Головна - Про кохання - Олена йшла з пошти додому. Вона так чекала на сукню, яку замовила тиждень тому. На роботі їй давно вже подобався симпатичний хлопець Віталій. І вона вирішила діяти – запросити його на побачення. Прийшовши на роботу, дівчина не знайшла Віталія на звичному місці. – Мабуть, запізнюється, — подумала вона. Але Віталій так і не прийшов на роботу

Олена йшла з пошти додому. Вона так чекала на сукню, яку замовила тиждень тому. На роботі їй давно вже подобався симпатичний хлопець Віталій. І вона вирішила діяти – запросити його на побачення. Прийшовши на роботу, дівчина не знайшла Віталія на звичному місці. – Мабуть, запізнюється, — подумала вона. Але Віталій так і не прийшов на роботу

Весняним сонячним днем Олена йшла з пошти додому. Вона так чекала на сукню, яку замовила тиждень тому, адже з нею пов’язувала надзвичайно грандіозні плани. 

На роботі їй давно уже подобався симпатичний і дуже приємний хлопець Віталій, який почав працювати у їхньому відділенні кілька місяців тому. Завжди усміхнений, ввічливий, легкий у спілкуванні, він вигідно вирізнявся на фоні інших співробітників чоловічої статі. 

А що Олена? У свої 25 років вона не могла похвалитися жодними довготривалими стосунками. Все було щось не те, несерйозне, а так хотілося вже створити сім’ю, як у більшості подруг. 

Дівчина була симпатичною і веселою, тому швидко знайшла спільну мову з новим співробітником, та й хіба можна було її не знайти, коли він був привітний з усіма? 

Тепер щоранку вона ретельно підбирала одяг і прикраси, щоб Віталій її помітив, і він-таки помічав, щоразу роблячи комплімент. Правда, гарні слова він говорив не лише їй, а й усій жіночій половині колективу, навіть Тетяні Іванівні – жінці пенсійного віку, але Олена чомусь вирішила, що на неї хлопець дивиться якось по-особливому. А може, їй просто так хотілося?

У такому стані Олена перебувала близько двох місяців. Вона все частіше думала: 

– Як би зробити так, щоб Віталій мене кудись запросив? Чому він на мене тільки дивиться й посміхається, але нічого не робить? Може, просто нерішучий? Але ж і я нав’язуватися не хочу…

Концентруватися на роботі ставало дедалі складніше, адже ще й стіл Віталія стояв прямо біля її, так що можна було навіть  відчути аромат його одеколону. 

Так би й перебувала Олена в здогадках, подобається вона йому чи ні, якби не наступна подія.

Одного п’ятничного дня, прийшовши на роботу, як завжди причепурена й в очікуванні предмета своєї симпатії, дівчина не знайшла Віталія на звичному місці. 

– Мабуть, запізнюється. — подумала вона.

Але через кілька годин, коли Віталій так і не прийшов, Олена вирішила запитати у Тетяни Іванівни, де ж це подівся її сусід по робочому місцю.

– Так у нього ж сьогодні весілля, Оленко! Ще тиждень тому заяву написав, відпросився. — жіночка задоволено посміхнулася, радіючи за молоде покоління, а в Олени неначе душа в п’яти пішла.

Руки затремтіли, все попливло перед очима… 

– Ох і нерозумна ж я, — подумала вона. — Чи ж могло бути, щоб такий хлопець, як Віталій, і був сам!? І чого я взагалі на щось сподівалася? Він ніколи жодних натяків мені не робив, тільки був ввічливим, як із усіма іншими, і не більше, — вона охопила голову руками і думала тільки про те, щоб ніхто не помітив її стану.

– І як мені тепер тут працювати поряд із ним? — дівчина ще раз зітхнула і почала перебирати папери, щоб створити видимість роботи.

А сукню, яку замовила в інтернеті, вона хотіла одягнути на корпоратив наступного тижня, щоб бути найкрасивішою дівчиною вечора і вже точно спонукати Віталія до якихось дій, принаймні, до повільного танцю. 

Засмучена, прийшла Олена додому.

– Ну й навіщо мені тепер ця сукня? — думала вона, розпаковуючи коробку та зітхаючи. 

Примірявши новий одяг, дівчина засмутилася ще більше:

– І тут поразка… Та що ж таке? Не щастить мені ні в чому…

Розмір, та й фасон, були явно не її. 

– Доведеться повертати. А хоча, чому я засмучуюся? Все одно мені тепер цю сукню одягати нікуди.

Наступного дня після роботи Олена зайшла на пошту, щоб відправити товар назад.

– Що у вас там? — запитав хлопець, що відправляв посилки.

– Сукня, — відповіла дівчина, зітхаючи, — яка мені не підійшла.

– Дивно, — посміхнувся юнак, — хіба такій чарівній дівчині може щось не підійти?

Олена неначе прокинулася, коли почула комплімент, адже такі речі дівчатам завжди приємні:

– І таке трапляється, — кокетливо відповіла вона.

Молоді люди почали жартувати і розмовляли, доки не підійшла черга наступного покупця і їм довелося перервати бесіду. 

– Дівчино, почекайте хвилинку, будь ласка, — попросив хлопець, обслуговуючи покупця.

Олена зачекала, а потім, несподівано для себе, отримала від нового знайомого запрошення на побачення завтра ввечері.

– Треба терміново шукати нову сукню! — подумала вона і посміхнулася. 

Plitkarka

Повернутись вверх