Головна - Історії жінок - – Коханий, я вдома! – радісно крикнула Таня, втягуючи у коридор сумки з продуктами. – Зараз буде твій улюблений борщ з пампушками. Але зі спальні долинув дивний шум, метушня, і, на ходу застібаючи кофточку, звідти вибігла її подруга Галя. – Вибач, так вийшло, – пробурмотіла вона і стрімко вискочила з квартири. Тані здалося, що це поганий сон. Тим часом зі спальні вийшов її чоловік Володимир

– Коханий, я вдома! – радісно крикнула Таня, втягуючи у коридор сумки з продуктами. – Зараз буде твій улюблений борщ з пампушками. Але зі спальні долинув дивний шум, метушня, і, на ходу застібаючи кофточку, звідти вибігла її подруга Галя. – Вибач, так вийшло, – пробурмотіла вона і стрімко вискочила з квартири. Тані здалося, що це поганий сон. Тим часом зі спальні вийшов її чоловік Володимир

-Коханий, я вдома! – радісно крикнула Таня, втягуючи у коридор величезні сумки з продуктами, – зараз буде борщ із пампушками і твою улюблену рульку в гірчиці запечу.

Але зі спальні долинув дивний шум, метушня, і, на ходу застібаючи кофтинку, звідти вибігла її найкраща подруга Галя.

-Вибач, так вийшло, – пробурмотіла жінка і стрімко вискочила з квартири.

Тетяні здалося, що це поганий сон, що це відбувається…Тим часом зі спальні, вальяжно та спокійно, вийшов її чоловік Володимир.

-Кохана, я сподіваюся, у тебе вистачить розуму не робити “з мухи слона”. І якщо ти мудра жінка, зможеш вибачити мені цю маленьку витівку. Ти ж знаєш, я люблю тільки тебе, – Володимир спробував обійняти Таню.

Вона відсахнулася від нього.

-Забирайся геть, – тихо але впевнено промовила дружина.

-Ти серйозно? Зовсім вже, чи що? А про доньку ти подумала? Як роститимеш її без батька?

-А навіщо їй батько, який бреше і не шанує матір? Іди.

-Зараз жінки нормальними мужиками не розкидаються. Ти ще покличеш мене назад, та пізно буде, – прошипів колишній чоловік і голосно гримнув дверима.

Володимир не чекав такого від своєї доброї, дбайливої ​​дружини. Вона світила всім, немов сонечко. Будинок завжди був чистим та затишним, готувала Таня краще, ніж у ресторані. І робила це легко, з радісною посмішкою.

Її тепла вистачало і свекрусі, і батькам, і подругам. Але найбільше, сильно і щиро, вона любила свого чоловіка.

Згодом Володимир звик до цього добра та світла, перестав цінувати і був упевнений, що йому все “зійде з рук”.

…Таня сиділа посеред спальні, в якій все було порозкидано, і їй здавалося, що життя скінчилося.

-Що я зробила не так? – шепотіла вона сама собі. – Чому? За що?

І не знаходила відповіді. Але вона точно знала, що такої зради чоловікові не пробачить. Чим більше любиш, тим важче перенести обман. І колишню подругу теж викреслила зі свого життя…

Таня відправила доньку до мами, проплакала кілька днів. Їй дзвонила свекруха, вмовляла, потім сварилася, називала такою-сякою, звинувачувала у всьому колишню невістку. Це не дало результату.

Тетяна зрозуміла, що треба жити далі, росити доньку, думати про кар’єру, піклуватися про батьків.

…Минуло 3 роки. Тетяна змінилася: покращала, стала впевненішою і сильнішою, але зберегла добре серце та щирість. Їй постійно приділяли знаки уваги чоловіка, але Таня не поспішала, хотіла створити по-справжньому міцну сім’ю.

Якось, одного дня, у двері подзвонили. На порозі стояв її колишній чоловік. Але замість колишнього Володимира, доглянутого і ситого, на Таню дивився змарнілий старіючий мужичок у несвіжій сорочці. Він сильно схуд і здавався якимось слабим.

-Таня, вислухай, будь ласка, у мене сталося погане.

-Проходь, розповідай, – Таня запросила Володимира увійти.

Той з тугою подивився на свою колишню квартиру, яка сяяла свіжим ремонтом і де, як і раніше, пахло пирогами, глянув на квітучу красуню, яку колись не цінував, і несподівано розридався.

-Мені так погано, Танюша! Усі жінки, які в мене були, хотіли лише грошей. Готувати ніхто не хоче. У мене від пельменів та сосисок вже відраза. Але найстрашніше – моя мама заслабла. І сильно.

Моя цивільна дружина навідріз відмовляється її доглядати. Я не впораюся. Ти ж добра, допоможи! Мама так тебе кохає. Просить, щоб ти була поруч, – Володимир благаюче дивився на Таню, а потім продовжив.

-Ми ж кохали одне одного. Дай ще один шанс, я буду найкращим чоловіком та батьком.

Тетяна задумливо похитала головою:

-Ти за три роки жодного разу не подзвонив і не поцікавився, як там твоя дочка. Отакий батько! Я тебе більше не люблю. Нема почуттів, все зникло.

А маму твою дуже шкода. Я можу порекомендувати їй гарну доглядальницю. А зараз – йди… Я не хочу тебе бачити більше ніколи…

Plitkarka

Повернутись вверх