Головна - Історії жінок - Катя дуже втомилася того дня. Але вирішила вкотре порадувати чоловіка. І напекти йому млинців. Руслан прийшов трохи роздратований. Він був голодний і спитав: – Що у нас на вечерю? – Твої улюблені млинці, з шинкою та сиром! – О, млинці! Чудово! – сказав чоловік і почав їсти. Перший шматок він проковтнув насилу і почав критикувати дружину

Катя дуже втомилася того дня. Але вирішила вкотре порадувати чоловіка. І напекти йому млинців. Руслан прийшов трохи роздратований. Він був голодний і спитав: – Що у нас на вечерю? – Твої улюблені млинці, з шинкою та сиром! – О, млинці! Чудово! – сказав чоловік і почав їсти. Перший шматок він проковтнув насилу і почав критикувати дружину

Звичайно, “сухі млинці” послужили лише приводом, останньою краплею. Але тепер Катерина по-справжньому щаслива. І дуже добре, що вона вчасно зрозуміла та пішла.

…Її історія не була особливо казковою, як у кіно. Просто якось йшла вона по набережній з подругою після навчання і до них пристали двоє хлопців, які вже добряче десь погуляли. Вони почали відпускати на їхню адресу колкі жарти, та ще багато чого неприпустимого. Невідомо, чим би все закінчилися, якби їх не врятували двоє інших хлопців, які просто проходили повз. Так і познайомилися Катерина та Руслан.

Руслан походив із досить забезпеченої та інтелігентної родини. Навчався він на юридичному, Катерина – на філологічному. Сама Катя була простою дівчиною, але з характером. Як потім згадував сам Руслан:

– Вона мене одразу зачепила. Крихка блондинка з кісками, яка хоробро намагається захистити свою подругу. Захотілося якось її обійняти, притиснути, захистити. Хто ж знав, на кого вона потім перетвориться…

А перетворилася Катя на звичайну домогосподарку, коли вони з Русланом побралися через три роки стосунків. І з хороброї дівчини вона перетворилася на догоджуючу дружину та матір. Яка зовсім забула про себе:

– Я й не думала, що так закохаюся. А тут він: хоробрий, трохи нахабний і сміливий. Я просто втратила голову.

Спочатку все було гаразд. Руслан любив дружину, допомагав їй у побуті, але часто ревнував її до друзів. Аж надто добре про неї відгукувалися: мовляв, і гарна, і розумна, і міцне слівце сказати може. Та й господиня яка!

І він зрозумів, що такої дружини більше не знайдеш. І краще завжди тримати її при собі, а то не дай бог відведе хтось розумніший і красивіший…

І Руслан перетворився з доброго чоловіка на звичайного мужлана. Почав критикувати її роботу, вимагав, щоб вона пішла з неї. Почав не пускати її до подруг. Почав критикувати її зовнішній вигляд. А потім і кілінарні здібності.

Катя, як кохана дружина, намагалася догодити чоловікові. Намагалася знайти недоліки, щоб їх виправити. Думала, що почала готувати гірше.

А Руслан все критикував і критикував. Спершу за недосолений суп. Потім за недостатньо просмажену яєчню. Хоча сам до цього говорив, що любить лише рідкий жовток.

У хід йшло все: докори, образи. Сумніви в тому, чи навчила її мати чогось. А Катя мовчки ковтала і намагалася змиритися. Думала, що чоловік розумніший.

Поки не почала помічати, що перетворилася на тітку: з гулькою на голові, в безглуздому халаті і з вічно опухлим обличчям.

Вона почала погано спати. Їй стали снитися погані сни.

Її почали відвідувати тривожні думки. Вона почала частіше плакати, не розуміючи, від чого саме.

Не усвідомлюючи, що головна причина – чоловік.

Поки не настала остання крапля…

Катя дуже втомилася того дня. Але вирішила вкотре порадувати чоловіка. І напекти йому млинців.

А млинці Руслан любив жирні, промаслені… Такі, щоб губами стікали…

Млинців Катя напекла багато. Тільки промазуючи їх, вона виявила, що шматок масла швидко скінчився і млинці недостатньо просочилися. Але вона так утомилася, що вирішила залишити як є. Справді, ну не йти їй у магазин за одним шматком масла?!

Руслан прийшов трохи роздратований. Хтось із його клієнтів неабияк зіпсував йому настрій. Він був голодний і спитав:

— Що у нас на вечерю?

— Твої улюблені млинці, з шинкою та сиром!

– О, млинці! Чудово! – сказав чоловік і почав їсти. Перший шматок він проковтнув насилу і почав критикувати дружину:

— Ну, невже за стільки років ти не запам’ятала, що я люблю жирні млинці? Чим ти весь день займалася? Не могла до магазину сходити за маслом?

Катя не витримала. І просто взяла мовчки один із млинців і витерла ним обличчя чоловіка. Руслан був у шоці. А Катя зібрала речі та пішла.

Вся рідня була в шоці:

— Ти що з глузду з’їхала?! Чоловік процвітаючий юрист, своя квартира, машина, дозволив не працювати, а ти через якісь млинці пішла?!

— Ну, по-перше, не дозволив, а зму_ив піти. По-друге, він мене весь шлюб прин_жував і ображав. Вирішив виліпити слухняну дружину. А нічого, що в мене нерви?! Що я погано сплю, стала закомплексована? Звичайно, якщо є квартира, машина та гроші, можна все стерпіти! Навіть прин_ження! Але мені здоров’я дорожче!

Зараз Катя повернулася на роботу і поки що не поспішає заміж. Обпеклася. Вважає, що її щастя ще попереду…

Plitkarka

Повернутись вверх