Головна - Рецепти - Як приготувати неймовірно смачний балик зі скумбрії. Простіше страву навіть важко собі уявити. І недорога, і смачна і на стіл, якщо зненацька прийшли гості, поставити не соромно

Як приготувати неймовірно смачний балик зі скумбрії. Простіше страву навіть важко собі уявити. І недорога, і смачна і на стіл, якщо зненацька прийшли гості, поставити не соромно

Простіше страву навіть важко собі уявити. І недорога, і смачна і на стіл, якщо зненацька прийшли гості, поставити не соромно.

Інгридієнти:

– скумбрія (макрель) морожена – 2 тушки,

– суху гірчицю – 1 столова ложка,

– сіль – 1 столова ложка,

– цукор – 1 столова ложка.

Ще треба мати тарілку, паперові рушники, гострого ножа, мотузку, трішки вільного часу та натхнення.

Рибину розморожуємо, проте не до самого кінця, треба щоб вона залишилася тверденькою, але щоб ножем можна було врізати. Відрізаємо голову, хвіст та плавці, розрізаємо уздовж черевця, достаємо та викидаємо нутрощі. Промиваємо холодною водою та прибираємо чорні плівки. Гострим ножем проводимо вздовж хребта та знімаємо філе. Перевертаємо й те саме робимо з іншого боку. Перевіряємо, щоб не залишались кістки від плавників, та ребра, якщо є — то прибираємо їх.

Сіль, цукор та гірчицю перемішуємо та цією сумішшю натираємо рибу. Залишаємо в холодильнику на 24 години.

Дістаємо, промиваємо, висушуємо паперовим рушником, та підвішуємо на мотузці в не дуже теплому приміщенні ще на 24 години. Знизу ставимо тарілку, щоб було куди крапати волозі.

Знімаємо і зберігаємо, загорнувши в папір.

Нарізаємо тоненько по діагоналі. Смачно – тане в роті. Смакує й до чарки, і з картоплею-топтанкою.

Смачного!

Plitkarka

Повернутись вверх