Головна - Життєві історії - Галина прибирала в квартирі. В її голові знову спливли події які змінили її життя в одну мить. Напередодні її відправили у відрядження на 3 дні. Галя швидко впоралася з усіма справами і на день скоротила відрядження. Вона вирішила не говорити нічого чоловікові і зробити йому сюрприз. Ось він зрадіє, коли вона з’явиться на порозі квартири

Галина прибирала в квартирі. В її голові знову спливли події які змінили її життя в одну мить. Напередодні її відправили у відрядження на 3 дні. Галя швидко впоралася з усіма справами і на день скоротила відрядження. Вона вирішила не говорити нічого чоловікові і зробити йому сюрприз. Ось він зрадіє, коли вона з’явиться на порозі квартири

Галина витерла піт з лиця і подивилася у вікно.

Вона зітхнула і знову стала натирати плитку, адже вона мала ще стільки роботи і зволікати було не можна. Коли закінчиться відпустка, у неї не буде вже вільного часу. Тому потрібно встигнути зробити все за цей тиждень.

Галя кілька хвилин старанно працювала а потім знову захекалася. Вона з невдоволенням розігнулася і сіла на стілець, знявши рукавички. Жінка, скуйовдивши руками волосся, витерла піт з чола і подивилася навколо.

Ця квартира вимагає ще багато вкладень, але зараз вже краще ніж було при покупці. Вона вже виконала велику роботу. Майже всі кошти були вкладені в цю квартиру. Тому прибиранням їй довелося займатися самостійно. На ремонт залишалися якісь кошти, але цього все одно було мало. Галя ковтнула води прямо з пляшки, що стоїть на маленькому столику.

В її голові знову спливли події які змінили її життя в одну мить. Галя занурилася у спогади. Напередодні її відправили у відрядження на 3 дні.

Вони з Сергієм віддали дитину бабусі, збиралися влаштувати романтичні вихідні. А тут це раптова відрядження. Галя не змогла відмовити, тому що це було її просування по кар’єрних сходах. Вона поїхала, а чоловік сказав що буде сильно сумувати.

Галя на подив швидко впоралася з усіма справами і на день скоротила відрядження. Вона вирішила не говорити нічого чоловікові і зробити йому сюрприз.

Ось він зрадіє, коли вона раптово з’явиться на порозі квартири. Для більшого ефекту вона вирішила, що повинна як слід підготуватися і заїхавши в магазин, купила нову красиву білизну. Після приземлення літака вона вирішила поїхати до кращої подруги, щоб у неї переодягнутися.

Вона не подзвонила Карині, тому що та все одно вечорами завжди була вдома, тим більше кілька годин тому вони листувалися і Карина сказала, що сьогодні нікуди точно не виходить. Галя не завадить їй, а подруга завжди підтримує її. Можливо вона зробить їй зачіску і класний макіяж – вона в цьому справжній фахівець.

А ще Галя вирішила позичити у неї червоні туфлі на шпильці, які Карина одягала на своє день народження. Вони будуть чудово поєднуватися з новою чорною білизною, яка лежала у Галі в сумці.

Передчуваючи зустріч з чоловіком, Галя наспівувала про себе якусь романтичну мелодію, яку почула в літаку. Під’їхавши на таксі до будинку Карини, вона поспішно піднялася до неї на поверх і подзвонила у дзвінок.

Кілька секунд стояла тиша, а потім почулися кроки. Клацнув замок і двері відчинилися. Галя відкрила рот, щоб з порога попросити допомоги у подруги, але не вимовила ні слова.

Побачене здивувало її настільки, що вона втратила дар мови.

Перед нею стояв чоловік. Та не просто чоловік, а її власний чоловік. Сергій був в одних спортивних штанях а на ногах чоловічі домашні тапочки. Спортивні штани були незнайомі Галі. Вдома у Сергія таких не було. Галя з відкритим ротом дивилась на чоловіка, намагаючись зрозуміти, що відбувається.

Сергій з переляканими очима дивився на Галю, тільки його рот був закритий. Галя нарешті змогла закрити рот і промовила:

– Що відбувається?

Він просто часто кліпав, намагаючись обміркувати ситуацію, що склалася.

А Галя все не розуміла, що її чоловік робить в квартирі подруги. У цей момент в коридорі з’явилася Карина.

– Що, вже доставили? Так швидко? Зазвичай вони раніше не приїжджають. Ти розплатився з ними, дорогий?

І тут Карина побачила Галю. Вона моментально замовкла і закрила рот обома руками. Яскраво нафарбовані очі широко розкрилися. На ній був гарний ажурний халат і ті самі червоні туфлі на шпильці, які Галя хотіла взяти в оренду. Як тільки Галя почула слово “дорогий”, вона все зрозуміла.

Боже яка вона ду*а. Як вона відразу не зрозуміла всю цю ситуацію. Так тут же подвійна зрада: чоловік і подруга! Чудово!

Галя не знала, що роблять жінки в таких ситуаціях, коли ловлять чоловіків, тому вона просто сказала:

– І як довго це триває?

Карина тут же прийшла в себе:

– Ой Галю, ти, напевно, не те подумала. У мене кран вийшов з ладу у ванній кімнаті, я не знала що робити і до кого звернутися. Ось і подзвонила Сергію, він прийшов щоб допомогти мені.

Галя глузливо оглянула її з голови до ніг:

– Ну так! А ти його зустрічаєш в такому вигляді? Мабуть це допомагає йому в його нелегкій справі, так?

Карина машинально застебнула халата, а Галя подивилася на чоловіка і продовжила свою промову:

– Я бачу, що ти відповідально підійшла до його приходу, спортивні штани йому купила і тапочки. У тебе там напевно серйозна проблема з краном? Ти тут, напевно, всю ніч зібрався кран ремонтувати, раз переодягнувся в домашнє? – звернулася вона до чоловіка.

Сергій, нарешті прийшов себе і, глибоко зітхнув. Він зрозумів, що сцени не уникнути.

– Галя, давай заспокоїмося і поговоримо, як дорослі люди.

І тут Галя спалахнула:

– Про що тут можна говорити? Ви за моєю спиною будували каверзи, а я навіть ні про що і не здогадувалася. Мені просто цікаво, як давно ви обидва мене водите за ніс? І скільки це тривало б, якби я зараз не прийшла? Ти вислуховувала мене, коли я розповідала тобі про свої проблеми, і тут же бігла і розповідала про них моєму чоловікові? І ви сміялися наді мною, проводячи час разом? – звернулася вона до подруги.

Та мовчала, опустивши очі і відчуваючи себе незатишно на високих підборах перед Галею. А Галя відчула, що зараз від образи розплачеться. Вона повернулася, щоб піти, а потім згадала щось.

Вона зупинилася і порилася в своїй сумці. А потім дістала згорток зі своєю недавньою покупкою і жбурнула його в колишню подругу. Пакет розкрився і вміст випав до ніг Карини.

– На здоров’я! Повір, йому сподобається! Я розбираюся в його смаку, і воно коштує дорожче, ніж ти сама.

А далі було просто нестерпно. Вона на наступний день подала документи на розірвання шлюбу. Сергій на колінах стояв перед нею, благав щоб вона його пробачила. Сказав, що це було якесь помутніння розуму, він клявся в любові, але все це було так принизливо для неї.

Вона сказала, що йде разом з дочкою жити до мами, якщо він не покине їх квартиру до завершення всіх формальностей. Він зібрав деякі речі і пішов жити до товариша.

Далі вони продали квартиру і більша частина коштів дісталася Галі, тому що їй потрібно було купити житло для них з дочкою.

Каті було всього 7 років але вона стійко перенесла розпад сім’ї.

На кошти з продажу їх колишнього житла Галя купила цю квартиру, вона була не нова і був потрібен ремонт. Але це було кращою пропозицію з усіх, що їй довелося знайти, і минулого тижня вони переїхали з усіма речами.

Тепер потрібно було привести її в порядок, щоб оцінити подальші дії. Вона спеціально для цього взяла відпустку.

Галя допила воду і поставила пляшку на підлогу. Так, тут ще працювати і працювати. Але зате вона почала нове життя. Звичайно, вона страждала, що сімейне життя зруйнувалася в одну мить і зовсім не цього вона очікувала.

Вона любила чоловіка, але він розтоптав їх відносини і багаторічний шлюб. Цілих 10 років вони жили душа в душу. Що сталося, якщо він вирішив піти на сторону? Навіщо вона вийшла за нього заміж? Тепер очевидно, що нічого доброго не вийшло з їхнього шлюбу.

– Мамочко, я там закінчила, даси мені іншу ганчірку? Я хочу ще підвіконня протерти – на кухню зайшла її дочка Катя.

Обличчя Галі теж освітила усмішка, вона з ніжністю подивилася на свою дочку. Як же вона могла подумати, що нічого доброго не вийшло. Ось же воно, ця розумна і кмітлива дочка – це найкраще, що трапилося з нею за всі роки. Від їхнього шлюбу у неї залишилася ця неймовірна дівчинка, яка тепер стійко переносила всі тяготи їх розставання. Вона жодного разу не заїкнулася про те, що в чомусь звинувачує батьків.

Вона жодного разу не влізла в їх сварки, не заплакала. По ній було видно, що вона сильно переживала, але Катя жодного разу не поскаржилася матері, що їй страшно.

Галя простягнула руки до дочки і притиснула її до себе:

– Ти знаєш, як я тебе люблю? Я останнім часом рідко тобі це говорю, але ти ж знаєш це?

Катя з посмішкою притулилася до мами. Вона нічого не сказала, лише кивнула у відповідь, але Катя відчула цей кивок. До очей підступили сльози. Вона ще міцніше притиснула до себе дитину, яка не могла висловити словами всі переживання і тривоги.

– Вибач, що ми з татом тебе розчарували, але так вже вийшло. Я не можу тобі зараз все пояснити, але ти виростеш і сама зрозумієш. Я тобі все розповім як є, але зараз не можу. Вибач але я не знаю навіть як тобі все пояснити. Коли Катя почула ці слова матері в перший раз, то вона стрепенулася. Вона повернулася до Галі і подивилася своїм серйозним поглядом прямо їй в очі:

– Я все розумію. Мамо, не треба мені нічого пояснювати бо я все розумію. У моєї подруги Олі батьки розлучилися в минулому році. Її тато пішов до іншої жінки, тому вони розлучилися. Її мама часто плакала і дуже переживала. Оля розповідала, що її мама часто сварилася на неї без причини і Оля навіть хотіла піти з дому, але у неї грошей не було.

Я присягнулася, що нікому не розповім про це, але ти ж моя мама, тобі ж я можу сказати правда? Ти ж нікому не розкажеш цей секрет? Я бачила як ти переживаєш, значить тато винен, що ми більше не сім’я. Але я не звинувачую ні тебе ні його. Я вас так сильно люблю, що не хочу звинувачувати. Мені страшно, але я постараюся не засмучувати вас своєю поведінкою.

Галя відчувала, як сльози біжать струмками по її щоках. Це були сльози щастя і жалю одночасно. Вона шкодувала, що її дочці довелося пережити таке випробування, але таке життя і Галя раділа тому, що у неї є така підтримка у вигляді семирічної доньки, яка виявилася не по роках мудрою.

Вона руками обхопила її обличчя і сказала:

– Знаєш, хто ти? Ти мій маленький психолог. Ти найкраще, що у мене є. Я вдячна твоєму батькові, що він подарував мені тебе. Я ні на секунду не жалію тепер, що вийшла заміж за нього. Ти моя радість і щастя. І дякую тобі, що ти поруч зі мною.

Катя здивовано фиркнула по-дитячому струснувши своїми косичками. Хоча це не відповідало її мудрим словам:

– Матуся, ми ж дівчатка і повинні підтримувати один одного, правда? Галя крізь сльози розсміялася від такої заяви. Така маленька, а веде такі дорослі розмови. А може бути їй просто довелося подорослішати занадто рано? У будь-якому випадку Галя не одна, а зі своєю найкращою маленькою подружкою, яка ніколи її не зрадить.

Вона обняла Катю, а потім сказала, змахуючи сльози з обличчя:

– Так, хватить ревіти і розслаблятися, краще давай підкріпимося, а то нам ще стільки справ переробити треба, зупинятися не можна.

Катя тепер уже радісно посміхнулася:

– Можна я спущуся в магазин за булочками з сиром?

– Звичайно можна, там гроші в коридорі на полиці лежать, візьми.

Катя швидко одягла сандалі і вийшла з квартири. Галя дивилася у вікно, як її дочка швидким кроком йде, озираючись на всі боки. Така смішна дівчинка, як вона колись.

Галя посміхнулася і відчула що у них все буде добре, тому що інакше і не може бути.

Plitkarka

Повернутись вверх