Головна - Історії жінок - Галя повернулася додому, чоловіка ще не було. – Дивно, казав до друга поїде, а досі не повернувся, – подумала жінка, і пішла готувати вечерю. Закінчивши з вечерею, жінка подзвонила до Дмитра, але телефон не відповідав. Тоді вона набрала номер дружини друга. – Катю, привіт. Можеш покликати Дмитра? – попросила Галя. – А з чого ти взяла, що він у нас? – здивувалася Катя. І тут Галя зрозуміла, що їй відкривається неприємна правда

Галя повернулася додому, чоловіка ще не було. – Дивно, казав до друга поїде, а досі не повернувся, – подумала жінка, і пішла готувати вечерю. Закінчивши з вечерею, жінка подзвонила до Дмитра, але телефон не відповідав. Тоді вона набрала номер дружини друга. – Катю, привіт. Можеш покликати Дмитра? – попросила Галя. – А з чого ти взяла, що він у нас? – здивувалася Катя. І тут Галя зрозуміла, що їй відкривається неприємна правда

Галина нарешті видихнула. Дякувати Богу, вона прийняла останню клієнтку на сьогодні. Тяжкий день, але дуже плідний. Галя швидко прибрала кабінет та переодяглася. Коли вона вже збиралася виходити, то оглянула приміщення – все зробила, нічого не забула.

– Чудово, можна відпочивати, – з усмішкою сказала Галина сама собі.

Галя працювала косметологом. Вона любила свою роботу, це було справою її життя. Сама вона по косметологам не ходила, собі процедури не робила, у неї була відмінна генетика. У 33 роки вона все ще була красивою, молодою, жодних ознак в’янучої шкіри на її обличчі не було. Але бажаючих потрапити до неї на прийом було достатньо. Галя мала успіх.

Приїхавши додому, Галя зрозуміла, що чоловіка ще нема. Дивно. Він у відпустці, а весь час десь ходить. Що за вічні справи в нього? Сьогодні начебто він казав, що вдома буде, а потім з’ясувалося, що друг його кличе, щоб він допоміг йому з електрикою в машині. Діма сказав, що це години на дві всього лише, але його все ще немає вдома.

Галя зателефонувала до чоловіка, але він не відповідав. Вона знизала плечима і пішла готувати вечерю. За годину відкрилися вхідні двері.

– Привіт. Де ти був так довго? – Запитала Галя.

Пройшовши на кухню, чоловік відразу підійшов до столу, схопив відразу два млинці і запхнув їх у рот.

– А я весь цей час був у Сашка. Уявляєш, купив старий автомобіль, тепер ось ремонтує. Біля нього там ще купа роботи. Просив мене, щоб я йому допоміг, – відповів Діма з набитим ротом.

За десять хвилин вони сіли вечеряти. Розмовляти було ні про що, кожен поринув у свої думки, а потім раптом Галя спитала:

– Які завтра плани? Давай, завтра поїдемо в торговий центр, походимо магазинами, потім у кіно сходимо? Як тобі ідея?

– Ні, не вийде. Я завтра весь день буду у Сашка. Друг просить допомогти, я не можу відмовитись.

Галя насупилась. Вони давно не проводили разом час, у Галини було надто багато роботи, і іноді вона працювала без вихідних. Але завтра у неї вільний день вперше за місяць, і жінка хотіла провести його з чоловіком. Він же часто казав, що вона надто багато працює, і вони так мало часу приділяють один одному. Що тепер змінилося?

– А ти не можеш сказати Сашку, що ти завтра зайнятий?

– Галю, ну ти що? Це ж друг, як я можу відмовити йому? Тим більше, я вже пообіцяв, що приїду з ранку.

– А ти попроси його, щоб він потерпів один день, – не поступалася Галя. – Невже це так складно? Думаєш, він не зрозуміє?

Діма зітхнув і сердито відповів:

– Ні. Вибач, але нічого не вийде. Це ви жінки можете пообіцяти, а потім забути про свою обіцянку. А чоловіки так не роблять. Справжні друзі не кидають у біді.

– Ти дивися, прям біда знайшлася. Стара розвалюха – це не біда, це проблема. А Сашко не розумний. Навіщо було стару машину купувати, не розумію, – пробурчала Галя.

Наступного дня вона до 11 ранку тинялася по дому без діла, не знаючи, чим себе зайняти. Чоловік поскакав о 9-й ранку до друга і сказав, що буде пізно. Тоді Галя вирішила зателефонувати до своєї постійної клієнтки, яка була записана на понеділок на 19.00. Можливо, вона захоче прийти сьогодні, а Галя у понеділок раніше звільниться.

Вона зателефонувала Марині, але та не відповіла одразу, а потім передзвонила через 15 хвилин.

– Привіт. Я була зайнята, не могла відповісти. Щось сталося? Ти хочеш скасувати завтрашній прийом? – Запитала Марина.

– Ні, Мариночко, все нормально. Все в силі, якщо що. Я просто хотіла дізнатися, можливо, ти зможеш сьогодні прийти на прийом? Я сьогодні зможу тебе прийняти будь-коли, щоб завтра пізно не зустрічатися.

– Ні, люба, я не можу, – зашепотіла Марина. – Я сьогодні весь день зі своїм новим чоловіком. Він буде в мене годин до дев’ятої вечора, ніяк не можу його залишити. Я тобі завтра розповім про нього, а тепер мені час. Цілую тебе, люба. До завтра.

Галя з жалем відклала мобільник. Ну, хоч хтось добре проводить час.

Ця Марина міняла чоловіків як рукавички і постійно натикалася на неприємності. Їй було 28 років, і вона ще жодного разу не була одружена, проте старанно шукала собі чоловіка. Претендентів у Марини вистачало, адже вона дуже приваблива жінка, але більшість чоловіків були для неї, як вона вважала, непридатними.

Марині не щастило. Їй найчастіше траплялися одружені чоловіки, і вона дізнавалася про це не відразу, а згодом, коли вже встигала прив’язатися. Після чергового розчарування жінка записувалася до Гали на процедури, і на прийомі починала скаржитися на всіх чоловіків загалом. Це тривало до того моменту, до поки вона не зустрічала чергового шанувальника.

“Мабуть, цього разу в неї знову новий залицяльник” – подумала Галя. – Що ж, завтра вона докладно розповість їй все.

Залишок дня Галя дивилася серіали, їла морозиво та сумувала. Діма повернувся додому близько дев’ятої вечора, у нього був втомлений, але задоволений вигляд.

– Я бачу, ви попрацювали, – подивилася Галя на чоловіка.

– Багато сьогодні зробили, – натхненно почав Дмитро. – Завтра я відпочиваю.

– Завтра я працюю, – обізвалась Галя похмуро, але Діма не звернув на це уваги.

– Що у нас на вечерю? – поцікавився чоловік.

– Могла б дружина Сашка нагодувати тебе, якщо ти цілий день там. Зовсім без совісті, – пробурчала Галина, але Діма і на це нічого не відповів.

Коли вони лягли спати, Галя сподівалася, що вони хоча б уночі зможуть заповнити нестачу спілкування протягом дня, але Діма стомлено промовив:

– Галю, давай не сьогодні. Я так утомився, все тіло ниє. Давай спати. На добраніч.

Після цих слів Діма, поцілував дружину в чоло, відвернувся до стіни, а Галя замислилася. Щось відбувається, тільки вона не зрозуміє, що саме. Але вона обов’язково розбереться у всьому.

Наступного дня Галя о 19:00 чекала на Марину. Вона була найвеселішою клієнткою, і Галині не терпілося почути про її нові пригоди.

– Ну що, Галя, я думаю, цього разу мені посміхнулася удача. Чоловік прекрасний, неодружений. А який він у ліжку!

– Ти щоразу так кажеш, – засміялася Галя. – Марино, дивись, і цей раз може не бути винятком. Будь уважнішою, щоб потім знову не розчаруватися. Краще одразу паспорт перевір.

Марина відмахнулась.

– Ні, цей точно не одружений. Який одружений чоловік покинув би свою дружину на весь вихідний? І провів би у мене день із ранку до вечора.

– Ну не знаю. Мій чоловік, наприклад, теж залишив мене вчора на весь день з ранку до вечора. Ремонтував машину з другом, а я сумувала одна. Тож це не показник. Твій теж міг сказати дружині, наприклад, що попросив друг допомоги, а сам прийшов до тебе на весь день. Вони ж стільки разів тобі брехали, а ти все одно віриш першому зустрічному.

– Гаразд, я обіцяю бути обережною, – насупилась Марина. – Але ось побачиш, цього разу все буде добре. Завтра він прийде на весь день. Як ти думаєш, якби він був одружений, чи зміг би приходити до мене на весь день так часто? Ось бачиш. Я думаю, що незабаром нарешті заміж вийду.

Коли Галя прийшла додому, Діма вже збирався спати.

– Чому так рано? – здивовано спитала його Галина.

Діма з винним виглядом глянув на неї.

– Розумієш, Галю, я завтра знову до Сашка допомагати піду. У нього там щось знову зламалося, він дуже просив мене прийти і допомогти йому. Я йому сказав, що хочу час з дружиною провести, але він готовий був на колінах просити. Галю, у нього там щось серйозне з двигуном, і він сам не впорається.

– А чому він майстра не покличе? – здивувалася Галя. – Йому і машину швидко зремонтують, і тобі не доведеться там цілими днями стирчати.

– Галю, звідки в них гроші? Вони всі за машину віддали. Ось тепер доводиться самому з машиною возитися. Галю, я намагатимусь швидко впоратися, але не обіцяю.

Діма ліг спати, а Галя пішла в душ, і тут у неї виникла дивна думка. Щось тут не так. Підозріло все це. Та тут ще й ці розмови Марини про її чергового коханця збивають з пантелику. Он, чоловік весь день з нею проводить, а також може виявитися одруженим. І Діма вже якийсь день з ранку до вечора пропадає. Може, він теж коханку завів?

А може… Тут Галю аж пересмикнуло всю. Господи, прийдуть такі думки в голову! Вона щойно подумала, що може її Діма і є новий залицяльник Марини. А що? Багато що збігається. Дні, в які Марина зустрічається з коханцем, збігаються з днями, коли Діма йде до друга, щоб машину лагодити.

Невже… Та ні, такого не може бути. Не буває таких збігів, та й Дмитро її любить. А раптом… Галя насупилася. Є тільки один спосіб перевірити, чи справді Діма ходить до Сашка. Десь у Галі був номер дружини Сашка Каті. Вони якось здзвонювалися, щоб домовитися про зустріч, і Галя робила їй якусь процедуру з обличчям. Вона вже забула яку саме, але Катя до неї вдруге не прийшла. Мабуть, вона думала, що Галя її прийматиме без оплати. Вона, звичайно, трохи скинула, але оплату попросила. Катерина була незадоволена – вона сплатила все, але більше не прийшла. Так ось завтра Галя їй і подзвонить і все розпитає.

Вранці Дмитро, швидко поснідавши, помчав до Сашка, як він говорив. Поки Галя не дізналася, що це правда, вона тільки припускала, що він іде до Сашка. Об 11-й годині ранку Галя вирішила, що можна вже й зателефонувати. Вона набрала номер Каті, і та на подив майже одразу відповіла.

– Так, Галю, привіт. Давно не розмовляли. Як справи? Щось хотіла?

– Так, Катю, привіт. У мене все добре. А ти на роботі?

– Ні, у мене сьогодні вихідний. Я вдома. А що ти хотіла?

– Слухай, я хотіла попросити тебе. Я не можу додзвонитися до Діми, у нього телефон вимкнено. Ти не можеш покликати його до телефону?

Повисла тиша, а потім Катя повільно та обережно запитала:

– А з чого ти взяла, що він у нас? Я його сто років не бачила, Сашко теж. Чоловік казав, що Діма щось давно навіть не дзвонив.

І тут Галя зрозуміла, що їй відкривається неприємна правда. Але вона постаралася поводитися природно.

– Блін, я мабуть щось переплутала. Він мені сказав, що Сашко машину купив, і він допомагає її лагодити. Хіба він не про вас казав?

– Ні, Галю, ми не купували машину. У нас немає машини, так що ти щось перепутала. Або Діма іншого Сашка мав на увазі.

– Звісно, ​​це я переплутала. У нього на роботі ще є Сашко. Він про нього мабуть говорив. Тоді я зараз подзвоню тому Сашку. Вибач що потурбувала. Сашку привіт передавай, – і Галя відключила мобільник.

Значить Діма їй бреше. Каже, що йде до друга, а куди він прямує тоді? Наразі залишається відкритим ще й друге питання: як з’ясувати, з ким він зустрічається? Чи не Маринка це випадково.

Тоді Галя зважилася на черговий необачний крок – вона вирішила поїхати до своєї подруги клієнтки додому. Вона якось була в неї вдома, коли виїжджала на будинок із процедурами. Галя приїде до неї та з’ясує, з ким Маринка проводить час. Якщо це буде не Діма, вона щось придумає, а якщо це її чоловік… Тоді Галя ще не придумала, що зробить.

Галина скасувала двох клієнток та поїхала до Марини. Коли вона подзвонила у двері квартири, серце її не знаходило місця. Двері відчинилися, і Галя зрозуміла, що їй навіть не доведеться брехати Маринці, навіщо вона приїхала. Перед нею стояв Діма. Він відчинив двері злегка одягненим і з усміхненим обличчям, але коли побачив дружину, то його посмішка так і застигла на обличчі. Діма зблід і прошепотів:

– Галя? Як ти мене знайшла?

Діма злякано охнув, а в коридор вийшла Марина.

– Вже піцу доставили, любий? Вони швидко працюють. Галя? Ти чого прийшла? Щось сталося?

– Сталося, Марино, – хмикнула Галя.

– То що сталося?

– А те й сталося, що твій новий чоловік теж одружений.

Марина насупилась і, глянувши в бік Діми, сказала:

– Галю, ну ти чого? Це він. Давай потім обговоримо це. Я ж обіцяла тобі, що обережна.

– Та ні, Мариночко, ми це зараз обговоримо. А знаєш чому? Тому що я є дружина Діми. Ось такі справи, люба.

Що потім було оооо. Марина розкричалася, почала виганяти Діму з квартири, в чому був. А Галя просто дивилася на них. Потім Марина стала вибачатися перед Галею.

– Та все нормально, Марино. Ти ж не знала, він і тебе водив за ніс. Тільки більше не приходь до мене на процедури. Я більше не хочу бути твоїм косметологом. Вибач, але мені неприємно тебе бачити. Я не образилася на тебе, але краще нам більше не зустрічатися і не дружити. Бувай, Марино. Бажаю тобі удачі в пошуках чоловіка.

І Галя пішла, а Діма біг за нею, одягаючи на ходу штани та сорочку, яку Марина все ж таки кинула йому в руки. Він просив вислухати його, вибачався, але Галя сказала йому лише кілька слів.

– Ми розлучаємося, Діма, і слухати тебе не хочу. А якщо ти ще хоч слово скажеш, я не знаю, що зроблю.

Галина пішла далі, а Діма залишився стояти на місці, дивлячись їй услід. Галя йшла швидко. Вона запізнювалася – у неї клієнтка за 15 хвилин прийде. Галя має думати про роботу, а потім уже подумає про подання документів. Їй належить багато чого зробити, але вона була сповнена рішучості. Вона нікому не дозволить себе кривдити. Нікому.

Plitkarka

Повернутись вверх