Головна - Життєві історії - – Вибач, Богдане, я не вийду за тебе заміж, – сказала Олеся в телефон. – Що трапилося? Все ж уже готове, – не розумів, що відбувається Богдан. – Я розмовляла з твоєю сестрою, – Олеся відключила телефон..

– Вибач, Богдане, я не вийду за тебе заміж, – сказала Олеся в телефон. – Що трапилося? Все ж уже готове, – не розумів, що відбувається Богдан. – Я розмовляла з твоєю сестрою, – Олеся відключила телефон..

– Вибач, Богдане, я не вийду за тебе заміж, – сказала Олеся в телефон.

– Що трапилося? Все ж уже готове, – не розумів, що відбувається Богдан.

– Я розмовляла з твоєю сестрою, – Олеся відключила телефон.

Але ж все починалося красиво. Богдану і Олесі по тридцять років, він красиво залицявся. Через два роки вирішили одружитися. Стали готуватися до весілля.

Ось тільки Богдан не хотів знайомити Олесю зі своїми родичами. Для неї це було дивно. Як можна виходити заміж і не знати родичів чоловіка! Богдан показував фотографії батьків і сестри, але говорив, що вони посварилися і не спілкуються.

Олеся вирішила налагодити відносини з майбутніми родичами і, можливо, помирити їх з Богданом.

Знайти сестру в соцмережі не склало труднощів. Олеся попросила про зустріч. Сестра Богдана підтвердила, що ось уже три роки сім’я не спілкується з ним. Пообіцяла прийти на зустріч і все розповісти.

Сестра розповіла, що в одному з відряджень Богдан познайомився з сімнадцятирічною дівчиною з неблагополучної сім’ї. Умовив її втекти з ним, обіцяв одружитися.

Батьки його були не в захваті від такої ситуації. Але і виганяти або вмовляти повернутися додому дівчину не стали. Поселили їх у порожню після сmepті бабусі квартиру – живіть.

Але незабаром дівчинка набридла Богдану. Як не старалася вона догодити «чоловікові», але він вже награвся в рятівника. Йому стало нудно з нею. Батьки говорили, не хочеш з нею жити, допоможи влаштується на роботу, зніми квартиру на перших порах. Не кидай дівчинку.

Але Богдан відвіз її назад в рідне містечко, де у неї не залишилося нічого. Як вже її зустріли, можна тільки гадати, дівчинка через деякий час нakлaлa нa ceбe pyки.

Ось з тих пір вся сім’я Богдана порвала всякі відносини з ним.

Олеся в шоці прийшла додому і зателефонувала Богдану.

Через півгодини прийшов Богдан. Він намагався переконати Олесю, що він не винен у cmepтi дівчини. Винні його батьки, які переконували його витpaчaти гроші на цю дівку, яка йому набрuдла гipше гіркої редьки.

– Олесю, я тебе люблю. Не кидай мене. У нас з тобою все буде добре. Забудь ти цю історію, – крuчав Богдан через двері, коли Олеся його вигнала з квартири.

«Добре, що я вирішила пошукати його родичів до шлюбу», – думала Олеся.

Plitkarka

Повернутись вверх