Головна - Життєві історії - Сергій ішов по селу і не розумів, що відбувається. Односельці якось дивно на нього дивилися. Назустріч ішла сусідка, тітка Наталя. Вона похитала головою і сказала: – Ой, Сергійку, тут такі справи. Ти от поїхав, а Катька твоя іншого мужика привела. Додому Сергій майже біг­

Сергій ішов по селу і не розумів, що відбувається. Односельці якось дивно на нього дивилися. Назустріч ішла сусідка, тітка Наталя. Вона похитала головою і сказала: – Ой, Сергійку, тут такі справи. Ти от поїхав, а Катька твоя іншого мужика привела. Додому Сергій майже біг­

Сергій повертався з відрядження. У відрядженні він був більше місяця. До того ж дві доби в поїзді його вже дуже втомили.

Він дуже скучив за своєю родиною і з нетерпінням чекав, коли зустрінеться з ними. Вдома на нього чекала кохана дружина з однорічним синочком. Навантажений речами і подарунками він йшов по селу в сторону будинку.

Вітаючись з місцевими жителями, він став помічати, що вони якось дивно на нього дивляться. У когось погляд був здивований, у когось співчутливий.

Назустріч йшла сусідка, тітка Наталя, яка жила з ним на одній вулиці. У відповідь на його привітання вона похитала головою і з усією трагічністю в голосі сказала:

-Ой, Сергійку, тут такі справи… Ти ось поїхав, а Катька твоя іншого мужика в будинок привела. Сама його зустріла і в будинок привела. Я бачила, як вони з сумками йшли з автовокзалу. І дивна вона стала: коли одна йде, то з усіма вітається. А коли зі своїм коханцем йде, то робить вигляд, що не знає нікого. Як зачарована, їй Богу!

Від слів сусідки Сергія немов крижаною водою облили. Така злість його взяла! Він все робив для Катьки і Дімки – вони сенс його життя. А тут така зрада з її боку. Мозок перестав взагалі щось міркувати, лишилась тільки думка про зраду.

До будинку Сергій майже біг. У ньому боролися два почуття: злість і сумнів. Не міг повірити, що його Катя могла так вчинити. Забігши в свій двір, він побачив, як незнайомий чоловік стоїть біля ЙОГО мангала і смажить шашлики. Сергій кинув сумку на землю, стиснув кулаки і швидким кроком попрямував до незнайомця.

В цей час з будинку вибігла Катя і, з радісним криком:

-Сергійко приїхав! – кинулася йому на шию.

На хвилину Сергій забув куди прямував і обійняв її. Потім згадав, відсторонив її від себе і тільки хотів запитати, що це за чоловік, як на порозі з’явилася… Ще одна Катя з синочком Дімою на руках. У Сергія від побаченого волосся дибки стало.

-А до нас Ліза з Олексієм в гості приїхали, – радісно повідомила та Катя, яка обіймала його.

Сергій застиг:

-Блін, як я міг забути?!

Ліза – Катіна сестра-близнюк. Він її бачив один раз на весіллі, потім вона відразу поїхала за кордон. Працювала там за контрактом. А тепер приїхала зі своїм нареченим, познайомити його з родичами. А міг би здогадатися, коли сусідка про “дивацтва” Каті говорила. Добре що не встиг посваритися з новим членом сім’ї, а то якось незручно вийшло б…

Потім вони довго всі сміялися над цією ситуацією. А ще їх бавила реакція сусідів в селищі, коли вони всі разом виходили погуляти. Сусіди чекали скандалів, інтриг, розслідувань, а тут виявилося все так просто…

Plitkarka

Повернутись вверх