Головна - Життєві історії - – Привіт, мої дорогі. Проходьте, сядемо за стіл, – мама Діми здивовано дивилася на майбутню невістку. За столом всі мовчали, і раптом Галина Анатоліївна каже: – Оля, ви не переживайте, у мене є чудовий спеціаліст, і вона допоможе вирішити вашу проблему. – Проблему? У мене немає проблем. – здивувалася Оля. – Ну як же? А ці ваші зайві кілограми?, – мама Діми не здавалася

– Привіт, мої дорогі. Проходьте, сядемо за стіл, – мама Діми здивовано дивилася на майбутню невістку. За столом всі мовчали, і раптом Галина Анатоліївна каже: – Оля, ви не переживайте, у мене є чудовий спеціаліст, і вона допоможе вирішити вашу проблему. – Проблему? У мене немає проблем. – здивувалася Оля. – Ну як же? А ці ваші зайві кілограми?, – мама Діми не здавалася

-Мамо! Ти купила чай для схуднення? А насіння Чіа? Навіщо ти поклала мені так багато масла в кашу, це ж зайві кілограми !? Діма, ти знову купив дріжджовий хліб? Це шкідливо! Води потрібно вранці пити три склянки, інакше вага йти не буде … Де моя вода ?! – приблизно такі вислови Діма слухав з самого дитинства.

Його мати і старша сестра були вічно стурбовані своєю фігурою. Зараз сестрі було вже тридцять вісім, вона ніколи не була заміжня і нагадувала Дімі худого, згорбленого коня з вічно-голодним очима. А мама була схожа на дуже пряму, в’язальну спицю.

Його це так дістало, що він завжди тягнувся до людей життєрадісних, з хорошим апетитом. І завжди мріяв, щоб його майбутня дружина відрізнялася від його матері і сестри. І він таку знайшов!

Її звали Ольга. Оля … Навіть ім’я її було м’яким, приємним і смачним, немов ароматне тістечко. Ні, Оля не була повною. Але при зрості сто сімдесят три сантиметри у неї було 85 кілограмів. І всі ці кіло випромінювали здоров’я і гарний настрій. Високі груди, тонка талія, жіночні форми і ямочки на пухких щічках, які так і хотілося вщипнути. Все це призвело Діму в невимовний захват, як тільки він її побачив.

Якось ввечері він завіз сестру в банк у справах. Вона взяла талончик і присіла в потрібне крісло. А він походжував по залу в очікуванні.

Раптом до його слуху долинув сріблястий, як дзвіночок сміх. Він був тихим, але таким заразливим, що Діма мимоволі посміхнувся. Йому так захотілося подивитися на господиню сміху, що він не втримався і пішов на звук. Сміялася дівчина операціоніст, яка обслуговує літнього клієнта. Той сказав щось смішне, від чого дівчина ще раз засміялася. А Діма не міг відвести від неї очей … Від волосся, що лежало хвилями і губ бантиком. До того ж вона виявилася цілком собі при тілі, це було видно неозброєним оком …

Він їхав в машині з сестрою, слухаючи її монотонну мова, але був ніби не тут, не з Оленою, а залишився там, в банку, з тією ​​дівчиною.

-Діма, ти мене слухаєш? ​​- невдоволено запитала сестра.

-Звичайно, Олено, слухаю. – він напружено думав, про що ж говорила сестра.

-Так ось, я йому кажу, що я не їм смажене м’ясо, тільки варену курячу грудку, – скаржилася сестра на свого чергового залицяльника. Діма закивав співчутливо, зацокав язиком, мовляв, ось негідник який …

На наступний день, ближче до вечора, він помчав у банк. Предмет його мрій був на місці і Діма полегшено зітхнув. Дочекавшись закриття, він витягнув з машини букет троянд і попрямував до дівчини.

-Дівчино. А вам чоловік не потрібен або зять вашій мамі? – бовкнув він заїжджену фразу і простягнув їй троянди.

Напевно обличчя у нього було таким розгубленим і смішним, що вона дзвінко розсміялася, але троянди взяла.

-Боже … Яка краса! Як вони пахнуть! – вона опустила обличчя в квіти, вдихаючи аромат, а він милувався нею …

З тих пір вони були нерозлучні. Буває таке в житті, коли ти зустрічаєш людину і розумієш – все, це твоє і більше не потрібно нічого шукати. Так сталося у Діми з Ольою. Він зробив їй пропозицію через місяць знайомства і вона з радістю погодилася. Залишилося познайомитися з батьками.

Батьки Олі зустріли його щедро накритим столом, пирогами, сміхом і гомоном. Мама Олі, ставна велика красуня, розцілувала його в обидві щоки, чим збентежила до неможливості. Батько дружньо поплескав по плечу, як старого знайомого, і повів на кухню.

-Подалі від жінок, а то замучать тебе. Але ти не переживай, Наталія Євгенівна, мама Олі, жінка мирна! За це я і люблю її вже тридцять років. А Оля наша і зовсім діамант. Ти бережи її, синку. – батько Олі уважно подивився на нього.

Потім вони довго сиділи за столом. Все з апетитом їли, голосно сміялися, розповідаючи якісь смішні випадки з життя. Потім Іван Дмитрович, батько Ольги, грав на гітарі, а всі хором підспівували. Дімі було так добре і просто в цій родині, як ніби він знав їх все життя …

Через три дні вони зібралися до батьків Діми. По дорозі заїхали в кондитерську і Оля купила авторські еклери ручної роботи для жінок. О п’ятій вечора вони були на місці.

Двері відчинила мама Діми, Галина Анатоліївна.

-О … Привіт, мої дорогі, … – вона здивовано дивилася на Ольгу і так і застигла перед ними з відкритим ротом, тримаючись за ручку дверей …

-Мама, я теж тебе люблю. Може ми не будемо стояти на порозі і пройдемо в квартиру? – Діма потихеньку напирав на матір і вони нарешті увійшли всередину.

-Так звичайно, син. звичайно … Проходьте, проходьте … А ви, мабуть і є та сама Оля, так? – вона взяла себе в руки і безсоромно розглядала Ольгу з ніг до голови.

-Так, я Оля! І я дуже рада знайомству. – Оля сунула свою долоньку в руку Галини Анатоліївни і пройшла всередину. А мати Діми так і залишилася стояти з здивованим виглядом, дивлячись на дівчину.

-Тату, Олена, мама, це Оля, моя наречена, ми подали заяву і скоро у нас весілля. Оля, а це моя сім’я. Сестра Олена, мама Галина Анатоліївна та тато Микита Сергійович. – познайомив Діма наречену з рідними.

Новина про весілля мабуть стала несподіванкою для рідних Діми і вони сиділи притихлі і злегка вражені. У кімнаті запанувала тиша, чути було лише стукіт столових приборів …

-Так! Оля! Ми дуже раді вам і ласкаво просимо в сім’ю. У вас там що, пляшечка? О, це дуже до речі! І якісь смаколики, але це для вас, для дівчаток. – розрядив обстановку тато Дмитра, Микита Сергійович.

-Ні ні, ми не їмо тістечка, тим більше на ніч. Що ви, Оля … – Галина Анатоліївна якось навіть гидливо відсунула від себе коробку з солодощами.

-Ви не їсте, а ми їмо! давай но сюди коробку, подивимося що там. Я думаю Оля поганого не принесе. Так, Оля? – весело прогримів тато.

Всі нарешті влаштувалися і трохи заспокоїлися. На столі був шоколад, якісь легкі закуски і пляшка ігристого. Відкрили пляшку, чокнулись, пригубили і знову настала незручна тиша.

-Мамо, а я познайомився з батьками Олі. Вони такі чудові люди. Вони вам сподобаються.- сказав Діма для того, щоб хоч щось сказати. Оля розглядала келих, а Олена не зводила очей з Олі. Тато став розповідати якийсь анекдот, всі засміялися і напруга трохи спала.

-Оля, ви не переживайте, у мене є чудовий спеціаліст. Я вас з нею зведу і вона допоможе вирішити вашу проблему. – раптом сказала мама.

-Проблему? У мене немає проблем. – не приховувала свого здивування Оля.

-Ну як же? Оля, а ці ваші зайві кілограми? Хіба це не проблема? – мати Діми не здавалася.

-На мій погляд, у мене немає зайвих, тим більше, що мого майбутнього чоловіка вони влаштовують. Не всім же бути дюймовочками і тростинками. – Оля глузливо оглянула Олену і маму Діми. Від такого нахабства Олена спалахнула.

-Оля, у вас зайвих кілограмів двадцять! Це погано для здоров’я. А коли ви народите, я навіть не уявляю що з вами буде …

-Коли я народжу, я буду ще гарніша і зі мною буде мій коханий чоловік і дитина. А ви заміжня, Олено? Впевнена, що у такої стрункої жінки обов’язково повинен бути красень чоловік і, як мінімум, пара діточок … – помстилася Оля і з насолодою відкусила тістечко.

Олена проковтнув слину і від обурення хотіла ще щось сказати і навіть набрала побільше повітря, але конфлікт загасив Микита Сергійович. Він наповнив келихи і проголосив тост.

-За жінок цієї родини, таких різних, але таких коханих!

Вони вийшли на вулицю години через дві. Подивилися один на одного, зітхнули в унісон і раптом засміялися обидва, не змовляючись.

-Так … Так … От уже не очікувала почути від майбутньої свекрухи, що я повненька.

-Оля, рідна, ти красуня і ти це знаєш! А мама з сестрою? Прости їх великодушно. Родичів, на жаль, не вибирають.

… Весілля було призначено на 25 серпня. У цей день родичі і друзі зібралися в ЗАГС, щоб бути присутніми на одруженні закоханих. Після церемонії всі запрошені прибули в ресторан.

Наречена блищала в шикарній сукні, вона вигідно підкреслювало її жіночну, чарівну фігуру. Наречений не зводив з неї закоханих очей. Мати нареченої, Наталія Євгенівна не поступалася дочці красою і розкішністю форм. Елегантне плаття вигідно підкреслювало її фігуру. Добра половина чоловіків не зводили з неї очей. Вона вигідно відрізнялася від сухорлявої, невисокої свахи, затягнутої в глухе плаття – футляр. Сестра Діми, Олена, була копією своєї матері, тільки молодше.

Заграла музика і молодята вирушили танцювати весільний танець. Вони кружляли в першому танці під чарівну музику. Неозброєним оком було видно, що для них зараз не існує в цьому світі нікого. Тільки вони вдвох. Гості застигли в німому захопленні.

– Тааак… Нареченій не завадило б трохи скинути. Вона просто величезних розмірів, ще й сукня невдала. Вона її повнить … – пролунав незадоволений голос матері Діми.

Як кажуть – слово не горобець, вилетить не спіймаєш … Напевно ці слова, Галина Анатоліївна хотіла б запхати назад – туди, звідки вони вискочили, але було пізно – вона була почута … На свою біду.

-Між іншим, багато чоловіків на кістки то не кидаються. Воліють нормальних, живих жінок. Ваш син, до речі, відноситься до їх числа. А ви, свахо, зі словами обережніше, а то я жінка, хоч і м’яка, але нервова. Можу з собою не впоратися, коли справа стосується моєї дочки …- Наталія Євгенівна, руки в боки, напирала на бідну Галину Анатоліївну своїм пишним бюстом і поступово приперла її до стіни.

Жінки деякий час свердлили один одного очима. Галина Анатоліївна злякано, а Наталя Євгенівна люто. Обстановку розрядив Іван Дмитрович, який миттю розібрався в ситуації.

-О! Дівчатка! А я дивлюся, ви вже зовсім подружилися. Але я змушений вкрасти у вас мою дружину, шановна Галина Анатоліївна! Наталочка, я запрошую тебе на танець. Молоді відтанцювали, тепер наша черга.

Він взяв дружину за талію і вони закружляли у вальсі. Гриміла музика, кругом були радісні обличчя. А весілля співало й танцювало, як співається у відомій пісні.

Залишається сподіватися, що молоді будуть жити, поживати, та добра наживати …

Адже це найголовніше, правда ж?

Plitkarka

Повернутись вверх