Головна - Історії жінок - Таїсія готувала вечерю. Чоловіка вдома ще не було, коли на телефон прийшло повідомлення. Відкривши повідомлення, вона застигла. Повідомлення прислав чоловік. В тексті було написано: “Я йду від тебе, розлюбив, знайшов іншу, молодшу”. Чоловік прийшов години за три після смс-ки, дістав сумку, склав речі і пішов

Таїсія готувала вечерю. Чоловіка вдома ще не було, коли на телефон прийшло повідомлення. Відкривши повідомлення, вона застигла. Повідомлення прислав чоловік. В тексті було написано: “Я йду від тебе, розлюбив, знайшов іншу, молодшу”. Чоловік прийшов години за три після смс-ки, дістав сумку, склав речі і пішов

Таїсія плакала, а доросла дочка її заспокоювала:

– Мамо, ну що ти так переживаєш, на цьому життя не зупиняється. Звичайно, я теж не чекала від батька, що він зрадить нас, але ми переживемо, ми з тобою сильні, – впевнено переконувала матір Марія.

Таїсії було прикро, після двадцяти з лишком років їхнього сімейного життя, Денис прислав СМСку, а не сказав прямо, що йде від неї, розлюбив, і знайшов іншу, та й природно молодшу. Чоловік прийшов години за три після СМСки, дістав сумку, склав речі і пішов, і все мовчки. Мати з донькою дивилися у вікно, як він сідає в машину на подвір’ї, кинув винний погляд на вікно і поїхав.

Таїсія була рада, що дочка підтримує її, Марія навіть запропонувала викинути всі речі батька, і змінити замок у дверях. Так і зробили, навели лад, дещо викинули, дещо сховали в комору, викликали слюсаря, і він поміняв замок.

Перший стрес пройшов, обидві працювали, навіть завели котика, чоловік не переносив шерсть тварин, тому не тримали кішку у квартирі, а Марії завжди хотілося мати кота. 

Життя Таїсії та доньки змінилося, вечорами дивилися фільми, гуляли, потім у Марії з’явився друг, і вона стала часто йти на побачення, а Таїсія все частіше залишалася одна з котом. Подала на розлучення, чоловік із квартири виписався зі скандалом, і то в обмін на обіцянку не ділити його машину. А потім, як можна сильніше образити дружину, сказав:

– Живи, як хочеш, ти вже стара, а в мене дружина на чотири роки старша за нашу дочку.

Таїсії було прикро чути, що в її сорок шість років, він назвав її старою, хоча сам старший на два роки. Але він молодий, він стрибає, як коник, а як інакше, молода дружина, треба відповідати. Таїсія мовчки все пережила, у багатьох буває така ситуація у житті. Подруги не давали сумувати, запрошували на заходи, погуляти у парку, і життя налагодилося.

Минув рік чи трохи більше, чоловіка вона не бачила, і намагалася про нього не згадувати. Марія зібралася заміж. Таїсія вже вважала себе щасливою та вільною жінкою, як раптом одного разу повернувся колишній чоловік Денис, з речами, мабуть, виставила його молода. Він почав із претензій, що Таїсія сама винна, мало приділяла уваги чоловікові, тому він загуляв. Вона його вивела назад, і зачинила за ним двері зі словами:

– Більше не приходь, все одно не відкрию.

Марія підтримала матір, і про батька-зрадника чути нічого не хоче. Зате всі раптом почали шкодувати Дениса. Перша зателефонувала його мама:

– Таїсо, це що таке, чому ти вигнала Дениса? Він одумався, переживає, що ти одна, усвідомив і повернувся, ти маєш радіти, що до тебе повернувся чоловік. Подумаєш, зрадив, син мій добрий, видний, а ти його ображаєш. Впустиш свій шанс, він знову знайде іншу, і кукуватимеш одна.

Таїсія чемно попросила свекруху, щоб вона з цього приводу більше не дзвонила. Навіть деякі подруги стали її вмовляти, прийняти назад чоловіка, схаменутися, але Таїсія не погоджується:

– Більше не впущу в квартиру зрадника, навіщо він мені потрібний?

Дочка теж не боці матері, а свекруха дістає дзвінками і твердить:

– Ви один одному не чужі. Таїсо, ти що готова забути двадцять із лишком років шлюбу, були й гарні моменти у вас у житті. Я на твоєму місці помирилася б і жила далі. Ну кому ти потрібна у своєму віці?

– Ось і живіть на своєму місці, а мене не треба діставати, сказала не пробачу, і крапка, – вже злісно відповіла Таїсія.

– Ви помиляєтеся, що ми не чужі, давно чужі, ми в розлученні, він колишній чоловік, і таких багато. Навіть одне те, що він не набрався сміливості відверто сказати, що покохав іншу, надіслав СМСку, вже це говорить саме за себе. Це не чоловік, а боягуз, прийшов боягузливо зібрав сумку, і втік. Та ніколи я його не пробачу, у мене є самолюбство і повага до себе. А з приводу мого віку, даремно намагаєтеся мене вколоти, є багато нормальних чоловіків, котрі поглядають у мій бік.

Таїсія більше нікого не слухала, і відразу ж присікала всі розмови на цю тему. Вона себе почувала легко і вільно, краще вже бути однією, ніж поруч із зрадником, невідомо, що ще можна від нього очікувати.

Plitkarka

Повернутись вверх