Головна - Життєві історії - Ні, Наталя не вірила в те, що годину тому по телефону їй розповіла подруга про Катю. Такого просто не могло бути. Годину назад Таня з неприхованою радістю в голосі і повідомила Наталі, про те, що Катю вигнав чоловік з дому, разом з дочкою. Наталя тут же набрала номер Каті, вона довго не брала трубку, потім відповіла: – Я тобі потім передзвоню. – Катя, почекай, у мене тільки одне питання, чому він раптом надумав робити цей тест?

Ні, Наталя не вірила в те, що годину тому по телефону їй розповіла подруга про Катю. Такого просто не могло бути. Годину назад Таня з неприхованою радістю в голосі і повідомила Наталі, про те, що Катю вигнав чоловік з дому, разом з дочкою. Наталя тут же набрала номер Каті, вона довго не брала трубку, потім відповіла: – Я тобі потім передзвоню. – Катя, почекай, у мене тільки одне питання, чому він раптом надумав робити цей тест?

Ні, Наталя не вірила в те, що годину тому по телефону їй розповіла подруга про Катю. Такого просто не могло бути, але Тетяна з великим задоволенням в голосі стверджувала протилежне. Вона завжди всім заздрила, вишукуючи всякі неприємні речі про людей, збирала плітки. Наталя намагалася останнім часом менше спілкуватися з нею, тому що це було неприємно. Тетяна і їй теж заздрила, вона не втрималася і якось висловила:

– Тобі вічно щастить, у тебе все легко і просто складається в житті, люблячий чоловік, діти. Он і Катю прилаштували, тільки до мене вам діла нема.

Це було неприємно. Наталя скільки разів говорила Тані, не можна весь час нити і помічати і вишукувати тільки погане. Озирнись навколо, адже життя прекрасне, люди в основному добрі і чудові, вони просто стурбовані своїми проблемами, маленькими і великими, а душа у них світла.

Вони дружили втрьох зі шкільної лави: Наталя, Таня і Катя. В даний час їм було вже по тридцять, вони з Катьою були обидві заміжні мали дітей, Наталя навіть встигла народити двох. А ось Тетяна все ніяк не могла вийти заміж: той негарний, цей копійки заробляє, інший з безглуздим характером, а цей її взагалі всім не влаштовує.

Ось з таким перебором вона до тридцяти років була абсолютно одна і тільки заздрість і озлобленість на людей були її постійними супутниками. Чужі невдачі і нещастя приносили їй хворобливе задоволення. Наталя дивувалася, як вона змінилася, адже була нормальною дівчиною.

Але, коли людина упреться в щось одне, та щей, якщо у неї характер такий, то звернути її на позитивний настрій може тільки щось дуже глобально позитивне, бажано тільки у неї і звичайно ж, в доларах! Або ж коли у людини, якій ти вже багато років заздриш, трапляється збій, проблема або нещастя.

Ось годину назад Таня з неприхованою радістю в голосі і повідомила Наталі, про те, що Катю вигнав чоловік з дому, разом з дочкою. Він нібито зробив тест, так як дівчинка не була на нього схожа і виявилося, що він мав рацію, дочка не його. А вони одружилися два роки тому, коли Катя повідомила Віктору, що вагітна від нього. Він, дуже зрадів, бо був не проти створити сім’ю саме з нею.

Віктор почав просуватися в світі бізнесу, непогано збиваючи свій капітал, відкриваючи все нові об’єкти, які приносили йому дохід. Як сказав чоловік Наталії, що Віктор молодець, потрапив в струмінь. Сам же її чоловік Матвій, працював у нього в компанії на хорошій посаді. В принципі це він і познайомив Віктора з Катею, подругою дружини.

Ось тоді Таня почала біситися, чому саме Катю треба було познайомити, а не її, чим вона гірша. Все це вона висловлювала йому, коли Катя розповіла їй про Віктора і хто її познайомив з ним. Але Матвій їй сказав, що шеф любить рудих, а вона брюнетка.

– Я б перефарбувалася.

– Та ні, він рудих від природи любить, каже вони пристрасні.

– Що за маячня, може я в десять разів сексуальніше неї.

Загалом, вона з тих пір затаїла образу на всю їхню компанію і намагалася менше спілкуватися, але була в курсі всіх подій в їх житті. Зрідка телефонувала до Наталі, тому вона знала, що Таня поки так і не зустріла супутника життя. Вона сиділа і перебирала всю розмову з Таньою, думала, ну чому вона так радіє, що у подруги така біда.

Ну не могла Катя зрадити Віктору, вона його дуже любила і любить, і раптом її, як струмом вдарило. Вона згадала, як тоді, два роки тому Таня, випивши на одній з вечірок, коли у них в гостях були і Катя з Віктором, з якого вона очей не зводила, прошепотіла:

– Він все одно зі мною буде.

Наталя це почула, але тоді не звернула на це уваги, що поробиш, Тетяна заздрісна і завжди їй хочеться того, чого у неї немає. Тим більше все ще злиться, що не її з Віктором познайомили. А ось тепер зрозуміла, що можливо Тетяна доклала до цієї неприємної події руку. Тут же набрала номер Каті, вона довго не брала трубку, потім відповіла:

– Наталя, я тобі потім передзвоню.

– Катя, почекай, у мене тільки одне питання, чому він раптом надумав робити цей тест?

– Ти вже знаєш, треба ж, як швидко. Він сказав, що хтось надіслав йому лист і повідомив про те, що дитина не його, коли він зі мною познайомився, я вже була вагітна. Боже, такий бруд, так боляче, тому що він  в це повірив. Але найстрашніше, що він кинув мені лист з лабораторії з результатом в обличчя і там написано, що дитина не його на 99%. Наталя, як таке може бути, адже Соня його дочка.

– Не плач, ми розберемося.

Вона згадала ще й той факт, що мама Тані працювала в лабораторії незалежної експертизи і подумала, невже Олена Олексіївна пішла на такі кроки. Вона зібралася і поїхала до неї додому. Жінка відкрила двері, спочатку здивовано подивилася на неї, а потім дізналася і радісно обняла. Наталя віддала їй коробочку печива, яке вона купила на гостинець.

– Наталочка, яка ти жіночна стала, тебе не впізнати. Проходь дорога. Ти як надумала стареньку відвідати?

– Так ось, проїжджала повз, подумала, раптом ви вдома, не на роботі. Дізнатися, як у вас справи і здоров’я.

– А тобі Таня не говорила, мене скоротили, вже півроку дома сижу. Молодих набрали в лабораторію. Ось і сестри дочка туди влаштувалася, Надя. Нехай працюють, а нам і пенсії вистачить.

Наталя трохи посиділа у Олени Олексіївни, потім, як би ненароком, запитала:

– А Надя з мамою живе?

– Та ні, вона квартиру купила в сусідньому будинку в іпотеку на другому поверсі, нещодавно, буквально місяць тому. Та он її вікна з блакитними шторами.

Наталя почала розуміти, як був зроблений цей результат аналізу. Вона не стала заходити до Наді, а прямим ходом поїхала до Тані. Та дуже здивувалася, побачивши її у себе на порозі. Наталя не стала розводити церемонію і з ходу сказала:

– Ти сама в усьому Віктору зізнаєшся або полетить голова твоєї сестри Наді і твоя. Ти цього хочеш. Чи поступиш правильно, по справедливості?

– Яка ж ти по*ань і йди ти, зі своєю вічною справедливістю. Праведниця. Ти мені знову все зіпсувала, не дала мені бути з Віктором.

– На чужому нещасті, щастя не побудуєш. Як ти могла так вчинити з подругою, з її сім’єю і з їх дочкою?

– Ну ви ж змогли мене кинути, а Катьку прямо під нього підклали.

Наталя відчувала себе незатишно і так неприємно було знаходитися поруч з цією жінкою, яку колись вважала подругою.

– Даю тобі термін до завтра, до вечора. Як ти будеш признаватися Віктору в скоєному, мені все одно. Але якщо я завтра подзвоню Каті і її не буде поруч з ним, я піду в noліцію.

На наступний день ввечері їй подзвонила Катя і захлинаючись почала розповідати про те, що виявляється, це все підлаштувала Тетяна. Вона сьогодні ридала у нього в кабінеті, зізнаючись йому в любові, але він їй сказав:

– Зроби так, щоб я тебе більше ніколи не бачив…

Наталя слухала і їй було радісно, що одна подруга з дитиною знову будуть жити в любові і радості і гірко від того, що другу подругу вона втратила назавжди. Тетяна так впустила свою душу в бруд, що їй важко буде її відмити.

Plitkarka

Повернутись вверх