Головна - Життєві історії - Наталя з Олексієм зустрічалися пів року. І от вона поїхала знайомитися зі свекрухою. Свекруха вийшла у гарному сарафані, з макіяжем і великими сережками. За обідом мама Олексія ставила Наталці безліч запитань. – Ех, не рівня ця Наталя Олексію! – читалося на її обличчі. Але, незважаючи на явне несхвалення матері, Олексій зробив Наталці пропозицію! Весілля, подорож до моря з коханим… Все було чудово. Але раптом Наталя зрозуміла одну річ – всім її життям керує Маргарита Федорівна

Наталя з Олексієм зустрічалися пів року. І от вона поїхала знайомитися зі свекрухою. Свекруха вийшла у гарному сарафані, з макіяжем і великими сережками. За обідом мама Олексія ставила Наталці безліч запитань. – Ех, не рівня ця Наталя Олексію! – читалося на її обличчі. Але, незважаючи на явне несхвалення матері, Олексій зробив Наталці пропозицію! Весілля, подорож до моря з коханим… Все було чудово. Але раптом Наталя зрозуміла одну річ – всім її життям керує Маргарита Федорівна

Відносини зі свекрухою у Наталі не склалися з самого спочатку. Так уже сталося. Ось прямо з моменту знайомства і не склалися.

Знайомство відбувалося на дачі. Наталя, звісно, ​​хвилювалася. Вони з Олексієм зустрічалися вже півроку. Олексій уже був знайомий із батьками Наталі. А тепер ось і Наталя мала познайомитися з батьками Олексія.

Молода пара була запрошена на обід.

Оскільки йшлося про дачний обід, то Наталя і одяглася відповідно. Шорти, футболки, балетки…

Приїхали на дачу, купивши заздалегідь тортик і букет для мами Олексія.

Дача виявилася просто дивовижною. Величезний будинок, велика ділянка, жодних сусідів не видно і не чути. Безліч квіткових клумб.

У Наталчиних батьків теж була дача, але в ніяке порівняння із цим місцем вона не йшла. Скромний будиночок для літнього проживання, десять соток землі. Парник, грядки, трохи квітів. Два абсолютно різні світи.

Наталя була студенткою. Двадцять років, гарненька. Олексієві було вже майже тридцять, працював він у банку. Робив цілком успішну кар’єру. Керував уже цілим відділом.

Так ось. Зустріли молодих батьки. Представницький тато і солідна мама. У гарному сарафані, з макіяжем та великими сережками.

За обідом мама Олексія ставила Наталці безліч запитань про її сім’ю, про її коріння. Наталка відповідала, ясна річ. Хоча такого вона не очікувала. Хотілося якоїсь легкої розмови про все на світі, а не отаке розпитування.

Мама у Наталі працювала бухгалтеркою. Тато був начальником невеликого відділу. Звичайна сім’я.

Сама Наталка навчалася на економіста, їй це було цікаво. Їй було всього двадцять років, і до пуття вибрати професію поки що було складно.

Маргарита Федорівна (так звали матір Олексія) вислуховувала Наталчині відповіді і сумно хитала головою. Сумно посміхалася і ставила нові запитання.

Слід зазначити, що Маргарита Федорівна багато років не працювала. От як народила першого сина, так і не працювала. Чоловік заробляв цілком достатньо. Досить рано почав працювати в адміністрації області.

-Ех, не рівня ця Наталя нашому Олексію…

Саме це читалося на обличчі матері Олексія.

Але, незважаючи на явне несхвалення матері, Олексій зробив прямо на тому обіді пропозицію Наталі. Наталя була щаслива!

Весілля, подорож до моря з коханим. Це прекрасно! Нове та доросле життя!

Згодом Наталя зрозуміла, що всім керувала Маргарита Федорівна. Організація весілля, перелік гостей, навіть меню. Вибір місця медового місяця. Усі рішення приймала свекруха.

Наталя на той період була закохана і не звернула уваги на ці моменти. Для Олексія це було звично, зважаючи на все.

Минуло кілька років. Наталя закінчила інститут. На роботу її влаштовувала також Маргарита Федорівна.

Маргарита Федорівна продовжувала керувати життям молодої сім’ї. Вникаючі у всі аспекти їхнього життя.

Наталю свекруха, як і раніше, ледь терпіла. Наталя все більше розуміла, що так жити неможливо.

Наприклад, якщо мова про дитину, то свекруха вважала, що їм поки що рано думати про дітей. Наталя ж вважала інакше. Це їхнє з Олексієм має бути рішення.

Так Наталя дорослішала і прийшло повне розуміння впливу свекрухи на їхнє щоденне життя. Саме щоденне втручання та керівництво.

Наталя спробувала поговорити з Олексієм про це. Олексій не бачив у цьому нічого поганого. Він так звик жити з дитинства. Для нього така поведінка матері була нормальною і цілком прийнятною.

Цей шлюб проіснував ще рік. Наталя періодично намагалася змінити ситуацію, але Олексій завжди ставав на бік Маргарити Федорівни.

В результаті Наталя переїхала до батьків і подала на розлучення. Олексій так і не зрозумів причини.

Через кілька років Наталя знову вийшла заміж. Має чудову сім’ю. Двоє дітей люблячий чоловік.

Олексій більше так і не одружився. Дітей немає. Мабуть, так і не знайшлося відповідної жінки, яку б прийняла його мати.

Так свекруха зіпсувала цей шлюб. Чи винний сам Олексій? Чи може не зміг протистояти матері?

Plitkarka

Повернутись вверх