Андрія з роботи. У двері вимогливо подзвонили. Рита, зведена сестра Юлі, забігла в коридор, кинула велику сумку і оголосила: “Юля, ми у вас перекантуємось дня три, ми ремонт затіяли”. Юля чекала на Андрія і думала, як уникнути скандалу з ним: Андрій уникав спілкування з Ритою. І це – м’яко кажучи. Але уникнути скандалу не вдалося

Юля готувала вечерю, чекаючи на Андрія з роботи. У двері вимогливо подзвонили. Рита, зведена сестра Юлі, забігла в коридор, кинула велику сумку і оголосила: “Юля, ми у вас перекантуємось дня три, ми ремонт затіяли”. Юля чекала на Андрія і думала, як уникнути скандалу з ним: Андрій уникав спілкування з Ритою. І це – м’яко кажучи. Але уникнути скандалу не вдалося

Юля готувала вечерю, чекаючи на Андрія з роботи. У двері вимогливо подзвонили. Рита, зведена сестра Юлі, завалилася як завжди галасливо та безцеремонно. Рита кинула велику сумку в коридор і оголосила: «Юля, ми у вас перекантуємось дня три, ми ремонт затіяли. Я пішла, мене там Толік чекає, хочемо в кіно сходити, будемо пізно», чмокнула Юлю в щоку і помчала.

Юля чекала на Андрія і думала, як уникнути скандалу з ним: Андрій уникав спілкування з Ритою. І це – м’яко кажучи. Андрій не міг спокійно витримувати наполегливість, якщо не сказати зухвальства, Рити. А тут таке! Три дні в одній квартирі? Але уникнути скандалу не вдалося. У результаті Юля благала: «Андрію, заради мене потерпи три дні. Не можу їй відмовити: ти ж знаєш! Ну, будь ласка!».

Рита була зведена сестра, але справа була навіть не в цьому. Батько Рити витратив багато сил і грошей заради здоров’я мами Юлі, він практично поставив її на ноги і продовжує стояти на варті її здоров’я. Андрій упокорився і сказав Юлі: «Звичайно, потерплю, але попереджаю: у її авантюри мене не втягуй».

Рита з Толіком прийшли пізно та галасливо. Сон Андрія був порушений і в результаті недосип. Кошмар продовжувався: почалося з окупації кімнати з диваном і телевізором і, як наслідок: “вимикайте телевізор, дайте поспати”, або зворотне “дайте телевізор подивитися, йдіть спати” і все це через приватизацію пульта; вранці ванна та туалет використовувалася гостями без обмеження часу і це в той час, коли всі поспішали на роботу; використаний посуд просто поміщався в раковину, мабуть, на думку гостей, він мив себе сам. Особливо Юлю та Андрія дратували безцеремонні, якщо не сказати, безсоромні нічні ігри.

На третій день Юля та Андрій трохи пристосувалися до спільного проживання, але більше заспокоювало те, що це має ось-ось закінчитися. Але їх поневіряння продовжилося ще на два дні. І ось ремонт закінчився, і Рита з Толіком з’їхали. Вечір Юля з Андрієм мріяли провести у тиші. Тишу порушив дзвінок телефону Юлі.

– Юля, слухай, – затріщала в телефоні Рита, – завтра до вас зайдуть хлопці, які нам ремонт робили. Хлопці гарні, два брати. Вони подивляться квартиру та скажуть – який матеріал купити для ремонту. За роботу їм платити не треба, ми їм свої меблі віддали старі… вони не старі, звичайно, але ми вирішили замінити.

– Рито, який ремонт? – дивувалася Юля.

– Юля, коли у вашій квартирі був ремонт? Десять років тому чи двадцять? Я тобі зараз відправлю фотки нашого ремонту, порівняй. Ось що: на кухню і коридор ламінат не купуйте, у нас залишився. Унітаз віддам… не бійся новий, в упаковці навіть нам не підійшов до труби якоїсь. Плитка залишилася, вам вистачить на ванну … Хлопців я попросила, щоб поквапилися, обіцяли за тиждень впоратися. Нашу однушку вони тиждень робили, і вашу обіцяли за тиждень… Ну все, поки що. Завтра вранці чекай на хлопців.

– Юля, а ти не могла сказати Риті, що ми не планували ремонт? Що не до ремонту нам зараз…

– А до чого нам зараз, Андрію? – Сказала Юля тоном, який насторожив Андрія.

Рита надіслала фотографії своєї квартири.

– Андрію, Рита права: ремонт ця квартира бачила так давно, що й сама не пам’ятає. Ми з мамою шпалери клеїли, коли я ще студенткою була. Ось порівняй, – Юля змусила Андрія подивитися фотки квартири Рити.

– Роби, що хочеш… – невизначено сказав Андрій і пішов у кухню.

Ремонт був зроблений і він сподобався Андрію, а Юля вже відверто раділа.

Рита і на цьому не залишила їх: «Пропоную відзначити вдало проведені ремонти, давайте ввечері в кафе посидимо». «Добре, все одно не відв’яжеться» – сказав Андрій Юлі.

У кафе Рита поставила перед Юльою коробку і сказала: Юля, це вам подарунок на новосілля. Вважай квартира оновилася, отже, новосілля. Це бра, дуже красиве! Тобі точно сподобається». Андрій та Юля розгубилися: адже вони навіть і не подумали про подарунок!

– Так, видихнули, – сказала Рита, – я пожартувала, це не подарунок, а подяка за притулок.

З кафе вийшли дружно та весело.

Plitkarka

Повернутись вверх