Головна - Про кохання - Надя розвішувала одяг після прання, коли додому повернувся Сергій. Дружина одразу помітила, що чоловік, якось дивно виглядає. Вони сіли вечеряти. – Що сталося? – не витримала Надія. – Нічого, – відмахнувся Сергій. – Я ж бачу. Давай розповідай, – не заспокоювалася жінка. Помішуючи чай, чоловік заговорив нарешті про те, що з ними відбувається. – Я більше не можу приховувати це від тебе, – раптом, почав чоловік. Надія застигла, вона приготувалася до найгіршого

Надя розвішувала одяг після прання, коли додому повернувся Сергій. Дружина одразу помітила, що чоловік, якось дивно виглядає. Вони сіли вечеряти. – Що сталося? – не витримала Надія. – Нічого, – відмахнувся Сергій. – Я ж бачу. Давай розповідай, – не заспокоювалася жінка. Помішуючи чай, чоловік заговорив нарешті про те, що з ними відбувається. – Я більше не можу приховувати це від тебе, – раптом, почав чоловік. Надія застигла, вона приготувалася до найгіршого

-Я ж казала, що нікуди він від мене не дінеться! – Переможно промовила Надя, нахилившись над робочим столом подруги.

Олена зітхнула. Сім’я Наді та Сергія народилася на її очах і на її ж очах зруйнувалася. Спочатку ці двоє безсумнівно любили один одного, але поступово почуття зійшли нанівець. Надя дедалі частіше скаржилася на чоловіка. Була незадоволена його зарплатою, зовнішнім виглядом, надто гучним сміхом та потягом до поїздок на природу. Сергія, напевно, теж багато не влаштовувало в сімейному житті, але він вважав за краще мовчати про свої переживання та проблеми.

Олені здавалося, що чоловік навіть намагався спочатку догодити дружині, якось змінити її настрій, але Надя нічого не приймала. І чоловік зупинив намагання. Подружжя стало жити як сварливі сусіди.

І ось, місяць тому Сергій прийшов додому задуманий і, як здалося Наді, засмучений. Вони сіли вечеряти. Помішуючи чай, чоловік заговорив нарешті про те, що з ними відбувається. Він зізнався, що якийсь час тому полюбив свою колегу і тепер, щоб не обманювати дружину, з якою його нічого не пов’язує, запропонував розлучитися.

З того дня Надю немовби підмінили. Олена не впізнавала свою подругу. З набридлого чоловіка Сергій раптом перетворився на кохану людину, якій жінка віддала свої найкращі роки. Вони знайомі зі школи, прожили дванадцять років, народили доньку і раптом він вирішив зрадити їй.

Спершу Олена намагалася не лізти, вислуховувала подругу мовчки, шкодувала. Думала, що емоції вщухнуть, і вони зможуть поговорити серйозно. Про те, що сім’я їх, на жаль, вже кілька років як зруйнована, що краще відпустити Сергія і знайти того, з ким буде приємно бути разом, хто не дратуватиме поведінкою та словами.

Але емоції Наді не йшли на спад. Навпаки, жінка заводилася все сильніше. Вона запевняла Олену, що дуже любила і любить Сергія, що у них все було чудово, а він вирішив залишити сім’ю незрозуміло через що.

-Я його поверну! – заявила Надя.

-Навіщо? – Запитала Олена. – Ти ж два тижні тому скаржилася мені, що він тобі набрид і ти живеш з ним, тільки через дочку!

-Це я на емоціях!

-А тобі не здається, що ти зараз на емоціях, – спробувала посперечатися Олена.

-Тому що він мене зрадив! – Не заспокоювалася Надя.

-Ну так і нехай йде куди подалі, якщо він зрадник, – умовляла Олена. – Щасливої дороги, як кажуть.

-Ні, – Не вгамовувалася Надя. – Я Сергій поверну!

І Надя взялася до справи. Вона дзвонила чоловікові щодня. Плакала, просила, ображала, виховувала. Сергія намагалися “врозумити” їхні спільні друзі. З чоловіком розмовляли її батьки. Надя поскаржилася на недбайливого чоловіка його мамі. Жінка кинулася вмовляти сина зберегти сім’ю.

-У нас все було добре і раптом з’явилася розлучниця, – хникала Надя. – Так, були невеликі проблеми, сварилися… ну як усі. Проблеми слід вирішувати, а не йти від них. А він пішов…

Про те, що останні кілька років вони з Сергієм, іноді навіть не розмовляли один з одним цілими днями, вона мовчала. Не розмовляли не через сварки чи образи, а просто тому, що не було про що говорити.

І згодом Сергій невитримав, і повернувся до Наді. Вони помирились. Донька раділа поверненню батька, спільні друзі і батьки були задоволене вчинком чоловіка. Надя почувала себе переможницею. Про що поспішила повідомити Олену, коли прийшла на роботу.

-А що з тією дівчиною? – Запитала Олена.

-Не знаю, – знизала плечима Надя. – З ним вона більше не працює. Звільнилася, мабуть.

Надя тріумфувала близько місяця, але потім її настрій раптом змінився. Жінка була роздратована і незадоволена.

Олена кілька разів намагалася дізнатися, у чому справа, але Надя не поспішала ділитися. Подруга вирішила не діставати запитаннями. Але краще Наді не ставало. Колеги вже дивно поглядали на неї.

-Надя, точно все в тебе добре? Може, потрібна допомога? – Вкотре запитала Олена, після того, як подруга насварилася на колегу, а потім закрилася в кабінеті.

-Не дуже, – буркнула Надя.

-Сергій?

Надя помовчала, а потім розплакалася.

-Він мене не кохає! – схлипувала жінка. – Зовсім не любить. Поводиться, ніби ми сусіди. Я йому і те, і це, а він холодний та відсторонений. Я спочатку думала, що це пройде з часом, що його відпустить і все буде, як раніше, але нічого не змінюється. З кожним днем ​​ми все далі.

-Виходить, що у вас якраз і стало “як раніше”, – відповіла Олена. – До його відходу ви ж і були холодні один до одного. Хіба ні?

Надя ображено подивилася на неї, а потім відвернулася. Вона розуміла, що Олена має рацію. Адже Сергій зовсім був їй не потрібен. Їй хотілося лише довести всім і насамперед собі, що її залишати не можна. Вона дійсно зраділа, коли чоловік із речами прийшов назад, але не від того, що його бачити приємно, а через почуття тріумфу.

-Я думала все зміниться, – прошепотіла Надя.

-Він до тебе півроку тому нічого не відчував, ти до нього хіба що роздратування відчувала і ось, після цієї сварки та взаємних образ, все мало змінитися? – Здивувалася Олена. – Логіка, звісно, ​​дивна. Плюс він на тобі образився. Ти виставила його зрадником перед сім’єю та друзями, вселяла почуття провини.

-Ну і що мені робити? – Запитала Надя.

-А що ти хочеш?

-Не хочу його бачити! – фиркнула жінка. – Вічно незадоволеного та відчуженого. Дратує він мене. Начебто спілкується по-доброму, а від самого холоду так і віє.

-Отже, відповідь очевидна, – знизала плечима Олена.

Надя та Сергій прожили разом ще кілька місяців, а потім розійшлися. Жінка сама запропонувала. Чоловіку це не сподобалося і він вимовив дружині все, що думав про неї. Надя й сама розуміла, що вчинила недобре, переживала через це, але зробленого не повернути.

Якби вони розлучилися тоді, то змогли б підтримувати хороші стосунки заради доньки, але вона вибрала інший шлях. Підсумком цього стали розчарування, втрачений час та нові взаємні образи.

Надя навіть хотіла написати тій колезі, що подобалася чоловікові, але, зайшовши на її сторінку в соціальних мережах, побачила, що дівчина вже має іншого чоловіка.

-Нічого не виправити, – сказала вона Олені.

-Надя, а може, ти перестанеш намагатися керувати тим, що не в твоїй компетенції, – відповіла подруга. – Відпусти чоловіка. Остаточно. Не треба намагатися влаштувати його особисте життя. Краще про себе подумай.

Незабаром вона одружилася вдруге, а колишній чоловік Сергій зустрів іншу жінку. Надя, нарешті, знайшла в собі сили вибачитися за ті вистави, що влаштовувала йому і за проблеми, яких завдала. Сергій її вибачив.

Plitkarka

Повернутись вверх