Головна - Життєві історії - – Ні, ну ти тільки уяви собі, ким він виявився! – обурено кричала в слухавку Олена своїй подрузі Галі. – Я йому і поїсти, і попрасувати, і все інше, а він… Та в мене просто немає слів! – Олена була в розпачі. Сьогодні вранці, вона випадково взяла в руки телефон чоловіка. А там… Там були переписки з жінками. І не з одною

– Ні, ну ти тільки уяви собі, ким він виявився! – обурено кричала в слухавку Олена своїй подрузі Галі. – Я йому і поїсти, і попрасувати, і все інше, а він… Та в мене просто немає слів! – Олена була в розпачі. Сьогодні вранці, вона випадково взяла в руки телефон чоловіка. А там… Там були переписки з жінками. І не з одною

-Ні, ну ти тільки уяви собі, ким він виявився! – обурено майже кричала в трубку мобільного телефону Олена своїй найкращій подрузі Галі.

-Я йому і поїсти, і попрасувати, і все інше, а він… Ти уявляєш, хто він?

-І хто ж? – запитала Галя.

-Та в мене просто немає слів! – Олена була в розпачі.

Сьогодні вранці, у звичайнісінький день, Олена дізналася, що її чоловік, її милий і коханий Вася, з яким вони прожили у шлюбі вже вісім років, виявився справжнім зрадником.

Вже зібравшись на роботу, вона випадково взяла замість свого мобільного телефону телефон чоловіка і виявила, що він розблокований.

Звісно, цікавість взяла гору, і, добре покопавшись у повідомленнях, вона з’ясувала, що у Василя є: дві коханки, які не підозрюють одна про одну, підписані як Іван Іванович та Іван Васильович, а також якась Женечка, за телефонною книгою Євген Степанович, до якої він уже почав залицятися…

В цей самий час Василь, який нічого не підозрював, мирно мився у ванній наспівуючи в голос якусь пісеньку.

-Зараз я тобі покажу! – зрозумівши прочитане і набираючи швидкість, Олена кинулася до чоловіка.
Через секунду з ванни полетіли бризки води і піни.

Василь побіг у спальню, завбачливо зачинившись на замок. Бар’єр у вигляді дверей у спальню для Олени був неприступний, тому, вона вискочила на вулицю, твердо вирішивши, що з цим негідником під одним дахом залишатися не може.

Побалакавши по телефону з Галею і трохи заспокоївшись, Олена вирішила помститися і сьогодні ж увечері відвідати найпафосніший клуб у місті, знайти там хлопця і провести з ним вечір. А завтра піти до РАГСу і розлучитися з Василем…

-Галю, о десятій біля клубу, відмови не приймаються. Я на роботу, потім у салон – привести себе в порядок, зустрічаємось на місці, – поставила перед фактом подругу Олена.

Галя була вже двічі розлучена, тому вечірки та нічне життя були для неї справою звичайною. А ось Олена, старанна домогосподарка та дружина, дозволяла собі таке вкрай рідко.

Увечері в салоні краси, розглядаючи себе в дзеркало, Олена задоволено зробила висновок, що у свої тридцять сім вона ще дуже навіть нічого: струнка, красива, з вогником в очах, і виглядає років на десять молодше, ніж насправді.

-Чого ж тобі ще треба? – фраза з фільму була дуже доречною при думці про Василя.
Василь, звичайно, протягом дня робив неодноразові спроби додзвонитися до Олени, але вона трубку не брала, а потім додала його номер у чорний список.

Найкращий нічний клуб міста виблискував і манив своїми вогнями. Олена і Галя зустрілися біля входу — обидві у коротких сукнях, з ультрамодними зачісками та макіяжі. Мабуть, Олена виглядала навіть зухваліше, ніж Галя.

-Подруго, ти сьогодні прямо зірка, всі найкращі мужики сьогодні наші, – роздивляючись Олену, захопилася Галина.

-Без сумніву, – відчиняючи двері до клубу, озвалася Олена.

-А сьогодні ретро. Може воно і на краще, публіка буде добротнішою, – зробила висновки Олена і рушила до вільного столика на балконі.

Клуб був майже заповнений, незважаючи на відносно ранній час. Люди скакали на танцполі та жваво розмовляли за столиками.

Вже після опівночі Олена помітила, що за нею спостерігає досить цікавий чоловік приблизно її віку. Зустрівшись поглядами, вони зрозуміли одне одного без слів і вже до кінця ночі разом танцювали та обговорювали своїх половинок. Представився він Андрієм.

Галя ж веселилася з якимсь чоловіком за сусіднім столиком.

Андрій був одружений, але, за його словами, дружина була сварливою, та ще й, схоже, і любителькою сходити «наліво».

Але вони мають спільний бізнес, тому так просто розійтися не виходить. Саме сьогодні вона поїхала до Києва, нібито з питань бізнесу. Але, як вважає Андрій, справжньою причиною був коханець.

До третьої ночі Олена вже остаточно розслабилася, тому, сама не розуміючи як, опинилася з Андрієм спочатку в таксі, а потім і в нього вдома.

Ніч була бурхливою – давалася взнаки новизна того, що відбувається та почуття образи на чоловіка.

Ранок, навпаки, був не зовсім добрий – голова в Олени розколювалася, навіть постало зрадницьке питання про те, чи правильно вона вчинила.

Лежачи в ліжку та оглядаючись навколо, Олена зрозуміла, що вона в просторій спальні з високими стелями та стильними меблями.

У кімнату зайшов Андрій і, задоволено посміхаючись, вручив Оленці склянку свіжого соку і таблетку від голови. Розговорилися.

-Зараз я розповім тобі історію! Не повіриш, що таке буває в житті, – заявив Андрій.

-Позавчора на роботі мій товариш Василь, зразковий, між іншим сім’янин, помилково взяв мій мобільний телефон.

Моделі однакові, тому він повернувся додому з двома телефонами, не підозрюючи нічого. Увечері я зателефонував на свій мобільний, слухавку підняв Василь, ми розібралися і домовилися, що він уже вранці привезе його на роботу.

Проте вранці щось пішло не так – його дружина, почитавши деякі листування в моєму телефоні, влаштувала Василю грандіозну сварку… Схоже, справа до розлучення йде, – з усмішкою продовжив Андрій.

Олена сиділа на ліжку і тільки кліпала очима вже не слухаючи, що там далі говорить Андрій…

Plitkarka

Повернутись вверх