Головна - Життєві історії - Віка стояла біля вікна в переповненому автобусі, намагаючись ухилитися від натиску великої дамської сумки, яка впивався гострим кутом прямо в бік. – Дівчино! – не витримала Вікторія. – Так приберіть нарешті сумку! Боляче! – Куди я її приберу ?! Тут повернутися неможливо! А якщо не подобається, то їдьте на таксі! Нарешті автобус зупинився на потрібній зупинці і відчинилися двері.

Віка стояла біля вікна в переповненому автобусі, намагаючись ухилитися від натиску великої дамської сумки, яка впивався гострим кутом прямо в бік. – Дівчино! – не витримала Вікторія. – Так приберіть нарешті сумку! Боляче! – Куди я її приберу ?! Тут повернутися неможливо! А якщо не подобається, то їдьте на таксі! Нарешті автобус зупинився на потрібній зупинці і відчинилися двері.

День у Віки пройшов жахливо: з раннього ранку їй зіпхнули проблемного клієнта зі складним замовленням в короткі терміни, в обід виявилася помилка в одній з поставок, і начальник рвав і метав, намагаючись знайти винуватця. А як його знайдеш якщо помилку зробила система, але, на його думку, хтось повинен бути покараний, адже як інакше? У підсумку суму збитків розкидали на весь відділ, тому плакало нове пальто … В кінці дня теж довелося затриматися, той самий шкідливий клієнт надіслав заявку за хвилину до кінця робочого дня і вимагав негайно рахунок для оплати, добре, що бухгалтерія ще була на місці …

А зараз Віка стояла біля вікна в переповненому автобусі, намагаючись ухилитися від натиску великої дамської сумки. Цей улюблений предмет жіночого гардеробу впивався гострим кутом прямо в бік.

– Дівчино! – не витримала Вікторія. – Так приберіть нарешті сумку! Боляче!

– Куди я її приберу ?! Тут повернутися неможливо! А якщо не подобається, то їдьте на таксі!

Віка роздратовано відвернулася, у неї не було сил на сварки. Повз пропливало місто в променях заходу сонця, осінь вступила в свої права, але літо не хотіло здавати позиції.

Нарешті автобус зупинився на потрібній зупинці і відчинилися двері. Віка з насолодою вдихнула нехай брудне, але свіже повітря.

Йшла додому, а сама в голові прокручувала список покупок. Зайшла в супермаркет, схопила візок і швидко заповнила необхідними покупками. Перед касою чергу була величезна, у всіх закінчився робочий день.

– 752 гривні, – сказала продавець. Віка полізла в сумку і обімліла, там не було гаманця. Вона судорожно перебирала речі в сумці, поки не згадала, що витягала гаманець на роботі, щоб сходити на обід.

– Дівчина, розраховуватися будете? – втомлено покликала її жінка.

– Ні, – зітхнула Віка. – Скасовуйте …

– Ви що знущаєтесь?! – зойкнула позаду старенька. Втома навалилася одним махом, Віка мовчки попрямувала до виходу.

Кут будинку з’явився непомітно, Віка без єдиної думки йшла по тротуару. Вона йшла, маючи одне бажання – прилягти, але в той же час вдома чекали повсякденні справи. Під’їзд, ліфт, двері – квартира зустріла тишею.

– Міша, Кирило? – гукнула вона, але нікого не було вдома.

Віка роззулась і пішла на кухню, але передумала і повернула в кімнату. Поки чоловіка з сином немає, вона трохи полежить …

– Міша, тихо, бачиш мама відпочиває, – почувся голос чоловіка.

– Добре, – прошепотів у відповідь синок і знову настала тиша …

– Кохана, – Кирило ніжно поцілував дружину. – Підемо вечеряти, ти ж голодна!

Віка солодко потягнулася і з посмішкою відкрила очі.

– Привіт! Де ви були?

– У магазин ходили, – посміхнувся він. – Підемо, Міша вже на стільці підстрибує від голоду!

Маленька затишна кухня якраз вмістила сім’ю. Хлопчик за обидві щоки наминав вечерю, тато щось весело розповідав, махаючи руками, мама ж з розчуленням спостерігала за своїми хлопчиками, які не тільки дали їй відпочити, а й самі приготували вечерю.

Іноді так мало потрібно для щастя, лише тихий сімейний вечір і життя вже не здається таким сірим!

Plitkarka

Повернутись вверх