Місячний грошовий календар на червень 2019

Місячний грошовий календар на червень 2019

Для кого-то літо - це відпустка і море, для кого-то відпочинок на дачі та город. Однак і в тому, і в іншому випадку всіх чекають витрати. І якщо на початку місяця все правильно не розрахувати, в кінці можна сильно пошкодувати про те, що вчасно цього не зробив. Саме тому бажано щомісяця в перших числах складати кошторис. Також вам допоможе зберегти і навіть примножити свої фінанси Місячний грошовий календар на червень 2019. З його допомогою ви зможете визначити сприятливий час для різних фінансових операцій.

Місячний грошовий календар на червень 2019 року: сприятливі дні для фінансових операцій


Давати в борг: 14, 22 червня.
Не давати в борг: 6, 24 червня.
Брати в борг: 13, 18 червня.
Не брати в борг: 1, 30 червня.
Віддавати борги: 19, 26 червня.
Чи не віддавати борги: 23, 25 червня.
Перераховувати гроші: 3, 17 червня.
Купувати гаманець: 2, 11 червня.
Купувати подарунки: 5, 21 червня.
Сприятливі дні для вкладів та інвестицій: 10, 16 червня.
Слушна нагода для великих покупок: 1, 15 червня.
Вдалий час для обміну валют і операцій з нерухомістю: 8, 9 червня.


Місячний грошовий календар на червень 2019 року:
1 червня 2019 року, 27-28 місячний день, спадна Місяць у Тельці. Субота. Проявляйте активність і швидкість рішень в надходять грошових пропозиціях. Не можна робити великі покупки, брати в борг.


2 червня 2019 року, 28-29 місячний день, спадна Місяць у Тельці. Неділя. Заводите нові позитивні знайомства, відкривайте нові перспективи. Побудуйте кам'яну піраміду достатку. Дозволені дрібні покупки, в тому числі гаманця, косметики та одягу.


3 червня 2019 року, 29, 30 і 1 місячний день, Молодик в Близнюках. Понеділок. Приберіть в будинку, позбудьтеся від непотрібних речей. Не можна укладати угоди, підписувати важливі документи.

4 червня 2019 року, 1-2 місячний день, Місяць на в Близнюках. Вівторок. Відпочиньте від грошових проблем. Небезпечний день, потрібно утриматися від покупок, обіцянок грошової допомоги.

 
5 червня 2019 року, 2-3 місячний день, Місяць у Раку. Середа. Зробіть друзям і близьким подарунок, тоді і ваші мрії здійсняться. Необхідно виявляти обережність в торгівлі.

6 червня 2019 року, 3-4 місячний день, зростаюча Місяць у Раку. Четвер. Поговоріть з керівництвом з приводу вашого підвищення по службовій драбині. Сьогодні несприятливо починати нове, давати і брати в борг.


7 червня 2019 року, 4-5 місячний день, зростаюча Місяць у Леві. П'ятниця. Цей день може виявитися досить насиченим і продуктивним, але варто бути готовим до труднощів і перешкод. Наприклад, сьогодні краще не підписувати будь-які важливі фінансові документи.

8 червня 2019 року, 5-6 місячний день, зростаюча Місяць у Леві. Субота. Досить енергійний день, коли можна багато чого встигнути. У першій половині дня можна вирішувати якісь проблеми, що мають відношення до сімейного бюджету. Сьогодні добре вимагати повернення боргу. День також підійде для покупки нерухомості, особливо будинків та земельних ділянок.

9 червня 2019 року, 6-7 місячний день, Місяць на в Діві. Неділя. Розпочату справу в цей день, обіцяє йти благополучно само собою. Можна зробити дуже вигідну покупку. Також сьогодні добре купувати будь-які речі, що мають відношення до краси і здійснювати валютні операції.

 
10 червня 2019 року, 7-8 місячний день, Місяць на в Діві. Понеділок. Непоганий день для різних справ, що мають відношення до фінансів. Сьогодні можна вирішити різні фінансові проблеми. Можна займатися капіталовкладеннями або поміщати гроші в банк під відсотки.

11 червня 2019 року, 8-9 місячний день, зростаюча Місяць у Терезах. Вівторок. У цей час у вас більше шансів купити хорошу річ, однак навряд чи за заниженою ціною. Великі покупки краще відкласти, а ось купити гаманець або талісман на удачу - хороший момент для цього.

12 червня 2019 року, 9-10 місячний день, зростаюча Місяць у Терезах. Середа. Після напружених попередніх днів у вас буде більше шансів обміркувати той досвід, який ви придбали. Можна зайнятися комерційною діяльністю, бухгалтерією і грошовими документами.

13 червня 2019 року, 10-11 місячний день, зростаюча Місяць у Скорпіоні. Четвер. Непоганий день для того, щоб взяти гроші в борг: великий шанс, що гроші будуть правильно використані і швидко повернуті. Можна відправитися на розпродажі, є шанс купити щось уцінене і досить хорошої якості. Краще не купувати одяг, косметику і парфумерію.

 
14 червня 2019 року, 11-12 місячний день, зростаюча Місяць у Скорпіоні. П'ятниця. Можна позичати гроші, однак тільки перевіреним особам, якщо ви впевнені, що отримаєте їх назад. З обережністю оформляйте будь-які документи.

15 червня 2019 року, 12-13 місячний день, зростаюча Місяць у Скорпіоні. Субота. Хороший день для роботи з грошовими контрактами і документами: ви зможете дуже уважно поставитися до кожного пункту, не зробите помилок. Сміливо йдіть за покупками, ви не витратите зайвого і зможете купити щось справді цінне і потрібне.

16 червня 2019 року, 13-14 місячний день, зростаюча Місяць у Стрільці. Неділя. Можна призначити на цей день якісь переговори або провести збори і обговорення поточних справ і нових планів. Також це відповідний день для вкладів та інвестицій.

17 червня 2019 року, 14-15 місячний день, повний місяць в Стрільці. Понеділок. Сьогодні добре займатися паперами, пов'язаними з фінансами. Можна навести порядок в документах, порахувати витрати, доходи, подумати про те, як збільшити прибуток.

18 червня 2019 року, 15-16 місячний день, спадна Місяць у Козерозі. Вівторок. Цей день можна використовувати для дрібних позик і кредитів (до 11:00!). Пам'ятайте про те, що для дуже великих кредитів цей місяць не особливо підійде. Добре проводити переговори, а також вимагати повернення боргу.

19 червня 2019 року, 16-17 місячний день, спадна Місяць у Козерозі. Середа. Не можна брати на себе велику відповідальність, а до чужих ідей варто поставитися дуже обережно. Бажано сьогодні роздати борги.

 
20 червня 2019 року, 17-18 місячний день, спадна Місяць у Водолії. Четвер. На цей день краще не планувати жодних важливих справ, пов'язаних з фінансами. Є ризик непередбачених витрат. Краще відкласти будь-які покупки.

21 червня 2019 року, 18-19 місячний день, спадна Місяць у Водолії. П'ятниця. Друга половина дня підійде для благодійної діяльності, початку рекламної кампанії, для підписання контрактів і укладення угод. Краще, якщо ці угоди і договори будуть продовженням вже розпочатого в минулому співпраці. Можна купувати подарунки.

22 червня 2019 року, 19 місячний день, спадна Місяць у Водолії. Субота. Це дуже вдалий час для планування розтрат. Складіть список необхідних покупок і суворо дотримуйтесь йому протягом дня. Не відмовляйте, якщо у вас попросять грошей у борг.

23 червня 2019 року, 19-20 місячний день, спадна Місяць в Рибах. Неділя. Чи не рекомендовано віддавати боргові зобов'язання. Дана дата прирівняна до вельми негативних, тому необхідно в цей період виключити взаємодію з фінансами.

24 червня 2019 року, 20-21 місячний день, спадна Місяць в Рибах. Понеділок. Цей день рекомендовано повністю присвятити спілкуванню з приємними і добрими людьми, а від взаємодії з грошовими банкнотами краще утриматися. Сьогодні краще не брати і не давати в борг.

25 червня 2019 року, 21-22 місячний день, спадна Місяць в Овні. Вівторок. Місячний календар не радить займатися перераховування грошових купюр. Така дія може посприяти появі швидких матеріальних проблем. Виключіть операції, пов'язані з борговими зобов'язаннями.

 
26 червня 2019 року, 22-23 місячний день, спадна Місяць в Овні. Середа. У першій половині сьогоднішнього дня добре дозволити матеріальні проблеми і роздати борги.

27 червня 2019 року, 23-24 місячний день, спадна Місяць в Овні. Четвер. Непоганий день для вирішення фінансових питань, які стосуються сімейних бюджетів або житла. Ви можете сьогодні повернути старі борги, відплатити рахунку. Починати якісь дуже затяжні справи краще не варто.

28 червня 2019 року, 24-25 місячний день, спадна Місяць у Тельці. П'ятниця. Хороший день для планування майбутніх витрат, але ось великі придбання сьогодні здійснювати не рекомендовано.

29 червня 2019 року, 25-26 місячний день, спадна Місяць у Тельці. Субота. Фінансові авантюри і участь в відповідного плану угодах може привести до проблем кримінального характеру.

30 червня 2019 року, 26-27 місячний день, спадна Місяць в Близнюках. Неділя. Ближче до закінчення місяця рекомендовано ретельно потрудитися, це допоможе керівництву виділити хороші преміальні своїм працівникам. А ось все, що пов'язано з боргами, краще відкласти.

Угору