Головна - Про кохання - – Наталка! Я така за тебе рада! – говорила Світлана подрузі. – І я теж! – говорила Оля. – Яка чудова новина! Наталка щойно оголосила всім про своє весілля. – Дякую, дівчата! Запрошення принесу згодом, – радісно говорила наречена. Та жінки не помічали, що в кутку сидів чоловік і мовчав з того самого моменту, як Наталка сказала про весілля

– Наталка! Я така за тебе рада! – говорила Світлана подрузі. – І я теж! – говорила Оля. – Яка чудова новина! Наталка щойно оголосила всім про своє весілля. – Дякую, дівчата! Запрошення принесу згодом, – радісно говорила наречена. Та жінки не помічали, що в кутку сидів чоловік і мовчав з того самого моменту, як Наталка сказала про весілля

В понеділок, від початку робочого дня в кабінеті відділу бухгалтерії, робилося щось неймовірне.

Три жінки обіймалися і захоплено обговорювали весілля однієї з них.

-Наталка! Я така за тебе рада! – говорила Світлана подрузі.

-Так, і я теж! – говорила Оля. – Яка чудова новина!

Наталка, яка щойно оголосила про своє майбутнє весілля, стояла розчервоніла і дуже щаслива.

-Дякую, дівчата! Дякую! Запрошення принесу трохи згодом, коли з датою визначимося. Але ви вже готуйтеся! – радісно говорила наречена.

І далі розмова перейшла до сукні, зачіски, стиліста, тамади, ресторану. І так цілу годину!

Жінки навіть не помічали, що четверта людина в кабінеті мовчала з того самого моменту, як Наталя оголосила про своє весілля. Втім, це була його звичайна поведінка. Микола ніколи балакучістю не відрізнявся. І в життя колективу ніколи не був включений.

Але якби вони знали, що в цей момент робилося в нього всередині! Буря!

-Як же так! Як вона могла! Ошуканка! Безсовісна вертихвістка! – гнівно думав чоловік. – Як же я одразу не зрозумів, що вона зовсім не любить мене! Що вона просто відпрацьовує на мені свої жіночі чари!

І весь час, поки жінки бурхливо обговорювали урочисту подію, Микола обурювався. Мовчки сидячи в кутку, сховавшись за своїм монітором.

Наталя до колективу прийшла трохи менше року тому. І Микола одразу ж у неї закохався. Ну а як же було не закохатися в таку красуню, яка до того ж відрізнялася веселою і доброю вдачею.

Микола швидко зрозумів, що він їй теж не байдужий. І почав активно давати Наталі знаки уваги. А вона їх не тільки приймала, а й усіма силами показувала, що готова до більшого.

Все почалося зі спільної поїздки в ліфті, де вони обоє одночасно потягнулися, щоб натиснути кнопку, і їхні руки зійшлися. Миколи аж застиг! Він так зніяковів, що почав бурмотити вибачення, але Наталя у відповідь лише весело розсміялася. І він раптом зрозумів, що вона була зовсім не проти, щоб він доторкнувся до неї!

-Можливо, вона спеціально потягнулася разом зі мною? Можливо, це був натяк? – думав він усі десять поверхів, поки вони їхали. – Точно! Звісно!

-Ого! Як швидко ми приїхали! – сказав Микола, бажаючи натякнути, що не проти провести з Наталею в ліфті цілий день.

З цієї яскравої знаменної події і почався їхній роман.

Наступний крок Микола планував два тижні. Він вивчив сторінки Наталі у соцмережах і з’ясував, яка їй подобається музика. Він склав цілу підбірку, а потім увімкнув цю підбірку на роботі.

-Треба ж! Тобі подобається така музика? – одразу ж відреагувала Наталя. – У нас із тобою смаки однакові.

І потім вона йому підморгнула!

Микола був на сьомому небі від щастя! І вирішив, що час, мабуть, переходити до більш рішучих дій. А саме подарувати Наталі квіти.

Неподалік будинку, де жив Микола, знаходився магазин квітів. Там можна було придбати букети чи квіти у горщиках. Микола, подумавши, що букети довго не простоять, зважився на квітку в горщику. Вибрав він спатифілум. Або, як його ще називають, «жіноче щастя». Продавець запевняв, що ця квітка обов’язково принесе своїй власниці кохання.

Микола урочисто приніс квітку на роботу та поставив на підвіконня поруч зі столом Наталі.

-Ось, – багатозначно промовив він.

-Боже мій! Яка краса! – посміхнулася Наталя. – А я ось теж недавно думала, що настав час прикрасити кабінет. Який же ти молодець, Миколо!

Ох, що робилося в душі у Миколи в той момент!
Наступним етапом, як і годиться, мав бути ресторан. Але, на жаль, на той момент у Миколи було не дуже добре з фінансами. Тому він вирішив цей етап залицянь дещо видозмінити. Він приніс торт на роботу.

-Ой, Миколо, – закричали жінки відділу. – Ну ти що! Ми ж на дієті!

Але, звичайно, все одно кожна з’їла по шматочку! І Наталя також.

-А в тебе день народження, Миколо? – запитала вона. – Ой, ні, у тебе ж через три місяці, так?

-Так, – кивнув Микола, усвідомивши, що Наталя знає, коли в нього день народження.

-А з якого приводу торт? – не відставала Наталя.

Але Микола був не в змозі відповісти. Він дуже розхвилювався.

-Вибачте, – пискнув він і вийшов із кабінету.

Наприкінці цього ж робочого дня Микола вирішив провести Наталю. Він вийшов з роботи за кілька хвилин після неї, і вирушив на зупинку.

-Миколо! А я думала, що ти на метро додому їздиш! – вигукнула Наталя, коли побачила його.

-Та, просто обставини … – невизначено буркнув Микола, і Наталія розуміючи кивнула.

А потім він сів у тролейбус, в який сіла Наталя. І їхав поряд з нею до її зупинки.

-До завтра, – посміхнулася вона на прощання.

-До завтра, – пролепетав Микола.

І з того дня він щодня їздив разом із нею на цьому самому тролейбусі. І вони розмовляли. Про фільми, музику, книги. Іноді обговорювали начальство та політику. А іноді – роботу.

А зовсім недавно Наталя зашпорталася в тролейбусі, і щоб утриматися на ногах, взялася за руку Миколи.

-Я за тебе потримаюсь, ти не проти? – запитала вона. – За поручень незручно триматись.

Микола тільки кивнув. Він не очікував, що момент їхньої близькості настане так швидко, і дуже розхвилювався.

І ось тепер ця зухвала жінка, ця вертихвістка оголошує, що вона виходить заміж!

Микола цілий день вигадував, як же йому висловити Наталі своє обурення! Так, щоб вона зрозуміла, що він про неї думає, що так у ній помилився.

-Миколо, ти їдеш додому? – запитала Наталя наприкінці робочого дня.

Микола тільки мовчки похитав головою. А коли всі співробітниці розійшлися, він забрав спатифілум із підвіконня і поїхав з ним додому. На метро…

Plitkarka

Повернутись вверх