Головна - Життєві історії - Аня почула, як зашуміла на кухні вода, забряжчали тарілки і ложки. Це було дивно. Аня закрила ноутбук і прислухалася, чи не здалося? Ні, не здалося. На кухні виразно мився посуд. І мив його Саша

Аня почула, як зашуміла на кухні вода, забряжчали тарілки і ложки. Це було дивно. Аня закрила ноутбук і прислухалася, чи не здалося? Ні, не здалося. На кухні виразно мився посуд. І мив його Саша

Аня почула, як зашуміла на кухні вода, забряжчали тарілки і ложки. Це було дивно. Аня закрила ноутбук і прислухалася, чи не здалося? Ні, не здалося. На кухні виразно мився посуд. І мив його Саша. Явище взагалі дуже надзвичайне, а в світлі останніх подій, так і зовсім неймовірне. Хоча, може бути, як раз навпаки …

З останньої їх сварки пройшло близько тижня і Аня тримала обіцянку, сказане нею в гніві. А це було непросто. Якось так повелося в їхній родині кілька років тому, ще з весілля, що практично всі справи по дому лежать на Ані. На той момент вона не працювала і з задоволенням поринула в побут. Натирала до блиску дзеркала і прозорі скельця, укладала в шафах рівними стопочки постільну білизну та рушники, готувала до приходу чоловіка тридцять три страви і компот.

У той час жодна, навіть сама вибаглива ревізія, не знайшла б у Ані в квартирі жодної пилинки. А потім вона вийшла на роботу. Поверталася Аня додому години на дві-три раніше, ніж Саша і весь цей час вона витрачала на те, щоб підтримувати в чистоті й затишку їх сімейне гніздечко. До приходу Саші у неї була готова вечеря, протерті підлоги, випрасувана білизна і перероблена ще купа всяких домашніх справ.

Про те, що не треба прибирати в квартирі під час відсутності чоловіка, мама говорила Ані завжди.

– Чистота і порядок будуть прийматися ним як само собою зрозуміле, що існує, як факт, – наставляла дочку Таїсія Павлівна, – І всі розповіді про те, скільки всього ти переробила і як втомилася ніхто не сприйме всерйоз. Не треба так. Прийшла з роботи-відпочинь. Чоловік на поріг і ти, як бджілка, кружляйся. Вся в турботах, вся в справах.

Але Аня над маминими порадами тільки сміялася. Те, про що говорила Таїсія Павлівна вона зрозуміла набагато пізніше. Коли стала помічати невдоволення чоловіка. Все частіше виникали розмови про те, що він пізно приїжджає додому, більше втомлюється. А Аня сидить собі перед телевізором, каналами клацає. Але ж могла б і підробіток якийсь знайти, справою зайнятися.

Така постановка питання Аню ображала. Вона довго жартувала і уникала конфлікту. Але кілька днів тому, коли Саша в черговий раз їдко запитав чи всі серіали вона встигла переглянути, поки він працює, Аня не стрималася.

– А що в квартирі чисто і приготована вечеря ти не помічаєш? А на це ж потрібен час і я теж втомлююся, підтримуючи порядок, – спробувала пояснити вона чоловікові, – Приходжу і роблю все це після роботи.

– Та що тут робити ?! – засміявся Саша, – Тут же прибирати нічого. Хто тобі тут смітить, коли нас цілими днями вдома немає? Розкажеш теж, втомлюється вона …

– Добре. Раз ніхто не смітить, значить і прибирати я нічого не буду. Домовилися?

Саша тільки знизав плечима і поринув у перегляд новин в інтернеті.

Через кілька днів квартира вже не виглядала так затишно. Бруд і розводи у ванній кімнаті, речі, що валяються по кутках, пил на полицях, якесь сміття під ногами, гора немитого посуду в кухні. Аня виконувала свою обіцянку, хоча це давалося їй не просто. Єдине, що вона робила, як і раніше – готувала. Мовчки накривала на стіл до приходу Саші і йшла в іншу кімнату, щоб не посваритися остаточно.

Саша мовчав. Було видно, що наступаючий розгардіяш в квартирі йому не подобається, але і визнавати, що був не правий, він не поспішав. Ось і в цей вечір, Саша мовчки допив чай ​​з сирниками і хотів було відкрити двері в сусідню кімнату, де ледь чутно клацала мишкою Аня, але передумав. Постояв на місці, оглядаючи навколишній безлад, і рішуче пішов на кухню. Зашуміла вода, забряжчав посуд.

Двері кімнати тихо відчинилися. Аня, постоявши в нерішучості посередині квартири, почала збирати розкидані речі. Саша, закінчивши з посудом, мовчки дістав пилосос. Не кажучи один одному ні слова, лише зрідка обмінюючись короткими поглядами, Аня з Сашею досить швидко навели в квартирі порядок. Зіткнувшись в кінці кінців в вузькому коридорі, вони, не в силах більше стримуватися, одночасно розреготалися. Мир було відновлено.

Аня, звичайно ж, пробачила Сашу. Тільки з тих пір вона слідує маминій пораді і намагається не займатися домашніми справами коли чоловіка немає вдома. Хто знає, може в цьому і є певний сенс …

Шановні читачі, а вам доводилося стикатися з подібними закидами? Чи мірялися ваші половинки з вами втомою? Дорікали в «байдикуванні»? Як вийшли із ситуації?

Plitkarka

Повернутись вверх