Головна - Життєві історії - – Мамо, мамо! – радісно вигукнула Олена в слухавку. – Сьогодні Вітя, сам почав ходити! – Вітаю доню! – усміхнулася мама. – Наші камери відеоспостереження, мабуть все записали. Я зараз знайду запис, і відправлю вам. Буде згадка, як ваш внук робить перші кроки, – сказала Олена і закінчила виклик. Жінка пішла у кімнату взяла свій ноутбук і почала шукати запис з камер. Олена переглядала черговий файл, як раптом на відео побачила свою подругу Оксану. – Дивно, як вона без мене потрапила у нашу квартиру, – здивувалася жінка. Олена придивилася до відео і застигла від побаченого

– Мамо, мамо! – радісно вигукнула Олена в слухавку. – Сьогодні Вітя, сам почав ходити! – Вітаю доню! – усміхнулася мама. – Наші камери відеоспостереження, мабуть все записали. Я зараз знайду запис, і відправлю вам. Буде згадка, як ваш внук робить перші кроки, – сказала Олена і закінчила виклик. Жінка пішла у кімнату взяла свій ноутбук і почала шукати запис з камер. Олена переглядала черговий файл, як раптом на відео побачила свою подругу Оксану. – Дивно, як вона без мене потрапила у нашу квартиру, – здивувалася жінка. Олена придивилася до відео і застигла від побаченого

Олена вже вкотре ловила засуджуючі погляди спільних із колишнім чоловіком знайомих, але ніяк не могла зрозуміти, чим це вона їм не догодила? На пряме запитання ніхто не відповідав, лише очі вбік відводили і белькотіли щось незрозуміле. Поки, нарешті, одна жінка, не вивалила на дівчину всю непривабливу правду.

– А чого це ти так дивишся на мене? Ще й ображену невинність із себе зображаєш, – обурено промовила на все кафе жінка, де вони випадково зустрілися. – Чоловіка без штанів залишила, до нитки обібрала, дитину чужу на шию почепила… Як до тебе ставитись? Та якби моя воля, я б тобі таке влаштувала!

– Так? – здивовано округлила очі Олена. Такого вона точно не чекала! – І що вас зупиняє? Те, що одразу піду писати заяву?

– Ой, та що мені та заява, – відмахнулася пані. – Сашка шкода! Він не покладаючи рук на твого тата працює! Днями і ночами, між іншим, працює, а ви його не цінуєте, копійки платите! Хоча, мова зараз не про це… – насупилась жінка, намагаючись зловити думку. – Сашко просив нас мовчати, переживає роботу втратити, ось! А то б я тебе!

У Олени вирвався неконтрольований смішок. Роботу він, бачите, втратити переживає… Ага, як же! Він вже пару місяців як звільнений! Хоча, чесно кажучи, співробітник був досить непоганий. А ось чоловік просто нікудишній!

Все почалося п’ять років тому. Тоді Олена, будучи студенткою третього курсу, разом із найкращою подругою вирушила на розрекламовану вечірку. Буде весело! Обіцяла подруга, ось тільки вона не уточнила, кому саме. У результаті Оксана, замовивши парочку коктейлів, поскакала на танцпол, залишивши Олену на самоті пити сік і сумно спостерігати за веселощами. Ну, не подобалися їй подібні заклади! Навіщо пішла? Не захотіла засмучувати подругу відмовою. Так, ось така вона слабохарактерна.

І тут до неї за столик підсів симпатичний хлопчина, що представився Олександром. Кілька годин безтурботного спілкування – і ось вони вже домовляються про побачення через пару днів.

Хлопець був цікавим. На зустріч прийшов із квітами та невеликим подарунком. І найголовніше, за весь проведений разом час, він жодного разу не натякнув на цікаве продовження вечора. Довів Олену до під’їзду, галантно поцілував їй руку і пішов, не забувши призначити нове побачення.

Олена була зачарована.

Так-так, саме зачарована. Хлопці, з якими вона зустрічалася раніше, зазвичай прямо говорили, чого від неї чекають. А Сашко… Сашко буквально огорнув її своєю турботою та любов’ю. Чи треба говорити, що через кілька місяців відносин, вона з величезною радістю відповіла “так” на найромантичнішу у світі пропозицію.

Квартиру молодятам купив батько дівчини. Він же влаштував зятя на роботу до себе під крильце – улюблена донечка не повинна нічого потребувати! І напружуватися на роботі вона теж не повинна, на Олену вже чекає тепле містечко після закінчення навчання.

Сімейне життя було тихим і спокійним. Ось тільки Сашко все частіше й частіше почав говорити, що мріє стати батьком. Він умовляв дівчину народити, адже дитина обʼєднає їхню сімʼю ще сильніше! Але Олена була категорично проти – спочатку диплом, а потім діти. Так, вона збирається працювати у фірмі батька, але це не означає, що вона просто сидітиме в особистому кабінеті і отримуватиме за це гроші. Ні! Олена збиралася стати гідною спадкоємицею! А для цього треба багато вчитися.

Сашко начебто почув доводи дружини і на якийсь час вщух з проханнями. А потім Олена раптово відчула себе погано і звернулася на огляд. Вердикт – вагітність, п’ять тижнів. Хлопець зміг умовити її не залишити малюка, він здавався щиро щасливим.

І ось, того дня, коли їхній синочок Вітя зробив свій перший крок, Олені відкрилася дуже неприємна правда – та зустріч була підлаштована. Втім, як і решта… І кращої подруги в неї більше немає!

Але ж правда, Сашко дуже добре влаштувався за її рахунок! Відмінна робота з шикарною зарплатою та такими перспективами, що кожен позаздрить. Упорядкована квартира в центрі міста, дорога машина (ще один подарунок батька Олени). Що ще для щастя людині треба?

– Що, Олена так і ні про що не здогадується? – хихотіла Оксана, нахабно прилипаючи до хлопця. – Здорово ти вигадав з дитиною, тепер вона взагалі ні на що більше не відволікається. І ми можемо чудово проводити час!

– Та ти хоч уявляєш, скільки зусиль мені це коштувало? – озвався Сашко. – Та я взагалі дітей не хотів, а тут доводиться зображати захоплення перед Оленою. Але дитина була потрібна – і як відволікаючий маневр і як спосіб її до себе міцніше прив’язати.

– А це ж я все придумала, – трохи хвальковито заявила Оксана, задираючи гарненький носик. – Я в тебе розумниця, так?

– А ти мене не ревнуєш? Ні краплі?

– Ну, ти все це робиш для нашого щастя, – цинічно посміхнулася дівчина. – Знаєш, мене цілком влаштовує таке життя. Не треба думати про роботу, гроші, проблеми. Поводься добре, щоб ця наївна дівчинка ні про що не здогадалася, добре?

Сказати, що Олена була спустошена – не сказати нічого. Єдине, на що їй вистачило сил – зателефонувати батькові.

Розумний чоловік не став роздмухувати сварку, просто викинув Олександра і з компанії, і з життя доньки. З його допомогою розлучення оформили рекордно швидко, навіть незважаючи на те, що у пари була спільна дитина. Гроші вирішують все, чи не так? Підроблений результат тесту – і Сашко вже не батько. Жодних прав на дитину він більше не мав.

Сашко втратив усе. Роботу, заощадження, житло… У нього не було нічого! Оксана його швидко покинула, вдаючи, що вона тут абсолютно ні до чого.

І ось тепер виявляється, що Сашко дуже талановито грає людину, яку жорстоко зрадила власна кохана дружина! Ну нічого, час би всім дізнатися правду! Як чудово, що у їхній квартирі постійно велося відеоспостереження, так? І як чудово, що саме та розмова проходила саме в їхній квартирі, а не у Оксаниній, як завжди!

Знайти потрібний файл виявилося справою трьох хвилин. Олена уважно його переглянула і переконалася, що звук так само добре записаний. І… розіслала всім знайомим та родичам Сашка. Нехай дізнаються, яка він людина!

Plitkarka

Повернутись вверх