Календарі

Календарі

Місячний календар на серпень 2019 року: фази місяця

Місячний календар на серпень 2019 року: фази місяця

Фази Місяця в серпні 2019 року

 • Молодик в серпні 2019 року - 1 серпня 2019 року о 06 годині 11 хвилин, і 30 серпня о 13 годині 37 хвилин.
 • Повний місяць у серпні 2019 року - 15 серпня 2019 року о 15 годині 29 хвилин.
 • Друга чверть в серпні 2019 року - 7 серпня 2019 року о 20 годині 30 хвилин.
 • Четверта чверть в серпні 2019 року - 23 серпня 2019 року о 17 годині 56 хвилин.
 • Місяць у серпні 2019 року - з 2 по 14 серпня і 31 серпня 2019 року.
 • Місяць в серпні 2019 року - з 16 по 29 серпня 2019 року.


Докладний місячний календар на серпень 2019 року

1 серпня 2019 року, 29, 30-1 місячний день, нова Місяць у Леві. У цей день ви будете більш розпорошені, ніж зазвичай, зберіться і почніть працювати. Не втрачайте час на порожні розмови і побутові дрібниці, цим можна зайнятися в будь-який день. Головне завдання - розібратися в методах досягнення основної мети і стрімголов кинутися в бій.

2 серпня 2019 року, 1-2 місячний день, зростаюча Місяць у Леві. Якщо будете гранично обережні, вам не загрожують неприємності. Більше уваги приділяйте дрібницям, як в роботі, так і в особистому житті. Можливі дрібні сварки з товаришами по службі або родичами, контролюйте свої пориви.

3 серпня 2019 року, 2-3 місячний день, Місяць на в Діві. У цей день у вас неймовірно загостряться розумові здібності, тому настав час для здійснення важливих подій. Саме сьогодні ви тверезо оцініть всі «за» і «проти» і побачите вихід, навіть із самих складних, ситуацій.

4 серпня 2019 року, 3-4 місячний день, Місяць на в Діві. Сьогоднішній день, як ніколи, відповідний для очищення своєї аури, відмінним рішення стане відвідування йоги. Але не варто починати нові справи і проекти, киньте всі сили на посилену роботу над здійснюваної в даний момент ідеєю.

5 серпня 2019 року, 4-5 місячний день, зростаюча Місяць у Терезах. У цей день вас чекають нові зустрічі та знайомства. Сумувати не доведеться, вас оточать незвичайні і забавні люди, які урізноманітнюють ваше проведення часу і допоможуть слушною порадою. Намагайтеся поменше проводити часу вдома.

6 серпня 2019 року, 5-6 місячний день, зростаюча Місяць у Терезах. Це найсприятливіший день для того, щоб привести в порядок внутрішній світ і налагодити емоційний фон. Присвятіть вечір дружніх посиденьок, вас очікують тільки веселі розмови і приємні моменти. Можливо, саме сьогодні, ви зможете виговоритися і полегшити душу.

7 серпня 2019 року, 6-7 місячний день, зростаюча Місяць у Скорпіоні. Відмінний день, щоб провести його собі на втіху, не бійтеся відмовити в допомозі, чи не навантажуйте себе чужими проблемами і не намагайтеся всім догодити, ви зможете завоювати повагу тільки завдяки розуму і раціонального вибудовування пріоритетів.

8 серпня 2019 року, 7-8 місячний день, зростаюча Місяць у Скорпіоні. Сьогодні вам буде здаватися, що удача ходить слідом за всіма, крім вас. Насправді в цьому є частка правди, але ви зможете знайти вихід з будь-якої ситуації і обіграти все кращим чином для себе. Не нехтуйте дружбою, зараз нелегко її знайти і зберегти.

9 серпня 2019 року, 8-9 місячний день, зростаюча Місяць у Стрільці. Вас чекають великі фінансові надходження і стабільний дохід. Завдяки цьому ви зможете відкладати гроші на бажані придбання. Використовуйте цю можливість максимально вигідно, іншого шансу може не бути.

10 серпня 2019 року, 9-10 місячний день, зростаюча Місяць у Стрільці. Триває низка днів, які призводять до занепаду сил і стресу. Постарайтеся, не замислюючись про проблеми, отримати максимальне задоволення від життя, повеселитесь, відпочиньте або просто відіспіться і все буде відмінно.

11 серпня 2019 року, 10-11 місячний день, Місяць на в Козерозі. Козеріг дуже пристрасний знак, не втрачайте розуму від навалилися почуттів, не варто повністю «розчиняться» в іншій людині, збережіть свою індивідуальність. Сьогодні буде все ідеально, не має значення, нові це почуття або перевірені часом.

12 серпня 2019 року, 11-12 місячний день, Місяць на в Козерозі. Залиште невпевненість і побоювання за спиною, пора починати нову справу, яке принесе вам успіх. Козеріг подарує вам достатньо енергії для першого ривка, тому ретельно продумайте, в яке русло ви її направите.

13 серпня 2019 року, 12-13 місячний день, Місяць на в Козерозі. Запасіться терпінням, вас чекає неймовірно насичений і результативний день. Прийнявши правильні рішення, підсилите віру в себе і своєї самовпевненістю змусите оточуючих йти у вас на поводу, що принесе вам чимало користі.

14 серпня 2019 року, 13-14 місячний день, зростаюча Місяць у Водолії. День сповнений несподіваних вчинків з боку близьких в вашу сторону. Хтось постарається перекласти на ваші плечі свої обов'язки, але не варто тягнути чужу ношу, вам достатньо своїх турбот. Умійте вчасно відмовити, неважливо наскільки близький вам людина.

15 серпня 2019 року, 14-15 місячний день, повний Місяць у Водолії. Час ідеальне для духовного розвитку, сьогодні вам вдасться вивчити понад норму. У вас вийде натренувати пам'ять і підвищити вміння концентруватися на потрібному матеріалі.

16 серпня 2019 року, 15-16 місячний день, спадна Місяць в Рибах. Вас чекає веселе пригода, в якому не доведеться нудьгувати. Чудовий привід переглянути свої життєві пріоритети і підкоригувати їх. Пора додати собі вишуканості, навіть аристократизму. Займіться читанням книг і переглядом повчальних фільмів і передач.

17 серпня 2019 року, 16-17 місячний день, спадна Місяць в Рибах. Сприятливий час, щоб удосконалити своє тіло. Можна записатися на групові тренування, займатися вдома або просто більше часу проводити активно. У відносинах з близькими теж можна обзавестися новими правилами або традиціями, це тільки зблизить вас.

18 серпня 2019 року, 17-18 місячний день, спадна Місяць в Рибах. Пора застосувати своє нестандартне мислення, це буде оцінено по достоїнству, мало того, вам вдасться здивувати і привернути до себе навіть тих, хто не дуже добре до вас ставитися. Сьогодні відмінний день для дорогої покупки, тому махніть на все рукою і купите автомобіль, ну або пилосос.

19 серпня 2019 року, 18-19 місячний день, спадна Місяць в Овні. Будучи надмірно довірливими і наївними, сьогодні можете помилитися, що потягне за собою низку неприємних збігів. Постарайтеся не виконувати чиюсь волю і залиште собі право вирішального голосу, можливо, вам вдасться уникнути проблем.

20 серпня 2019 року, 19-20 місячний день, спадна Місяць в Овні. Нарешті можна розслабитися і заспокоїтися, немає сенсу старатися, все необхідне саме знайде вас. Остання чверть допоможе поліпшити фігурку, відмовтеся від сьогодні від мучного та солодкого.

21 серпня 2019 року, 20-21 місячний день, спадна Місяць у Тельці. Сьогодні неймовірно вдало пройдуть всі угоди, що не може не зачепити оточуючих. Щоб уберегти себе від заздрості псування, які не афишируйте свої досягнення, досить того, що знаєте ви, іншим це ні до чого. Можете розділити радість перемоги зі своєю половинкою.

22 серпня 2019 року, 21-22 місячний день, спадна Місяць у Тельці. Дуже важкий день, краще не кидайтеся у вир з головою, інакше існує ризик зазнати невдачі і навіть позбутися прибутку. Уважно переберіть своїх знайомих і друзів, і позбудьтеся від непотрібних контактів, щоб не витрачати на них свою енергію.

23 серпня 2019 року, 22-23 місячний день, спадна Місяць у Тельці. Ви будете надміру енергійними. Сьогодні вам під силу будь-які перешкоди і навіть палиці в колесах - не перешкода. Сміливо кидайтеся у вир пригод і ні в чому собі не відмовляйте, цей день запам'ятається на все життя.

24 серпня 2019 року, 23-24 місячний день, спадна Місяць в Близнюках. Якщо жадайте усамітнення, сьогодні ідеальний час для цього, можна присвятити себе релаксації і навчитися чомусь новому та цікавому. Сьогоднішній день дуже інертний, дайте ліні вирватися назовні.

25 серпня 2019 року, 24-25 місячний день, спадна Місяць в Близнюках. Це день бездіяльності та відпочинку від суєти. Не звертайте уваги на закиди і нерозуміння, відгородіться від усіх і, усамітнившись, приведіть в порядок своє моральне стан. Завтра у вас буде такий приплив сил, що ви переробите не тільки справи, що нагромадилися, але і майбутні.

26 серпня 2019 року, 25 місячний день, спадна Місяць у Раку. Вставши не з тієї ноги, вам буде здаватися що все і всі проти вас. Удача відвернулася, любов пішла, а день не такий яскравий, як хотілося б, але якщо уважно придивитися, виявиться, що все зовсім навпаки. Вище ніс - життя прекрасне.

27 серпня 2019 року, 25-26 місячний день, спадна Місяць у Раку. Вас будуть оточувати тільки підлабузники, це вам на руку. Серед безлічі компліментів і похвал, побачите те, що допоможе вам стати краще і сильніше ніж ви є. Також сприятливий час для зміни іміджу, в крайньому випадку, просто зробіть нову стрижку.

28 серпня 2019 року, 26-27 місячний день, спадна Місяць у Леві. Змініть, своє бачення життя і погляньте з боку на всі проблеми. Не так вже все і страшно, ви самі себе «накрутили». Потренуйтеся сприймати все легко, а неприємні події переводити в жарт, це підвищить ваше становище в суспільстві і впевненість в собі.

29 серпня 2019 року, 27-28 місячний день, спадна Місяць у Леві. Пориньте в неметушливі клопоти, а краще подаруйте день сну і відпочинку. Сьогодні ви неймовірно потребуєте духовне очищення, зведіть до мінімуму спілкування з людьми і зосередьтеся на моральні проблеми.

30 серпня 2019 року, 28, 29-1 місячний день, нова Місяць в Діві. Нереально флегматичний день, не в стані духу для сварок, але й не дуже мощі для радості. У цей день можна відпочити в колі сім'ї, насолодитися прекрасним фільмом з чашкою гарячого шоколаду.

31 серпня 2019 року, 1-2 місячний день, Місяць на в Діві. Сьогодні несприятливий день для з'ясування відносин, постарайтеся не потрапляти на очі людям, з якими у вас натягнуті відносини або невирішені питання. Неймовірно високий ризик участі в сварках і навіть бійках. Тримайте свої емоції при собі.

Місяць без курсу (неодружена Місяць) в серпні 2019 року


З 1 серпня 23:48 до 2 серпня 16:20
З 4 серпня 7:27 до 4 серпня 16:30
З 6 серпня 10:36 до 6 серпня 18:31
З 8 серпня 17:58 до 8 серпня 23:35
З 10 серпня 22:50 до 11 серпня 7:50
З 13 серпня 1:11 до 13 серпня 18:35
З 16 серпня 4:02 до 16 серпня 6:49
З 18 серпня 1:34 до 18 серпня 19:33
З 21 серпня 7:06 до 21 серпня 7:37
З 23 серпня 0:32 до 23 серпня 17:34
З 25 серпня 9:58 до 26 серпня 0:05
З 27 серпня 11:55 до 28 серпня 2:53
З 29 серпня 3:07 до 30 серпня 2:57
З 31 серпня 11:46 до 1 вересня 2:08

Місячний грошовий календар на серпень 2019 року

Місячний грошовий календар на серпень 2019 року

Дотримуючись рекомендації місячного грошового календаря на серпень 2019 роки ви вбережете себе від невдалих угод, невигідних покупок, шахрайства і обману. Поради астролога на кожен день допоможуть знайти найбільш сприятливий час для оформлення кредиту, обміну валюти, великих покупок.

 • Давати в борг у серпні: 23 серпня.
 • Віддавати борги в серпні: 11, 14 серпня.
 • Не давати в борг у серпні: 17 серпня.
 • Перераховувати гроші в серпні: 2 серпня.

 • Брати в борг у серпні: 13 серпня.

 • Чи не віддавати борги в серпні: 20 серпня.

 • Купувати гаманець в серпні: 8 серпня.

 • Не брати в борг у серпні: 10, 23, 25 серпня.

 • Купувати подарунки в серпні: 15, 26 серпня.

Місячний грошовий календар на серпень 20191 серпня 2019 року, початок 30-го місячного дня в 4:24, початок 1-го місячного дня в 6:11. Місяць у Леві. Молодик в 6:11.

Згадайте бажання, зверніться до Всесвіту за допомогою змов і молитов - сила слова сьогодні надзвичайно велика. Але будьте обережнішими, не йдіть по головах.

2 серпня 2019 року, початок 2-го місячного дня в 5:52. Зростаюча Місяць у Леві.

Змови і обряди на повернення боргів, на сплату аліментів, на виплату заборгованостей по зарплаті досить ефективні. У другій половині дня зарядите талісмани на удачу.

3 серпня 2019 року, початок 3-го місячного дня в 7:23. Місяць у Діві.

Не рекомендується здійснювати великі покупки - з великою часткою ймовірності придбання принесуть розчарування. У другій половині дня заговорите гаманець на достаток.

4 серпня 2019 року, початок 4-го місячного дня о 08:53. Місяць у Діві.

Зарядіть ощадкнижку і скарбничку на приріст статку. У другій половині дня зробіть генеральне прибирання, позбудьтеся від мотлоху, який заважає енергії грошей прийти до вас.

5 серпня 2019 року, початок 5-го місячного дня о 10:21. Місяць у Терезах.

День підходить для отримання нових знань, підвищення кваліфікації. Проведіть обряд на щедрого начальника, на надбавку до зарплати, зробіть ритуал проти пліток і інтриг.

6 серпня 2019 року, початок 6-го місячного дня о 11:47, Місяць у Терезах.

День змін і нових починань. Сприятливо шукати роботу, заговорювати резюме, просувати проекти. Інтуїція сьогодні підкаже вам рішення давно назрілої проблеми.

7 серпня 2019 року, початок 7-го місячного дня о 13:10. Місяць у Скорпіоні.

Зробіть карту бажань ба-гуа, оформіть робоче місце і грошовий сектор в житло згідно з фінансовим фен-шуй. Після полудня помоліться про достаток і благополуччя.

8 серпня 2019 року, початок 8-го місячного дня о 14:31. Місяць у Скорпіоні.

Вдалий час для початку подорожі або відрядження. Сприятливо зміцнювати ділові зв'язки і обзаводитися потрібними знайомствами. Зарядіть гаманець на достаток.

9 серпня 2019 року, початок 9-го місячного дня о 15:48. Місяць у Стрільці.

У першій половині дня вирішуйте питання, пов'язані з нерухомістю і торгівлею. Після полудня великий ризик нарватися на шахраїв - будьте уважні!

10 серпня 2019 року, початок 10-го місячного дня о 16:59. Місяць у Стрільці.

Не беріть в борг і не просіть матеріальної допомоги у родичів - «боргова» енергетика дуже прилиплива. Конкуренти будують вам підступи, захиститеся оберегом!

11 серпня 2019 року, початок 11-го місячного дня о 18:02. Місяць у Козерозі.

День карми очищення. Розберіться з боргами - як матеріальними, так і моральними. Якщо це неможливо, зверніться з молитвою до тих, кому винні, просячи прощення.

12 серпня 2019 року, початок 12-го місячного дня о 18:53. Місяць у Козерозі.

He варто хвалитися своїми успіхами - інакше удача від вас відвернеться через чорної заздрості. Небажано робити великі покупки - великий ризик, що втратите гроші.

13 серпня 2019 року, початок 13-го місячного дня о 19:34. Місяць у Козерозі.

У цей день сприятливо вирішувати юридичні проблеми, вирішувати різні спірні питання, залагоджувати конфлікти. Не відмовляйте в проханнях партнерам: ваша допомога повернеться.

14 серпня 2019 року, початок 14-го місячного дня о 20:05. Місяць у Водолії.

День повернення боргів, як кармічних, так і матеріальних. Поверніть гроші сьогодні, якщо заборгували, - і грошовий енергопотік активізується і потече в ваш гаманець!

15 серпня 2019 року, початок 15-го місячного дня о 20:29. Місяць у Водолії. Повний місяць о 15:29.

Час покупок, подарунків і знахідок. У першій половині дня прочитайте змову на залучення удачі. Увечері посадите грошове дерево, активізуйте фінансовий сектор житла.

16 серпня 2019 року, початок 16-го місячного дня о 20:48. Місяць в Рибах.

У першій половині дня ви схильні до перебільшень - краще відкладіть рішення важливих питань, ділові угоди і зустрічі з партнерами. У другій половині дня проведіть ворожіння.

17 серпня 2019 року, початок 17-го місячного дня о 21:04. Місяць в в Рибах.

Ні в якому разі не давайте в борг! Інакше грошова енергія перейде від вас до боржника, і повернути її буде складно. Після полудня чистите і заряджайте талісмани на багатство.

18 серпня 2019 року, початок 18-го місячного дня о 21:19. Місяць в Рибах.

Сьогодні удача благоволить сміливим і рішучим! Зробіть кроки в нову багате життя - виготовте карту бажань ба-гуа, шукайте грошову роботу, Чаклуйте для отримання удачі.

19 серпня 2019 року, початок 19-го місячного дня о 21:32. Місяць в Овні.

Влаштуйте собі свято, щоб відлякати злидні. Щира радість допоможе звільнитися від темних оков, які заважають вам розбагатіти. Проведіть грошовий обряд-приманку.

20 серпня 2019 року, початок 20-го місячного дня о 21:46. Місяць в Овні.

Небажано повертати борги - можете розгубити грошову енергію. Придумайте поважну причину. Якщо це неможливо - віддавайте гроші до полудня.

21 серпня 2019 року, початок 21-го місячного дня о 22:01. Місяць у Тельці.

Інтуїція буде вам кричати, що ви робите помилку, але самовпевненість її заглушить. Щоб не наламати дров, що не пускайте в авантюри, не беріть спонтанних рішень.

22 серпня 2019 року, початок 22-го місячного дня о 22:18. Місяць у Тельці.

Важкий день. Велика ймовірність конфліктів. По можливості утримайтеся від прийняття важливих рішень і від угод. Увечері зверніться за порадою до грошових ворожінням.

23 серпня 2019 року, початок 23-го місячний день о 22:40. Місяць у Тельці.

Не відмовляйте близьким, якщо вони попросять в борг. А от самому краще не позичати. Якщо ви збиралися зробити важливе придбання, перенесіть цю справу на інший день.

24 серпня 2019 року, початок 24-го місячного дня о 23:10. Місяць в Близнюках.

Сьогодні хороший момент, щоб провести обряд на надбавку зарплати, приманити нову грошову роботу, заговорити себе на успіх. Сприятливий день для укладання угод.

25 серпня 2019 року, початок 25-го місячного дня о 23:49. Місяць в Близнюках.

Ні в якому разі не беріть в борг! Викручуйтеся як завгодно, інакше провалитеся в яму злиднів і кредитів. І вибратися з неї буде дуже і дуже непросто! Уникайте азартних ігор.

26 серпня 2019 року, 25-й місячний день. Місяць у Раку.

Час для покупок, подарунків, вкладень. Витрачена сума швидко повернеться в ваш гаманець, якщо це будуть ваші, а не кредитні гроші. Не рекомендується міняти місце роботи.

27 серпня 2019 року, початок 26-го місячного дня о 00:43. Місяць у Раку.

Енергетика дня не сприяє змов, пов'язаних з швидким збагаченням. Зате добре спрацює магія, спрямована на довгострокові перспективи.

28 серпня 2019 року, початок 27-го місячного дня в 1:54. Місяць у Леві.

Не найкращий момент для управління грошовою енергією - результат, швидше за все, вас розчарує. Необдумані магічні дії можуть привести до матеріальних збитків.

29 серпня 2019 року, початок 28-го місячного дня в 3:17. Місяць у Леві.

Не будьте надмірно довірливі до оточуючих і не слухайте інтуїцію - можливий обман. Особисті речі та гроші тримайте під наглядом: есь небезпека крадіжок.

30 серпня 2019 року, початок 29-го місячного дня в 4:47, початок 1-го місячного дня о 13:36. Місяць в Діві. Молодик о 13:37.

Не давайте обіцянок, які ви не в силах виконати. Інакше енергія нереалізованого вступить в конфлікті грошовим потоком, і фінанси почнуть від вас стрімко витікати.

31 серпня 2019 року, початок 2-го місячного дня о 06:20. спадна Місяць в Діві.

Наведіть лад у думках і в навколишньому просторі. Позбавтеся від непотрібних речей без жалю - вони перешкоджають руху фінансової енергії і тягнуть вас в яму бідності.

Православний церковний календар на серпень 2019 року

Православний церковний календар на серпень 2019 року

Православні церковні свята в серпні 2019 року

1 серпня 2019 року четверг

Знайдення мощей преподобного Серафима, Саровського чудотворця.
Собор Курських святих.
Ікони Божої Матері Розчулення Серафимо-Дивеевская.


2 серпня 2019 роки П'ятниця

День пророка Іллі.
Знайдення мощей Афанасія Брестського.
Ікон Божої Матері Галицька, «Знамення» Абалацкая, Оршанская.
Пісний день.


3 серпня 2019 року субота

Пророка Єзекіїля.
Преподобних Симеона Палестинської і Іоанна.
Священномученика Петра Голубєва, пресвітера.


4 серпня 2019 року неділя

Мироносиці рівноапостольної Марії Магдалини.
Перенесення мощей священномученика Фоки.
Преподобного Корнилія Переяславського.


5 серпня 2019 року понеділок

Мучеників Трохима, Феофіла і з ними 13-ти мучеників.
Почаївської ікони Божої Матері.


6 серпня 2019 роки Вівторок

Мучениці Христини.
Блговерних князів страторпцeв Бориса і Гліба, у Cвятого Хрещенні Романа і Давида.
Преподобного Полікарпа Печерського, архімандрита.


7 серпня 2019 року середа

Успіння праведної Анни, матері Пресвятої Богородиці.
Преподобного Макарія Жовтоводського, Унженского.
Пісний день.

8 серпня 2019 року четверг

Священномучеників Єрмолая, Єрмипп і Ермократa, ієреїв Нікомидійського.
Преподобного Мойсея Угрина.
9 серпня 2019 роки П'ятниця

Великомученика і цілителя Пантелеймона.
Преподобного Германа Аляскинского.
Пісний день.


10 серпня 2019 року субота

Смоленської ікони Божої Матері, іменуeмой Одигітрія (Провідниця).
Собор Тамбовський святих.


11 серпня 2019 року неділя

Мученика Каллініка Кілікії.
Мучениці Серафими.
Преподобних Корстантіна і Косми Косинських.


12 серпня 2019 року понеділок

Mученіка Іоанна Воїна.
Знайдення мощей преподобного Германа Соловецького.
Святкування ікони Божої Матері Оконськ.


13 серпня 2019 роки Вівторок

Предпразднство Походження честниx дрeв Животворящого Хреста Господнього.
Священномученика Веніаміна, митрополита Петроградського і Гдовського, і іжe c ним убієнних священномучеників арxімадріда Сергія і мученики Юpія і Іоанна.
Прaведного Євдокима Каппадокіяніна.


14 серпня 2019 року середа

Походження (винесення) чесних древ Животворящого Хреста Господнього.
Пісний день.
Медовий Спас.
Розпочинається Успенський піст.
З 14 по 28 серпня 2019 року - триває Успенський піст.

15 серпня 2019 року четверг

Перенесення з Єрусалима в Константінопoль мощей первoмч. архідиякона Стефана і набуття мощeй праведних Никодима, Гамалиїла і сина його Авіва.
Блаженного Василя, Московського чудотворця.
Ачаирском ікони Божої Матері.
Пісний день.


16 серпня 2019 роки П'ятниця

Преподобного Антонія Римлянина, Новгородського чудотворця.
Преподобного Косми відлюдника.
Пісний день.


17 серпня 2019 року субота

Семи отроків, іжe у Ефесі.
Преподобномучениці Євдокії Римлянині.
Пісний день.


18 серпня 2019 року неділя

Предпразднство Преображення Господнього.
Преподобномученика Іова Ущельского.
Священномучеників Арфіра і Фавія.
Мученика Евсігнія Антіохійського.
Пісний день.


19 серпня 2019 року понеділок

Преображення Господа нaшего Ісуса Христа.
Яблуневий Спас.
Пісний день.


20 серпня 2019 роки Вівторок

Післясвято Преображення Господнього.
Знайдення мощей святителя Митрофана, єпископа Воронезького.
Преподобного Антонія Оптинського.
Пісний день.


21 серпня 2019 року середа

Святителя Еміліана сповідника, eпіскопа Кізіческій.
Перенесення мощей преподобних Зосими і Саватія Соловецьких.
Святого Мирона чудотворця.
Пісний день.


22 серпня 2019 року четверг

Апостола Матфія.
Собор Соловецьких святих.
Пісний день.


23 серпня 2019 роки П'ятниця

Блаженного Лаврентія, Христа рaді юродивого, Калузького.
Собор новомучеників і сповідників Соловецьких.
Пісний день.

 

24 серпня 2019 року субота

Mученіка архідиякона Евпла.
Пісний день.


25 серпня 2019 року неділя

Мучеників Фотія і Аникити і многіx з ними.
Священномученика Олександра, єпископа Команського.
Мучеників Памфіла і Капитона.
Собор Валаамских святих.
Собор Кемеровський святих.
Пісний день.


26 серпня 2019 року понеділок

Віддання свята Преображення Господнього.
Кончина і друге знайдення мощей святителя Тихона, Задонського чудотворця.
Мучеників Іполита, Іринея, Авунда і мучениці Конкордії.
Святкування ікон Божої Матері «Пом'якшення злих сердець» (Семистрільна), «Страсний», Мінська.
Пісний день.


27 серпня 2019 роки Вівторок

Предпразднство Успіння Пресвятої Богородиці.
Перенесення мощей преподобного Феодосія Печерського.
Пророка Михея.
Святкування ікон Божої Матері Беседная і Нарвская.
Пісний день.


28 серпня 2019 року середа

 Успіння Пресвятої Богородиці.
Пісний день.


29 авгута 2019 року четверг

Післясвято Успіння Богородиці.
 Хлібний Спас, іменований також як Горіховий Спас або Спас на полотні.
Перенесення з Едесси в Константінопoль Нерукотворного Образа (Убруса) Господа Ісуса Христа.


30 серпня 2019 роки П'ятниця

Преподобного Пимена Угрешского.
Арматійской ікони Божої Матері.
Пісний день.


31 серпня 2019 року субота

Mученіков Флора і Лавра.
Ікони Божої Матері Всецариця.


Церковні пости в серпні 2019 року


Багатоденний пост в серпні 2019 - Успенський піст. Початок утримання починається 14 серпня і триває до 27 серпня 2019 року -. Строгий піст, який починається зі святкування Медового Спаса і триває до світлого свята Успіння Пресвятої Богородиці.

Одноденні пости - 2 серпня, 7 серпня, 9 серпня, 28 серпня, 30 серпня.

Календар зачіски і краси на серпень 2019 року

Календар зачіски і краси на серпень 2019 року

 • Сприятливі дні для стрижки в серпні 2019 року: 2, 3, 4, 9, 10, 11, 12, 13, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 31 серпня.
 • Сприятливі дні для такої процедури в серпні 2019 року: 2, 3, 4, 14, 15, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 31 серпня.
 • Сприятливі дні для манікюру, педикюру в серпні 2019 року: 2, 3, 4, 8, 11, 13, 14, 15, 28, 29, 31 серпня.


Читайте також:

Місячний календар на серпень 2019. Молодик і Повний місяць у серпні 2019
Місячний грошовий календар на серпень 2019

Місячний календар стрижки, фарбування волосся, манікюру, педикюру на серпень 2019 року


1 серпня 2019 року, 29, 30-1 місячний день, нова Місяць у Леві.

Стрижка - несприятливий день для стрижки волосся. Стрижка може залучити проблеми зі здоров'ям.
Забарвлення - волосся фарбувати сьогодні не можна, щоб не зіпсувати свою репутацію.
Манікюр, педикюр - результат вас розчарує.
Догляд за обличчям - підвищується небезпека виникнення алергічних реакцій, тому намагайтеся не пробувати нічого нового в косметиці.
Догляд за тілом - перед сном присвятіть деякий час медитації і йоги.


2 серпня 2019 року, 1-2 місячний день, зростаюча Місяць у Леві.

Стрижка - відмінний день для експериментів з волоссям.
Фарбування волосся - сьогодні можна фарбуватися в будь-який колір, все вийде.
Манікюр, педикюр - відповідний день для втілення фантазій з самими незвичайними формами.
Догляд за обличчям - можна зробити живильні і поліпшують колір обличчя маски.
Догляд за тілом - прекрасний ефект принесуть грязьові обгортання.


3 серпня 2019 року, 2-3 місячний день, Місяць на в Діві.

Стрижка - нова зачіска посилить позитивну енергію.
Фарбування волосся - який ви колір не виберете, образ вийде гармонійним.
Манікюр, педикюр - сприятливий день для всіх процедур, особливо для догляду за кутикулою.
Догляд за обличчям - всі процедури приведуть до погіршення загального стану особи.
Догляд за тілом - силові вправи сьогодні будуть максимально ефективні.


4 серпня 2019 року, 3-4 місячний день, Місяць на в Діві.

Стрижка - сприятливий день для стрижок, особливо добре вийдуть стрижки для прямого волосся.
Фарбування волосся - найсприятливіший період для того, щоб спробувати хну або басму.
Манікюр, педикюр - нігті стануть міцними і будуть рости швидко.
Догляд за обличчям - щоб не виникло проблем в сім'ї, нехай шкіра відпочине.
Догляд за тілом - відмінний час для відвідування SPA салонів. Будь-які водні процедури підуть вам на користь, принесуть максимум позитивних ефектів.


5 серпня 2019 року, 4-5 місячний день, зростаюча Місяць у Терезах.

Стрижка - нейтральне час для стрижки. Ідеальний день для експериментів з укладанням, різноманіття укладок дозволить створювати кожен день новий образ.
Фарбування волосся - не варто експериментувати з новим кольором.
Манікюр, педикюр - краще відмовитися від обрізання нігтів, а зайнятися оздоровчими процедурами.
Догляд за обличчям - нейтральний день для всіх процедур, але вдалий для підбору лінз.
Догляд за тілом - відмінний день для пірсингу.


6 серпня 2019 року, 5-6 місячний день, зростаюча Місяць у Терезах.

Стрижка - нейтральний день для всіх процедур з волоссям.
Фарбування волосся - не варто фарбувати волосся, це послужить накопичення негативної енергії.
Манікюр, педикюр - не дуже відповідний день, краще нанести зміцнювальний засіб.
Догляд за обличчям - несприятливий день, особливо уникайте області навколо очей, можна пошкодити зір.
Догляд за тілом - тільки від вас залежить все, що відбувається, Місяць нейтральна.


7 серпня 2019 року, 6-7 місячний день, зростаюча Місяць у Скорпіоні.

Стрижка - сьогодні найгірший день для стрижки.
Фарбування волосся - тільки вам вирішувати, фарбуватися чи ні.
Манікюр, педикюр - вдалий час для стимулювання росту нігтів.
Догляд за обличчям - не варто витрачати час на маски, відмовтеся від кремів.
Догляд за тілом - проведіть процедури по очищенню шкіри.
8 серпня 2019 року, 7-8 місячний день, зростаюча Місяць у Скорпіоні.

 

Стрижка - стрижка принесе вам тільки смуток і тугу.
Фарбування волосся - нейтральне час, можна тільки оновити колір волосся біля коріння.
Манікюр, педикюр - сприятливий день, але рекомендовано зайнятися зміцнюючими масками для рук і ніг.
Догляд за обличчям - в цей день краще відмовитися від різних масок.
Догляд за тілом - сьогодні варто звернути увагу на аромотерапию, це зміцнить імунітет.

 

9 серпня 2019 року, 8-9 місячний день, зростаюча Місяць у Стрільці.

Стрижка - сприятливий день для експериментів із зачіскою.
Фарбування волосся - фарбування відмінно вплине на стан волосся, але є ймовірність того, що колір буде невдалим.
Манікюр, педикюр - несприятливий день, краще зробити живильні маски.
Догляд за обличчям - день хороший для домашнього догляду за обличчям.
Догляд за тілом - сприятливий час для тонізуючих процедур.


10 серпня 2019 року, 9-10 місячний день, зростаюча Місяць у Стрільці.

Стрижка - стрижка в цей день посприяє приємним знайомствам.
Фарбування волосся - не варто фарбувати волосся, але сприятливий період для оздоровчих процедур, будь то Кератинування або біоламінування, що виконується в салонах, або застосування поживних масок в домашніх умовах.
Манікюр, педикюр - несприятливий день, але ванночки на основі морської солі зміцнять нігті.
Догляд за обличчям - відмінно вийде татуаж очей і губ.
Догляд за тілом - хороший день щоб звикнути до контрастному душу.


11 серпня 2019 року, 10-11 місячний день, Місяць на в Козерозі.

Стрижка - неодмінно зробить вас чарівною.
Фарбування волосся - від фарбування краще відмовитися, можна накликати конфлікти в колективі.
Манікюр, педикюр - підстригся нігті сьогодні, ви захищаєте себе від ворогів і недоброзичливців в майбутньому.
Догляд за обличчям - підходить для всіх видів процедур.
Догляд за тілом - показані заняття на велотренажері.


12 серпня 2019 року, 11-12 місячний день, Місяць на в Козерозі.

Стрижка - відкриє несподівані риси характеру.
Фарбування волосся - фарбування зашкодить вашому волоссю, перенесіть на інший день.
Манікюр, педикюр - вдалий час для нарощування нігтів і нейл-арту.
Догляд за обличчям - сьогодні можна робити тільки натуральні маски, це додасть шкірі здоровий вигляд.
Догляд за тілом - підкоригувати контури тіла допоможе таласотерапія.


13 серпня 2019 року, 12-13 місячний день, Місяць на в Козерозі.

Стрижка - дуже навіть підходить для виконання стрижки волосся. Це дозволить зняти з себе накопичилася негативну енергію і посприяє вирішенню невирішених проблем.
Фарбування волосся - дайте відпочинок своєму волоссю.
Манікюр, педикюр - після зрізання нігтів підуть сумніви і тривоги.
Догляд за обличчям - зверніть увагу на косметику на основі мінеральної води.
Догляд за тілом - солярій порадує рівномірним засмагою.


14 серпня 2019 року, 13-14 місячний день, зростаюча Місяць у Водолії.

Стрижка - Місяць нейтральна, добре вийдуть всілякі плетіння.
Фарбування волосся - сприятливий день для фарбування, а русяве відтінки зробить вас чарівною в очах протилежної статі.
Манікюр, педикюр - градієнтний манікюр поліпшить відносини з близькими людьми.
Догляд за обличчям - так як нейтральне час, рекомендовані тільки щадні кошти.
Догляд за тілом - присвятіть свій день вправам на витривалість.


15 серпня 2019 року, 14-15 місячний день, повний Місяць у Водолії.

Стрижка - несприятливий день для стрижки, але хороший день щоб підрівняти волосся.
Фарбування волосся - відмінний день для тонування.
Манікюр, педикюр - з «діамантовим» манікюром, будете в тренді.
Догляд за обличчям - нейтральний день для догляду, краще присвятити час дихальної гімнастики, шкіра віддячить вам прекрасним видом.
Догляд за тілом - займіться очищенням організму.


16 серпня 2019 року, 15-16 місячний день, спадна Місяць в Рибах.

Стрижка - стрижка стане предметом обговорень і пліток.
Фарбування волосся - несприятливий день, варто зайнятися відновленням структури волосся.
Манікюр, педикюр - краще відкласти всі процедури до більш вдалого часу.
Догляд за обличчям - будь-які процедури до зіпсованому настрою.
Догляд за тілом - процедури не принесуть бажаного ефекту, відкладіть їх на інший день.


17 серпня 2019 року, 16-17 місячний день, спадна Місяць в Рибах.

Стрижка - несприятливий день для стрижки, можна нацькувати на себе нечисту силу.
Фарбування волосся - не рекомендується фарбувати волосся, ефект буде непомітним.
Манікюр, педикюр - будьте обережні, можливі неприємні наслідки.
Догляд за обличчям - щоб уникнути сварок з колегами, утримайтеся від будь-яких маніпуляцій на обличчі.
Догляд за тілом - несприятливий день для догляду за тілом, краще займіться творчістю.


18 серпня 2019 року, 17-18 місячний день, спадна Місяць в Рибах.

Стрижка - стрижка сьогодні небажана, також як і інші маніпуляції з волоссям.
Фарбування волосся - змінивши колір, погіршить структуру волосся.
Манікюр, педикюр - робити манікюр до втрати підтримки свого ангела-хранителя.
Догляд за обличчям - не найкращий час для відвідування косметолога.
Догляд за тілом - відмовтеся від масок для тіла, вони тільки нашкодять.


19 серпня 2019 року, 18-19 місячний день, спадна Місяць в Овні.

 

Стрижка - нейтральне час до всього того, що відбувається на землі. Стригтися вам чи ні, вирішуйте самі.
Фарбування волосся - можна фарбувати натуральними барвниками, але волосся швидко відросте і будуть ламкими.
Манікюр, педикюр - манікюр і педикюр ніяк не вплинуть на стан нігтів.
Догляд за обличчям - хороший час для видалення волосся на обличчі.
Догляд за тілом - нейтральний день, але сприятливий день для масажу комірцевої зони.


20 серпня 2019 року, 19-20 місячний день, спадна Місяць в Овні.

Стрижка - якщо потрібно, можна підстригти волосся, але краще зробіть масаж голови, волосся вас віддячать.
Фарбування волосся - в цей день добре використовувати тільки пінки, муси, шампуні.
Манікюр, педикюр - нейтральний день для будь-яких процедур.
Догляд за обличчям - відмінно пройде лікування запальних процесів на обличчі.
Догляд за тілом - невдалий день для будь-яких процедур, але сьогодні зможете підібрати ідеальну дієту.


21 серпня 2019 року, 20-21 місячний день, спадна Місяць у Тельці.

Стрижка - сприятливий день щоб підстригти посічені кінчики для збереження форми зачіски в незмінному вигляді, так як спадаючий місяць уповільнює ріст волосся.
Фарбування волосся - мелірування посприяє фінансових надходжень.
Манікюр, педикюр - нейтральний день, краще нанести тільки безбарвний лак.
Догляд за обличчям - час позбутися від нерівностей, прищиків і інших подібних неприємностей, при спадною Місяці не утворюються рубці.
Догляд за тілом - відмовтеся від всіх маніпуляцій, особливо від хірургічних втручань, можливі сильні крововтрати.


22 серпня 2019 року, 21-22 місячний день, спадна Місяць у Тельці.

Стрижка - стрижка принесе достаток.
Фарбування волосся - хороший час для фарбування в натуральні відтінки.
Манікюр, педикюр - в цей день не варто робити процедури, краще обмежитися зміцнює засобом.
Догляд за обличчям - варто присвятити день зволожуючим і живильним маскам.
Догляд за тілом - невдалий час для всіх видів впливу на шкіру грудей і зони декольте.


23 серпня 2019 року, 22-23 місячний день, спадна Місяць у Тельці.

Стрижка - хороший день для будь-якої стрижки.
Фарбування волосся - сприятливий день фарбування, особливо добре вийде колорирование.
Манікюр, педикюр - прекрасний час для манікюру, але не варто робити педикюр.
Догляд за обличчям - рекомендується відвідати косметолога і провести процедуру по зволоженню і тонізації шкіри.
Догляд за тілом - присвятіть цей день відпочинку в близьких вам по духу людей.


24 серпня 2019 року, 23-24 місячний день, спадна Місяць в Близнюках.

Стрижка - будь-яка стрижка зробить вас більш завзятою і витонченою.
Фарбування волосся - сприятливий день, а каштановий колір принесе підвищення на роботі.
Манікюр, педикюр - обрізавши нігті, зробите їх міцними, але зростання вони практично припинять.
Догляд за обличчям - сприятливий день для операцій на обличчі, згодом не залишиться рубців.
Догляд за тілом - уникайте перевтоми.


25 серпня 2019 року, 24-25 місячний день, спадна Місяць в Близнюках.

Стрижка - допоможе реалізувати себе у всіх сферах.
Фарбування волосся - сьогодні можна фарбувати волосся в будь-який колір.
Манікюр, педикюр - погано вплине на ваше самопочуття.
Догляд за обличчям - принесуть користь тільки заспокійливі ванни і маски.
Догляд за тілом - відмінний день, щоб записатися в спортзал.


26 серпня 2019 року, 25 місячний день, спадна Місяць у Раку.

Стрижка - після стрижки погіршиться стан волосся.
Фарбування волосся - відкладіть забарвлення на інший день.
Манікюр, педикюр - це час, коли нігтями можна займатися, але гранично акуратно, щоб на пальцях не залишалося ран, інакше в місцях пошкодження може початися запальний процес.
Догляд за обличчям - сприятливий день для використання крему від зморшок.
Догляд за тілом - догляд за шкірою тіла спричинить великих грошових витрат.


27 серпня 2019 року, 25-26 місячний день, спадна Місяць у Раку.

Стрижка - не варто стригтися, багато невирішених проблем звалиться на вас.
Фарбування волосся - фарбування волосся негативно позначиться на самопочутті.
Манікюр, педикюр - варто відмовитися навіть від підпилювання нігтів.
Догляд за обличчям - зверніть увагу на косметику на основі морської солі.
Догляд за тілом - утримайтеся від всіх процедур, медитація відмінний засіб від втоми.


28 серпня 2019 року, 26-27 місячний день, спадна Місяць у Леві.

Стрижка - отримаєте задоволення від стрижки.
Фарбування волосся - фарбування виправдає всі очікування.
Манікюр, педикюр - можна спробувати щось незвичайне.
Догляд за обличчям - сьогодні можна видалити старі шрами.
Догляд за тілом - варто спробувати кріотерапію, результат перевершить всі очікування.


29 серпня 2019 року, 27-28 місячний день, спадна Місяць у Леві.

Стрижка - відмінний день для створення шедеврів укладання і звичайних стрижок.
Фарбування волосся - прекрасний день для фарбування.
Манікюр, педикюр - варто проявити фантазію в дизайні нігтів.
Догляд за обличчям - ідеальний день для походу до косметолога.
Догляд за тілом - водорослевая маска на тіло поліпшить обмін речовин.


30 серпня 2019 року, 28, 29-1 місячний день, новий Місяць в Діві.

Стрижка - несприятливий день.
Забарвлення - слід перенести.
Манікюр, педикюр - підстригся нігті сьогодні удача може від вас відвернутися.
Догляд за обличчям - заспокійливі маски і ванночки.
Догляд за тілом - несприятлива фізичне навантаження в цей день.


31 серпня 2019 року, 1-2 місячний день, Місяць на в Діві.

Стрижка - порадує вас і притягне повагу оточуючих.
Фарбування волосся - сприятливий день для фарбування, а фарбування в темний тон допоможе привернути до себе увагу.
Манікюр, педикюр - всі процедури поліпшать стан нігтів.
Догляд за обличчям - косметика може викликати алергію.
Догляд за тілом - хороший день для антицелюлітних процедур.

Календар зачіски і краси на липень 2019 року

Календар зачіски і краси на липень 2019 року

Сприятливі дні для стрижки в липні 2019 року: 1, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 19, 25, 27, 29 липня.
Сприятливі дні для такої процедури в липні 2019 року: 1, 4, 5, 6, 9, 10, 13, 18, 22, 27, 29 липня.
Сприятливі дні для манікюру, педикюру в липні 2019 року: 4, 5, 8, 15, 16, 19, 24, 28 липня.

Місячний грошовий календар на липень 2019 року

Місячний грошовий календар на липень 2019 року

Для кого-то літо - це відпустка і море, для кого-то відпочинок на дачі та город. Однак і в тому, і в іншому випадку всіх чекають витрати. І якщо на початку місяця все правильно НЕ рапределіть, в кінці можна сильно пошкодувати про те, що вчасно цього не зробив. Саме тому бажано щомісяця в перших числах складати кошторис. Також вам допоможе зберегти і навіть примножити свої фінанси Місячний грошовий календар на липень 2019. З його допомогою ви зможете визначити сприятливий час для різних фінансових операцій.

Місячний календар на липень 2019 року: фази місяця

Місячний календар на липень 2019 року: фази місяця

 

Фази Місяця в липні 2019 року

 • Молодик в липні 2019 року - 2 липня 2019 року о 22 годині 16 хвилин.

 • Повний місяць у липні 2019 року - 17 липня 2019 року в 00 годин 38 хвилин.

 • Друга чверть в липні 2019 - 9 липня 2019 року о 13 годині 54 хвилини.

 • Четверта чверть в липні 2019 - 25 липень 2019 року о 04 годині 17 хвилин.

 • Місяць у липні 2019 - з 3 по 16 липня 2019 року.

 • Місяць в липні 2019 - 1 липня і з 18 по 31 липня 2019 року.

 • Сонячне затемнення в липні 2019 року 2 липня 2019 року о 22 годині 26 хвилин.

 • Місячне затемнення в липні 2019 року: 17 июля 2019 року в 00 годин 31 хвилину.
Виробничий календар 2019 для України

Виробничий календар 2019 для України

У виробничому календарі на 2019 рік для України міститься докладна інформація про робочі, вихідні, святкові дні, кількость робочих годин в кожному кварталі і місяці 2019 року за 40, 36 і 24 годинних робочих тижнях, а також кількість робочих і вихідних днів при п'ятиденному робочому тижні з двома вихідними днями.

 • Календарних днів в 2019 році: 365.
 • Робочих днів в 2019 році: 250.
 • Вихідних днів в 2019 році: 115.
Місячний посівний календар на 2019 рік

Місячний посівний календар на 2019 рік

Місячний посівний календар садівника і городника на 2019 рік - це повна картина знань про те, в які дні краще всього висаджувати, поливати і підгодовувати рослини. З нього ви дізнаєтеся, коли рекомендується замочувати насіння, пересаджувати квіти, формувати кущі, обрізати пасинки і збирати урожай тих чи інших культур. Дні, рекомендовані нашим календарем, є найбільш сприятливими з астрологічної точки зору, але не єдиними, коли можна проводити необхідні роботи, крім заборонених.

Угору