Головна - Історії жінок - Надя мила посуд, коли на телефон прийшло повідомлення. Жінка відкрила смс, і побачила текст: “Ти знаєш, де зараз твій чоловік і з ким?”. Надя подумала, що це якийсь жарт, але все таки вирішила прослідкувати за Олегом. Наступного дня чоловік поїхав на роботу, Надя вирушила слідом за ним. Жінка побачила, що Олег проїхав будівлю офісу, і зупинився біля ресторану

Надя мила посуд, коли на телефон прийшло повідомлення. Жінка відкрила смс, і побачила текст: “Ти знаєш, де зараз твій чоловік і з ким?”. Надя подумала, що це якийсь жарт, але все таки вирішила прослідкувати за Олегом. Наступного дня чоловік поїхав на роботу, Надя вирушила слідом за ним. Жінка побачила, що Олег проїхав будівлю офісу, і зупинився біля ресторану

Надя вийшла з машини, натиснула на сигналку і попрямувала до свого під’їзду. Ось вже третій рік, як вона живе у дворівневій великій квартирі з дочкою-студенткою та сином, йому сімнадцять, закінчує гімназію, і живе тут ще її мама Антоніна Петрівна.

Раніше у них була повна сім’я, чоловік Олег, відомий бізнесмен у місті та за межами, у нього будівельний бізнес, найбільший у місті. Сім’я була міцною, принаймні так вважала Надя, допомагала йому вести бізнес, вона відмінний, дипломований економіст. Прожили вони разом близько двадцяти років, бізнес підняли за дванадцять років. І раптом на сорок четвертому році життя Олег захопився молодою жінкою, яка на двадцять років молодша за нього, можна сказати ще дівчисько, але вже розуміється на багатих чоловіках.

Познайомився з нею в ресторані, зустрічався там по роботі з колегами, вирішили повечеряти і обговорити деякі справи. Аліса сиділа з подружкою за сусіднім столиком, і очей не зводила з Олега. Потім запросила його танцювати, а потім він відвіз її додому, та там і затримався майже до ранку.

Телефон вимкнув, Надя дзвонила кілька разів, хвилювалася, а він не відповідав. Вранці викрутився перед дружиною, і поїхав на роботу, у Наді була своя машина, вона їхала пізніше з донькою Оленою, їй по дорозі до інституту. Ну а син Андрій у гімназію йшов сам, вона була неподалік будинку. Жили вони у чотирикімнатній квартирі, є заміський будинок шикарний із сауною, але там вони жили влітку.

Олег спочатку не надав значення, і не розраховував на довгострокові зустрічі з Алісою, але вона повернула так, що він закохався, причому серйозно закохався, йому вдавалося півроку дурити дружину, але все спливло, хоч як він шифрувався. Є ще на світі «доброзичливці», донесли, і Надя навіть на власні очі побачила їх у ресторані. Їй прийшла СМСка, де зараз її чоловік і з ким. Надя поїхала в ресторан, увійшла і побачила, як закохані сиділи, трималися за руки, дивилися один на одного, та так, що Олег і не помітив, як підійшла Надя, та сіла за столик:

– Доброго вечора, можна з вами поговорити?

Олег знав її тон, і відразу зрозумів, що він не віщує нічого доброго, а Аліса наївно запитала:

– Олеже, це хто, і чому вона сіла за нашим столиком?

– А це моя дружина, Надя, але я її не запрошував, – метушливо відповів він.

– Так, Олег, ми з тобою розлучаємося, додому сьогодні не приїжджай, я все обдумаю, завтра все з тобою вирішуємо.

Вона спокійно вийшла, а вони мовчки дивилися їй услід. Звичайно спокій їй давався важко, але вона пішла гідно, з гордо піднятою головою.

Жінку легко образити, обдурити, але дуже важко повернути. Олег це чудово знав, тим більше він не хотів розлучатися, і одружуватися на Алісі. Все-таки Надя його опора, і знає їхній бізнес, вона знаючий фахівець у фінансовому плані.

А Надя приїхала додому та дала волю сльозам. Добре, що дітей не було вдома, наплакавшись, вона заспокоїлася, через годину прийшов Андрій, потім дочка. Надя готувала вечерю, всі поїли, прибрала посуд у посудомийку та пішла до спальні. Вона вирішила, що їй потрібно виспатися, і завтра ухвалювати доленосні рішення. Насилу, але заснула, відганяючи від себе думки.

Приїхавши в офіс, Надя години дві не виходила з кабінету, до чоловіка не зайшла, це зазначили співробітники, вони бачили, що їхній гендиректор приїхав не в найкращому настрої. Нарешті Надя з папкою в руці попрямувала до Олега, вона вирішила одразу розставити всі крапки над i. Олег побачив рішучий погляд дружини і зрозумів те, що сам думав, розділу бізнесу не уникнути.

– Олег, ми з тобою розлучаємося, бізнес ділимо навпіл, будинок залишаємо тобі, квартиру мені, і діти, звичайно, зі мною, молоду мачуху вони просто не сприймуть серйозно, ти це сам розумієш.

Олег вирішив помиритися з дружиною, попросити пробачення, він сподівався, що вона його вибачить, все-таки вона його застукала вперше, а скільки разів він дозволяв собі їй зраджувати, вона не знає, це залишиться на його совісті.

– Надю, люба, про що ти говориш? Яке розлучення? Вибач мені, будь ласка, так вийшло, це вперше, пробач. Навіщо все руйнувати, навіщо рвати наші стосунки, живемо вже багато років, все у нас налагоджено, діти вже майже дорослі, подумай добре. Як сприймуть діти наше розлучення. Вибач, більше ніколи я не дозволю собі такого.

– Знаєш Олег, я добре подумала, і ти не думай, що я нічого не знаю про твої пригоди, і не бреши, що вперше, бачила я тебе в машині з жінками, знайомі говорили, але я думала, що це так скороминущі захоплення, а тут ти майже півроку у стосунках зі своєю пасією молодою, купив їй двокімнатну квартирку, гніздечко, так от і живи з нею. Я свого рішення не зміню. Я вже домовилася про зустріч з адвокатом, так що й ти подумай про це, нам з тобою є, що ділити.

Судові справи тривали довго, але, зрештою, бізнес поділили навпіл, діти залишилися з Надією, донька образилася на батька і не розмовляє з ним, син спілкується, але тільки по телефону.

З тих пір пройшло близько п’яти років, Надя керує своєю будівницеюьної фірмою, Олег своєю, вони конкуренти, але намагаються всі справи вирішувати мирно і за законом. У Наді виходить навіть краще, і багато замовників звертаються до неї, Олег злиться, але вдіяти нічого не може. Надя керує вміло, чесно, її поважають у місті, та бізнес у неї процвітає. Вона купила у новобудові дворівневу квартиру у будинку, який будувала її фірма. Їй зробили стильний і класний ремонт, завезли нові меблі, і тепер вони живуть тут, перевезли свою маму з її квартири, тому що Наді ніколи готувати, прибирати, вона дуже зайнята, і додому приїжджає пізно, все-таки бізнес серйозний, і забирає багато. часу.

Олег пішов від своєї Аліси, протримався з нею рік, вона не хоче працювати, намагався прилаштувати у свою фірму, але Аліса два дні з’їздила на роботу, і відмовилася:

– Нудно, я не люблю копошитися в паперах, не хочу напружуватися, давай краще поїдемо до Туреччини, я втомилася.

Олег згодом зрозумів, чого варта ця Аліса, не поговорити про серйозні справи, жодної від неї допомоги. Він давно пошкодував, що втратив дружину, розумницю, красуню. Он як вона керує своєю фірмою, у неї авторитет, до Адміністрації міста ходить, як до себе в офіс, її поважають, вона на виду. А найголовніше про неї ніхто не може сказати нічого поганого, вона не зустрічається з чоловіками, і не зависає в ресторані, як багато жінок, справи вирішує у кабінетах.

Олег живе в заміському будинку, у нього є хатня робітниця, жінка у віці, не сподівається мабуть на себе, і не хоче молоду хатню робітницю. Іноді зустрічається з жінками, але не хоче одружуватися, він більше не бачить жінок, схожих на його Надю. Такої просто більше немає, є, напевно, краще, є гірше, але такої не зустрів і не зустріне. Він вже задумується, як назад все повернути. Бізнес свій він теж налагодив, все нормально, але сумує за дітьми та дружиною, зустрічався з Андрійом, розпитував, як живуть, Андрій сказав коротко:

– Тату, у нас все добре. Олена закінчує інститут, а я навчаюсь на першому курсі. Мама працює, живемо у новій квартирі.

Ех, якби син знав, як хочеться розпитати його про Надю, що вона думає, чи не зможе пробачити його. Вже минуло багато часу, йому незабаром п’ятдесят, та й Наді теж недалеко. Але не може він говорити із сином на цю тему. Донька з ним так і не спілкується, йому прикро, а сам не розуміє, що доньку він теж образив, і дочка горою стоїть за матір.

Надя вийшла з машини, натиснула на сигналку, і попрямувала до під’їзду, її хтось гукнув, обернулася і побачила Олега. Він ступив до неї назустріч:

– Привіт, давай з тобою поговоримо, мені потрібно багато чого сказати.

– Привіт, а що нам говорити? Ти давно все сказав, – сумно відповіла Надя та пішла.

Але Олег налаштований рішуче, йому насправді багато що треба сказати своїй колишній дружині, яку він ніяк не може забути. Але сподівається, що з часом може бути Надя відтає?

Plitkarka

Повернутись вверх