Головна - Життєві історії - Сергій зателефонував і запросив Поліну в кіно. При цьому повідомив, що у нього для Поліни сюрприз. Вбравшись і зробивши зачіску, Поліна поспішила на автобусну зупинку. Доїхавши до зупинки “ЗАГС” автобус зупинився. Раптом вона помітила знайому постать. Це був Сергій. Він вийшов з дверей ЗАГСу з молодою симпатичною дівчиною

Сергій зателефонував і запросив Поліну в кіно. При цьому повідомив, що у нього для Поліни сюрприз. Вбравшись і зробивши зачіску, Поліна поспішила на автобусну зупинку. Доїхавши до зупинки “ЗАГС” автобус зупинився. Раптом вона помітила знайому постать. Це був Сергій. Він вийшов з дверей ЗАГСу з молодою симпатичною дівчиною

Поліна була красуня і знала це з самого дитинства. Про це з любов’ю їй говорили батьки, із заздрістю подружки.

І як всі красуні Поліна росла примхливою ​​і норовливою ​​дівчиною. – Ця то в дівках не засидиться, – шепотілися біля під’їзду сусіди.

Але вийшло інакше. До тридцяти років всі її подружки обзавелися сім’ями і дітьми. Поліна ж до сих пір була незаміжня.

– Доперебиралася! – перешіптувалися за спиною подружки. – Занадто загордилася!

І лише найближча подруга Поліни Оксана знала, що у всьому винна її перша нещасна любов. Цей юнацький роман залишив дуже глибокий слід у серці Поліни.

Вона перестала довіряти чоловікам. Стала цинічною, холодною та розважливою. Така поведінка відштовхувало потенційних женихів.

Але час минав, рана затяглася, і дівчина стала задумуватися про сім’ю.

Закінчивши після школи медичний коледж дівчина, влаштувалася в районну поліклініку. Семен Семенович. Лікар з яким працювала Поліна – глибоко симпатизував дівчині. Але любив її по-батьківськи, оскільки був удвічі старший за Поліну.

Але ось одного разу до них на прийом прийшов цікавий молодий хлопець. Він був стрункий, високий і гарний собою. Було видно, що хлопець захоплюється спортом. Не дивлячись на серйозну травму, молодий хлопець балагурив, жартував і не зводив очей з Поліни. Звали його Сергій.

– Ось хороший кавалер для тебе, Поліна, – сказав Семен Семенович після прийому .- підлатати його трошки і можна під вінець.

– Ось вирішив віддячити вам за сьогоднішній прийом, – сказав Сергій і простягнув Поліні квіти. Він чекав її біля входу в поліклініку.

– Дякую. Але дякувати потрібно не мені, а Семену Семеновичу. У нього золоті руки.

– Обов’язково як тільки видужаю! А букет для вас в знак вашої надзвичайної краси.

– Дякую, – посміхнулася Поліна і взяла квіти.

– Ну куди підемо? – запитав Сергій. – Пропоную в кафе. Ви ж голодна?

Недовго думаючи Поліна погодилася і вони відправилися в найближче кафе вечеряти. Поліна була щаслива. Після кількох невдач вона зрозуміла, що знайшла, нарешті, свою долю.

Весь день п’ятниці дівчина була в піднесеному настрої. Вона з нетерпінням чекала вечірнього побачення.

Напередодні Сергій зателефонував і запросив Поліну в кіно. При цьому повідомив, що у нього для Поліни сюрприз.

Дівчина була в передчутті. Звичайно, вони мало зустрічалися, але раптом він їй зробить пропозицію! Вбравшись і зробивши зачіску, Поліна поспішила на автобусну зупинку. Вона не любила, коли спізнюються і намагалася ніколи не спізнюватися сама.

Доїхавши до зупинки ЗАГСу автобус зупинився. Раптом вона помітила знайому постать. Це був Сергій.

Він вийшов з дверей ЗАГСу з молодою симпатичною дівчиною. Він галантно поцілував їй руку, посміхнувся і вони попрощалися.

– Що це?! – прошепотіла Поліна. – Він з іншою в ЗАГСі? Знову!

Нахлинули неприємні спогади і сльози полилися з очей Поліни. Вона вискочила з автобуса і побігла в бік парку. Трохи заспокоївшись, дівчина витерла сльози і сіла на найближчу лавку. Задзвонив телефон.

Дзвонив Сергій, але Поліна трубку не взяла. Коли телефон замовк взяла його в руки і внесла хлопця в «чорний список» . Через півгодини Поліна повернулася додому. Прямо в одязі дівчина лягла на диван і знову гірко заплакала.

Сергій прийшов до Поліни додому через пару годин.

Він дзвонив у двері, стукав і вимагав відкрити. Але Поліна його не пустила.

Сьогодні була п’ятниця, і попереду були вихідні дні. Поліна планувала провести їх разом з Сергієм. Але вийшло інакше.

Всі вихідні Поліна провела вдома не виходячи з квартири і ні з ким не спілкувалася по телефону. Їй було дуже сумно і тривожно. Нічого не хотілося робити. Не хотілося говорити і виходити з дому.

Але прийшов понеділок, а значить потрібно йти на роботу. Не чекаючи нічого доброго від сьогоднішнього дня, Поліна понуро попрямувала в сторону поліклініки. Але підійшовши до паркану лікарні вона побачила Сергія.

Він був блідий і навіть трохи змарнів. Серце дівчини завмерло. Вона зрозуміла, що дуже скучила за Сергієм і що дуже його любить.

-Привіт! – сказав хлопець тихо, коли Поліна підійшла. – Що трапилося? Я тобі сто разів дзвонив. Шукав тебе по всім знайомим.

-Де ти була?

– Вдома, – тихо сказала дівчина.

– Поліна, ти можеш пояснити що сталося?

– Нічого. Я бачила тебе. Ти був не один.

– Де? З ким ? Коли?

– Увечері в п’ятницю. Ти був з дівчиною біля ЗАГСу. Ти цілував їй руку. Ти одружишся?

-Я? здивувався Сергій. – Так! Тобто, ні. В сенсі на тобі!

Поліна підняла очі і втупилася на Сергія.

– На мені ? – перепитала Поліна – А та дівчина?

– Дівчина?! Це моя дружина.

– Що?! – вигукнула Поліна. Дружина?!

– Вже колишня! Поліна, я тобі зараз все поясню! Не хотів раніше тобі говорити. Поки ми розлучення не оформили. Ця дівчина – моя колишня дружина. Люба.

Сергій з Любою одружилися рано відразу ж після школи. Подобалися один одному. Але рішення одружитися за них прийняли батьки.

– Раз почали зустрічатися, то потрібно розписатися, – строго сказала мама Люби після чергового нічного побачення дочки.

Зігравши весілля, молоді зажили разом, але кожен своїм життям.

Люба навчалася в коледжі на бухгалтера, Сергій серйозно займався спортом. Час йшов.

Минуло три роки з дня весілля, але дітьми так і не обзавелися. Молоді люди обстежувалися у лікаря і з’ясували, що обидва повністю здорові.

– Так буває, – пояснив їм лікар. – Можливо ще не час.

Сергій був спортсменом і часто виїжджав на збори.

Люба залишалася вдома одна і нудьгувала. Якось в черговий від’їзд чоловіка, дівчина вирушила на вечірку до своєї подруги. Там познайомилася з Ігорем. Роман зав’язався стрімко і бурхливо.

Люба зрозуміла, що цього чоловіка вона і чекала все своє життя. Вона не знала, що їй робити як вчинити. Сергій їй став рідною людиною, і вона не хотіла завдавати йому болю.

Але Ігора вона полюбила серйозно. А через місяць зрозуміла, що чекає дитину. Люба точно знала, що батьком дитини є Ігор.

Тому вона твердо вирішила розлучитися з Сергієм і вийти заміж за Ігора. На її подив це важке питання вирішилося безболісно і швидко. Сергій підтримав Любу, і вони розлучилися спокійно і без скандалу.

Це все я тобі і хотів розповісти на побаченні, – пояснив Сергій. – А ти зникла.

– Це все правда? – перепитала Поліна.

– Абсолютна! – підтвердив Сергій

– Я злякалася, – пояснила Поліна. – Один раз я вже обпеклася. Я думала, що ти прийшов подавати заяву в ЗАГС. Ви так мило спілкувалися. І цей поцілунок.

– Люба хороша людина, але не моя. Ми розлучилися і тепер я вільний. Ти – моя людина, Поліна! Я зрозумів з першої секунди, як тільки тебе побачив.

– Виходь за мене ! Вибач, що роблю пропозицію тут, але мені потрібна твоя відповідь негайно!

– Ну ні ! – засміялася Поліна. – Відповідь отримаєш сьогодні ввечері.

– Ну, тоді до вечора! – посміхнувся Сергій. – Я дуже його чекаю!

– Я теж ! – посміхнулася дівчина.

Поліна піднялася навшпиньки і поцілувала Сергія в щоку. Після махнула рукою і зникла за дверима поліклініки.

Весілля вийшло веселим і галасливим. Наречена була просто красунею, і наречений не відпускав її від себе ні на хвилину.

– Я ж казав, що підлатали і під вінець! – жартував Семен Семенович, розливаючи шампанське по келихах . Гірко!

– Гірко! – підтримали гості з сусіднього столу.

Це був сотий по рахунку поцілунок, але такий же солодкий, як і перший.

Plitkarka

Повернутись вверх