Головна - Історії жінок - Андрій повернувся додому. На кухні він побачив дружину зі сльозами на очах. – Що трапилося? – раптом, запитав чоловік. Наталя піднялася і підійшла до Андрія: – Скажи мені чесно. За що ти так зі мною? Андрій стояв здивований, він нічого не розумів. – Як давно у тебе стосунки з іншою жінкою? – несподівано запитала Наталя. Андрій тяжко зітхнув: – Так ось у чому справа

Андрій повернувся додому. На кухні він побачив дружину зі сльозами на очах. – Що трапилося? – раптом, запитав чоловік. Наталя піднялася і підійшла до Андрія: – Скажи мені чесно. За що ти так зі мною? Андрій стояв здивований, він нічого не розумів. – Як давно у тебе стосунки з іншою жінкою? – несподівано запитала Наталя. Андрій тяжко зітхнув: – Так ось у чому справа

Наталя цього дня могла побути сама, бо чоловік поїхав на рибалку і пробуде там цілий день. Вдома всі справи зроблено, можна просто відпочити. Наталя дістала з шухляди гарну чашку, і повернулася до столу, де побачила телефон, про який вранці їй говорив чоловік. Його потрібно було поставити на зарядку, а батарея розрядилася повністю, він узяв із собою інший телефон. Дівчина пройшла до спальні і поставила на зарядку телефон, а потім знову повернулася на кухню, щоб доробити свої справи. Все зробивши, Наталя сіла пити каву, почула, що телефон Андрія подав сигнал, цьому вона не надала значення, але коли на телефоні пролунав дзвінок, жінка встала і пройшла в кімнату. На екрані висвітлилося ім’я «Колишня». Наталя була здивована.

Жінка взяла в руки телефон і не могла зрозуміти, що за «Колишня» у її чоловіка. Наталя дочекалася доки перестане надходити дзвінок, вирішила переглянути повідомлення, де було написано, що відбудеться зустріч. Жінка взагалі не розуміла тоді нічого, дивлячись на екран телефону, яка зустріч і з ким. Тоді у неї виникла думка, невже в Андрія з’явилася інша жінка. Переглянувши всі повідомлення від цієї «Колишньої», Наталія звернула увагу на початок переписки, де згадувалася назва сайту. Біля ліжка був невеликий комп’ютерний стіл, де стояв ноутбук. Наталя ввела пароль для входу в ноутбук, і стала шукати цей сайт, відкривши посилання, побачила найперше листування, там якраз була та сама Оксана Микитенко.

Наталя вирішила перейти у профіль цієї Оксани. Погортавши трохи вниз, Наталя побачила, що це однокласниця чоловіка. Тоді в її голові склався пазл, що вони вчилися разом, і ось знайшли один одного, тільки незрозуміло їй було одне, чи вони давно спілкуються. У голові миготіли різні думки про цю Оксану. Наталя, вирішила перелистати листування чоловіка та Оксани з самого початку. 

Оксана та Андрій спочатку згадували про те, як навчалися у школі, вона йому розповіла, що коли чоловіка не стало, їй важко одній тягнути бізнес, який залишився від чоловіка. Андрій у свою чергу сказав про свою дружину лише кілька слів та й усе. У Наталі по щоках потекли сльози. Вона зрозуміла одне, що Андрій Оксану шукав давно і знайшов. Адже це він перший написав, щоб почати спілкування. Наталя думала, що у них саме той період, коли сімейне життя тільки налагоджується і починаються приємні моменти, але вона мабуть помилилася. Далі Наталя не стала копатися в листуванні, їй цього вистачило. Жінка закрила ноутбук та розплакалася.

Через деякий час Наталю охопила злість, і вона подумала:

– Значить ось таке в тебе кохання, захотілося іншої жінки, я тобі допоможу, щоб більше не довелося вибирати між двох жінок.

Наталя дістала сумку чоловіка і почала скидати туди всі його речі, що висіли у шафі, але деякі просто валявся на підлозі. Злість трохи відступила, з’явилася сильна образа, жінка знову сіла за комп’ютер і вирішила дочитати до кінця все листування і дізнатися, чому все ж таки чоловік спілкується з нею. Спочатку листування велося по кілька разів на день, у певних справах, а потім почалися компліменти у бік Андрія, він теж не відставав і говорив приємні слова. Ніжності були кілька днів. Потім Оксана запитала Андрія:

– А твоя дружина не ревнуватиме тебе до мене?

– Та ти що, ні звичайно, вона не лізе в мої справи – сказав Андрій.

Наталя зрозуміла це все так, що вони з неї сміються і думають, що вона нічого не знає, і нічого не зможе зробити. Жінка вирішила дочитати листування чоловіка та його колишньої однокласниці, тільки ось листування набирало обертів і перетворювалося на інший формат. Оксана почала говорити, що їй так важко без чоловіка, та й усе в цьому роді. Андрій казав, що вона ще знайде того чоловіка, а та у свою чергу відповідала, що вже знайшла. Натяк був на нього, тільки він відмовлявся, адже має сім’ю. Але в результаті було призначено зустріч, для обговорення важливих справ.

Тут Наталя закричала:

– Та які до дідька справи, адже і так все ясно, що буде.

Наталя прочитала, що вони таки зустрілися, тільки Андрій поводився стримано по відношенню до Оксани у листуванні, а насправді думала жінка, що при зустрічі він жодних емоцій не стримував. Все листування тривало близько чотирьох місяців.

У Наталії не було жодних сумнівів, що чоловік її не любить, адже у всіх планах у них все було гаразд. Та й якби чоловік розлюбив її, вона це відчула б. Погляд Наталі знову впав на сумку чоловіка, подивившись на неї, жінка розплакалася. Той світі, в якому жила Наталя, зруйнувався всього за кілька годин. Наталя була впевнена у своїх намірах, якщо він прийде додому, то всі його речі вона кине у нього. Жінка поринула у свої думки, але їх порушив телефонний дзвінок, це була сестра Наталі.

Наталя трохи зраділа, що сестра Антоніна зателефонувала їй, вона одразу чомусь не подумала про неї. Антоніна зателефонувала дуже вчасно. Наталя одразу вирішила покликати свою сестру до себе в гості, щоб розповісти, що трапилося. Антоніна погодилася. Поки Наталя чекала на сестру, металася з однієї кімнати в іншу. Антоніна приїхала вже за 20 хвилин, зайшовши в квартиру, Наталя кинулася до неї і знову розплакалася. Антоніні не подобався стан сестри, і щоразу, коли Наталя починала говорити про листування чоловіка та його колишньої однокласниці, іноді кричала.

Антоніна вислухала Наталю, взяла за руку її і промовила:

– Так сестричка, давай спочатку ти заспокоїшся. Що взагалі збираєшся робити?

– Хочу вигнати цього негідника з квартири, нехай котитися до своєї Оксани.

– Сестренко, ти не гарячкуй. Я все розумію, що тебе переповнюють емоції, тільки тобі не 18 років, щоб їм піддаватися. Ти доросла жінка за твоїми плечима стільки життєвого досвіду. Тобі зараз головне, це з’ясувати причину такої поведінки чоловіка, а вже потім робити висновки – сказала сестра.

Спокійний тон Антоніни трохи заспокоїв Наталю, і жінка подумала про себе, що їй і справді потрібно спочатку все з’ясувати у чоловіка, все-таки не один рік вони прожили разом, усьому цьому має бути якесь пояснення.

Увечері цього ж дня Андрій приїхав додому задоволений, весь пропах багаттям і озером, ось тільки з порожніми руками. Андрій хотів поділитися кумедною історією, яка сьогодні сталася. Тільки коли він звернув увагу на обличчя сестер, які були похмурі, у Андрія відразу зійшла з обличчя посмішка і він запитав:

– Щось трапилося?

Антоніна встала і сказала:

– Добре, я піду, а вам треба поговорити. Так, Наталю, будь розсудливою, – і пішла.

Андрій стояв здивований, він нічого не розумів, що взагалі відбувається, адже йому поки що на його запитання нічого не відповіли.

Наталя піднялася з дивана і підійшла до Андрія:

– Тільки скажи мені чесно, не обманюй мене, на знак нашого минулого кохання, за що я це заслужила?

– Не зрозумів? А чому минулого кохання?

– Як давно у тебе стосунки з іншою жінкою?

– Так, постривай, це що таке? Гра якась? Антоніна порадила урізноманітнити наше життя? Тільки ось начебто у нас все гаразд у цьому плані. Ну якщо ти, звичайно, хочеш, то можемо спробувати, – сказав Андрій і обняв дружину за талію.

– А ти це теж так говориш своїй Оксані?

Андрій тяжко зітхнув, і відповів:

– Я так і думав, що це буде саме так. Говорив же Ігорові, що не треба. Бізнес налагодив і ось що вийшло. Мій партнер Ігор, попросив мене зв’язатися з цією Оксаною, вона була дружиною нашого постачальника. А коли його вже не стало, я дізнався, що то моя однокласниця. Ігор дуже хотів щоб вона продовжила співпрацю з нами, але вона не захотіла з ним мати жодних справ, а зі мною навпаки чемно спілкувалася. Ігор попросив мене, щоб я налагодив з нею контакт, бо співпраця з нею була вигідною.

Він розумів, що дружині це було слухати неприємно, але все ж таки вирішив продовжити:

– Так я з нею зустрічався, і зустріч віч-на-віч була всього лише раз. Вона намагалася перевести ділове спілкування в інше русло, але я не піддавався їй, бо в моєму серці тільки ти одна, крім тебе я нікого не люблю. Інші зустрічі проходили в нашому офісі при всіх співробітниках. Я зміг її умовити, щоб вона з нами продовжила співпрацю і все. А рештою займається Ігор.

Андрій побачив, що дружина трохи розслабилася, підійшов та обійняв її, а потім додав:

– Ти королева мого серця, і воно належить лише тобі одній. І любитиму я тільки тебе одну. Давай забудемо про це непорозуміння і краще поїмо чогось, а я розповім тобі, чому додому повернувся без риби.

Наталя була рада, що все так вирішилося, адже вона теж дуже любить Андрія.

Plitkarka

Повернутись вверх