Місячний календар на червень 2019 року: фази місяця

Місячний календар на червень 2019 року: фази місяця

Фази Місяця в червні 2019 року

 • Новий місяць в червні 2019 року - 3 червня 2019 року о 13 годині 01 хвилину.
 • Повний місяць у червні 2019 року - 17 червня 2019 року об 11 годині 30 хвилин.
 • Друга чверть в червні 2019 - 10 червень 2019 року о 08 годині 59 хвилин.
 • Четверта чверть в червні 2019 - 25 червень 2019 року о 12 годині 46 хвилин.
 • Місяць у червні 2019 - з 4 по 16 червня 2019 року.
 • Місяць в червні 2019 - 1, 2 червня і з 18 по 30 червня 2019 року.


Місячний календар на червень 2019 року1 червня 2019 року, 27-28 місячний день, спадний Місяць у Тельці. День в цілому не дуже сприятливий, потрібно постаратися позбутися негативної енергії. Задумайтесь про своїх помислах. Надайте підтримку тим, хто її потребує. Загострюється «інстинкт натовпу», ниці інстинкти, тому не варто слідувати своїм поривам і потурати бажанням.

2 червня 2019 року, 28-29 місячний день, спадний Місяць у Тельці. Хороший день для реєстрації шлюбу, для відкриття своєї справи. Постарайтеся займатися тільки такою роботою, яка приносить вам задоволення. Добре відвідати салон краси, перукарню.

3 червня 2019 року, 29, 30-1 місячний день, нова Місяць в Близнюках. Кращий день для відвідування храму і для посиленої молитви і найгірший - для планування. Можна вирушати в поїздки і подорожі.

4 червня 2019 року, 1-2 місячний день, Місяць на в Близнюках. Це день бездіяльності та відпочинку від суєти. Не звертайте уваги на закиди і нерозуміння, відгородіться від усіх і, усамітнившись, приведіть в порядок своє моральне стан. Завтра у вас буде такий приплив сил, що ви переробите не тільки справи, що нагромадилися, але і майбутні.

5 червня 2019 року, 2-3 місячний день, зростаюча Місяць у Раку. Цілий день вас будуть переслідувати сварки і плутанини зі своєю сім'єю, краще йдіть від конфліктів і постарайтеся не нагнітати і без того складну ситуацію в будинку. Варто перетерпіти деякий час і все повернеться в своє русло, а поки побережіть нервові клітини.

6 червня 2019 року, 3-4 місячний день, зростаюча Місяць у Раку. Сьогодні вам належить витримати масу випробувань, не всі вони добре закінчаться, але не варто засмучуватися і займатися самобичуванням, це тільки зміцнить вас. Взагалі спробуйте сьогодні все сприйняти з почуттям гумору і вірте в свій успіх, розраховувати можна тільки на себе.

7 червня 2019 року, 4-5 місячний день, зростаюча Місяць у Леві. Візьміть за звичку стримувати свій гнів і роздратування, навіть якщо мають рацію ви - вмійте поступитися. В іншому день нейтральний, можна зайнятися будь-якими справами, сьогодні не буде перемог і програшів, все пройде буденно і навіть нудно.

8 червня 2019 року, 5-6 місячний день, зростаюча Місяць у Леві. Як би не було важко, не переставайте боротися, вам потрібно трохи зменшити свій запал і хоч трохи прислухатися до думки оточуючих, але не сходите з обраної стежки. У любовних справах також не все гладко, якщо ви бачите що поруч не ваш чоловік, відпустіть його і поки не зациклюйтеся на серйозні стосунки.

9 червня 2019 року, 6-7 місячний день, Місяць на в Діві. Напруга так і витає в повітрі, не варто сьогодні займатися доленосними справами і приймати важливі рішення, через загострення пристрастей можете допустити суттєву помилку. Влаштуйте краще романтичний вечір з коханою людиною, посидьте в тихій і приємній атмосфері, що прекрасно відбитися на подальші взаємини.

10 червня 2019 року, 7-8 місячний день, Місяць на в Діві. Знайте міру в усьому, не варто займатися суперництвом і лізти зі шкіри геть, щоб комусь щось довести свою правоту. Сьогодні ви будете трохи спонтанні, тому легко погодитеся на будь-які експерименти. Це піде вам на користь, нарешті ви переконаєтеся в своїй силі.

11 червня 2019 року, 8-9 місячний день, зростаюча Місяць у Терезах. На перший план варто поставити сьогодні дружні стосунки. Пора знайти час і поспілкуватися з вірними друзями, ви багато пропускаєте, присвячуючи життя роботі і вдома. Озирніться, світ швидко змінюється, роки летять, постарайтеся встигнути порадіти життю.

12 червня 2019 року, 9-10 місячний день, зростаюча Місяць у Терезах. Найпростіший, нічим не примітний день. Сьогодні не чекайте вражень і емоцій, все пройде досить таки монотонно, що призведе до більшої втоми, ніж в активний день. Нічого нового ні на роботі, ні вдома, може це на краще, сяка - така стабільність.

13 червня 2019 року, 10-11 місячний день, зростаюча Місяць у Скорпіоні. Не звертайте уваги на сумнівні заходи і дії з боку оточуючих, сконцентруйтеся на досягненні власних цілей. Прикладіть максимум зусиль і зірки допоможуть вам у ваших стараннях, що в найближчому майбутньому зробить вас найуспішнішим людиною.

14 червня 2019 року, 11-12 місячний день, зростаюча Місяць у Скорпіоні. Сьогодні можете спробувати щось нове для себе, є безліч незвіданого вами, що може сильно різноманітити нудну буденне життя. Намагайтеся рухатися в ногу з часом, знайдіть в собі сили захопитися чимось і з усіх сил намагатися переплюнути себе.

15 червня 2019 року, 12-13 місячний день, зростаюча Місяць у Скорпіоні. Безперечно магічний і непередбачуваний день, ви й не помітите, як більшість проблем, які терзають вашу душу, вирішуватися самі собою. Близькі люди сьогодні будуть дивувати, колеги по роботі радувати хорошими новинами, справжнє диво сьогодні захопить вас.

16 червня 2019 року, 13-14 місячний день, зростаюча Місяць у Стрільці. Сьогодні велика ймовірність того, що хтось буде ставити вам палиці в колеса. Не варто стрімголов кидатися в бій, будьте хитріший і розумніший, знайдіть спосіб домогтися свого в обхід противника. В іншому, сьогодні тихий і спокійний день.

17 червня 2019 року, 14-15 місячний день, повний Місяць у Стрільці. Сьогодні приділіть час всяких дрібниць, які на перший погляд несуттєві, на як сніжний ком набирають обсягів, і незабаром ви не зможете впоратися з ними. Сприятливий час також розібратися в стосунках з протилежною статтю і внести корективи, почуття заграють по - новому.

18 червня 2019 року, 15-16 місячний день, спадний Місяць у Козерозі. Сьогодні можна подавати позов до суду і призначати слухання у справі, якщо ви абсолютно впевнені у своїй правоті. Народжена сьогодні ідея може бути легко реалізована на практиці, якщо прикласти до її реалізації хоча б мінімум зусиль.

19 червня 2019 року, 16-17 місячний день, спадний Місяць у Козерозі. Начебто і не поганий день, але приділіть увагу своєму здоров'ю. Цілий день вас буде переслідувати слабкість і занепад сил, можливо, це початок якоїсь хвороби, а можливо, просто перевтомилися. Сходіть на масаж або в SPA-салон, якщо немає такої можливості, поваляйтеся вдома у ванній і розслабтеся.

20 червня 2019 року, 17-18 місячний день, спадний Місяць у Водолії. Сьогодні все пройде спокійно і гладко, ніяких конфліктів, сварок і пліток. Відмінний день щоб провести час з дитиною, якщо немає свого, можна відвідати друзів з дітьми або поїхати в дитячий будинок, порадувати кого-то увагою і турботою. Як би не було, сьогодні все складеться найкращим чином.

21 червня 2019 року, 18-19 місячний день, спадний Місяць у Водолії. Сьогодні керуйтеся розумом, а не почуттями. Не варто починати нові справи, краще доведіть до пуття існуючі, в цей день, також, небажано приймати доленосні рішення, ви не зможете вирішити як краще вчинити.

22 червня 2019 року, 19 місячний день, спадний Місяць у Водолії. Сьогодні вам буде здаватися, що удача ходить слідом за всіма, крім вас. Насправді в цьому є частка правди, але ви зможете знайти вихід з будь-якої ситуації і обіграти все кращим чином для себе. Не нехтуйте дружбою, зараз нелегко її знайти і зберегти.

23 червня 2019 року, 19-20 місячний день, спадний Місяць в Рибах. Протягом дня можливий занепад сил, краще не приймати доленосних рішень, а присвятити день новим знайомствам і пошуку потрібних контактів. Знайдений сьогодні друзі залишаться на тривалий час.

24 червня 2019 року, 20-21 місячний день, спадний Місяць в Рибах. Це прекрасний день щоб розібратися в собі і вписується в ритм життя. Ви зможете зрозуміти, чи правильні цілі ставите перед собою і як бути далі. Прагніть до здійснення бажань і мрій.

25 червня 2019 року, 21-22 місячний день, спадний Місяць в Овні. Вдалий час, щоб привести все в божеський вид: душу, будинок, справи. Розробіть план, якого будете чітко дотримуватися і послідовно прийдете до наміченої мети, не витрачаючи сил на непродумані і непотрібні дії.

26 червня 2019 року, 22-23 місячний день, спадний Місяць в Овні. Поєднуйте непоєднуване і у вас вийти досягти успіху в новій галузі. Це принесе вам визнання, успіх і багатство, нарешті можна буде працювати тільки для себе, а не на злого дядька. Сьогодні у вас вийде все задумане, не бійтеся йти в нове життя.

27 червня 2019 року, 23-24 місячний день, спадний Місяць в Овні. Сприятливий час, щоб удосконалити своє тіло. Можна записатися на групові тренування, займатися вдома або просто більше часу проводити активно. У відносинах з близькими теж можна обзавестися новими правилами або традиціями, це тільки зблизить вас.

28 червня 2019 року, 24-25 місячний день, спадний Місяць у Тельці. Обов'язково зважте всі свої рішення. Сьогодні саме той день, коли потрібно «сім разів відміряти, один - відрізати». Не варто займатися бізнесом, але прекрасний час для прогулянок в нових місцях.

29 червня 2019 року, 25-26 місячний день, спадний Місяць у Тельці. День сповнений несподіваних вчинків з боку близьких в вашу сторону. Хтось постарається перекласти на ваші плечі свої обов'язки, але не варто тягнути чужу ношу, вам достатньо своїх турбот. Умійте вчасно відмовити, неважливо наскільки близький вам людина.

30 червня 2019 року, 26-27 місячний день, спадний Місяць в Близнюках. Сьогодні чудовий день. Можна робити що завгодно, все піде на благо. Хочете, змініть роботу, можна місце проживання або друзів, а можете просто приділити час собі і подумати про сенс життя. Сьогодні для вас відкриті всі двері.

Місяць без курсу в червні 2019 року

 • С 2 червня 1:53 до 2 червня 14:48
 • З 4 червня 18:42 до 4 червня 19:17
 • З 6 червня 17:10 до 6 червня 22:16
 • З 9 червня 0:23 до 9 червня 0:45
 • З 10 червня 15:01 до 11 червня 3:29
 • З 12 червня 18:15 до 13 червня 7:02
 • З 14 червня 22:46 до 15 червня 12:03
 • З 17 червня 11:31 до 17 червня 19:13
 • З 19 червня 14:19 до 20 червня 5:00
 • З 21 червня 17:02 до 22 червня 17:01
 • З 25 червня 2:10 до 25 червня 5:38
 • З 27 червня 10:51 до 27 червня 16:32
 • З 29 червня 21:38 до 30 червня 0:09
Угору