Гороскоп сумістості Водолій

Гороскоп сумістості Водолій

Справедливі і чесні, розумні і неординарні - багато хто впізнає в цьому описі зимових хлопців, що народилися під сузір'ям Водолій. Геніальні створення здатні проявити таланти в будь-якій сфері, при бажанні Водолії підкорять цілий світ. Протегує цим дивним особистостям планета Уран. Для древніх греків Уран був втіленням античного неба - такий же загадковий, і нез'ясовно прекрасний. В астрології Уран асоціюється з різними винаходами, і нововведеннями, це планета бунту і переворотів, любляча все нетрадиційне і оригінальне. Водолії взяли від свого покровителя багато незвичайних якостей - вихованці Урана ексцентричні і незалежні, активні і надзвичайно самостійні. Стихія Водоліїв нерухомий і спокійний повітря. Але в будь-який момент він здатний вирватися на свободу, щоб вразити світ якимось дивним відкриттям.

Приятелів і партнерів Водоліям слід вибирати відповідно до своєї стихії. Вихованці Урана знайдуть спільну мову з Близнюками і Терезами, та й два Водолія можуть порозумітися, якщо не стануть обмежувати один одного, і порівну розділять обов'язки. Доброю партією для Водоліїв стануть вогняні створення - Стрільці, Леви і Овни такі ж захоплюються особистості, як і вихованці Урана. Будуть і складності, адже хлопці вогню люблять покомандувати, а волелюбним Водоліям це не потрібно. В принципі, доброзичливі повітряні створення знайдуть компроміс з ким завгодно і хлопці землі і води не будуть розчаровані, якщо зважаться на союз з Водоліями. Козерогам, Тельцям і Дівам доведеться розпрощатися з деякими звичками - наприклад, на Водоліїв не діє критика, і вони не збираються підкорятися чиїмсь правилам. Риби, Раки і Скорпіони стануть хорошим варіантом, але якщо Водолії дізнаються про таємні здібностях водних хлопців і їх схильності до містики, тим не поздоровиться.

Водолії індивідуалісти, їм абсолютно байдуже думка оточуючих. Зате самі повітряні знаки вміють керувати натовпом - люди готові йти за ними, хоч на край світу. Вихованці Урана надзвичайно товариські створення - з ними можна домовитися, правда, доведеться проявити дотепність і красномовство (інакше вимогливі Водолії вас і слухати не стануть).

Сумісність Водолія зі знаками зодіаку

Водолій і Овен

Властолюбні Овни і незалежні Водолії - союз буде нагадувати битву титанів. Дві сильні особистості не зможуть здобути перемогу один над одним: сьогодні біля керма Водолії, а завтра відносинами правлять Овни. Вихованцям Марса і Урана доведеться попрацювати над собою - щастя в сімейному житті не з'явиться за помахом чарівної палички, і двом егоїстів в одному човні тісно. Зате пристрасті іневероятного тяжіння в житті Водоліїв і Овнів буде море - повітряно-вогненні хлопці не дадуть один одному занудьгувати.

Водолій і Телець

Життєрадісні Водолії і наполегливі Тельці мають багато спільних рис. Але деяка схожість в характерах хороша для дружби, а для сумісності у шлюбі цього буде недостатньо. Однак не варто забувати про терплячості земних хлопців - вони можуть роками вмовляти Водоліїв, і в один прекрасний день повітряні створення самі запропонують відвідати загс. А потім, як в казці: чим далі, тим цікавіше - ідеальних відносин не буде, але і рутина з нудьгою обійдуть цей союз стороною.

Водолій і Близнюки

Вигадники Близнюки і мрійники Водолії - невже це той самий випадок, коли можлива ідеальна сумісність? Так-то воно так, ось тільки повітряні хлопці надмірно захоплюються особистості - сьогодні вони клянуться у вічній любові один одному, а завтра поглядають по сторонах у пошуках більш цікавого партнера. Але тяжіння між вихованцями Урана і Меркурія буде неймовірно сильним - Водолії і Близнюки не зможуть довго боротися з почуттями, які між ними виникнуть.

Водолій і Рак

Водолії ведуть цікаве життя, і Раки можуть здатися їм нудними. Але зірки знають, що в вихованців Місяця стільки таємниць, що за все життя не розгадав. І Водолії можуть радіти, що знайшли таких дивовижних партнерів. Водні хлопці не поспішають показувати таланти, але коли Раки звикнуть до Водоліям, то тримайся - нудьгувати повітряно-водна парочка не буде ніколи. Всепоглинаючої пристрасті в цьому союзі не спостерігається, зате між вихованцями Урана і Місяця є взаєморозуміння.

Водолій і Лев

На ідеальну сумісність в повітряно-вогняному союзі розраховувати не доводиться. Леви і Водолії будуть розуміти один одного, і навіть розділять захоплення та інтереси, але різниця в стихіях дасть про себе знати. Відносини будуть яскравими і пристрасними - вихованці Сонця і Урана пізнають справжнє щастя, якщо закрутять короткий роман. Якщо ж Водолії і Леви зважаться на шлюб, то зірки лише розведуть променями - запальні хлопці вогню доведуть миролюбних Водоліїв до нервового зриву прямо в загсі.

Водолій і Діва

Водолії гарні у всьому, і Дівам ні до чого буде причепитися, але ж земні хлопці і дня не можуть прожити без моралей. Зате повітряні створення спробують перевиховати Дев - Водолії теж прагнуть до досконалості, і якщо вихованці Меркурія виявляться для них недостатньо ідеальними, скандали в цьому союзі неминучі. Але є і плюси - після поєдинків в дотепності, хлопці можуть втішитися в обіймах один одного, адже фізичне тяжіння в земно-повітряної парочці буде сильним.

Водолій і Терези

Повітряним створінням заздрять навіть найщасливіші пари зі стажем - відносини Водоліїв і Терезів можна сміливо називати ідеальними. Вихованці Венери й Урана будуть радіти всьому, що відбувається в їх спільного життя. Сьогодні Водолії і Терези воркують біля каміна, а завтра повітряні закохані летять в Париж, щоб подивитися на захід сонця. Повітряним хлопцям навіть працювати над собою не доведеться - сама природа створила Водоліїв і Терезів, щоб вони доповнили один одного.

Водолій і Скорпіон

Скорпіони відомі власники, і вони будуть раді замкнути Водоліїв в золоті клітки, і диктувати їм умови. Але Водолії швиденько знайдуть вихід - повітряні хлопці неодмінно вирвуться на свободу, тільки їх і бачили. Про дивну союзі будуть ходити легенди, і добре, якщо вихованці Плутона і Урана навчаться знаходити компроміс раніше, ніж ізмучалісь один одного до нервового зриву. Зате кожен день буде відрізнятися від іншого - чи не про це мріють повітряно-водні створення?

Водолій і Стрілець

Невтомні Стрільці зуміють догодити Водоліям - повітряні створення будуть в захваті від грандіозних ідей вогненних хлопців. Але досить скоро вихованці Урана випробують розчарування - Стрільці змінюють плани кожну секунду, і кидають розпочаті справи, не дійшовши навіть до половини. Однак астрологи вважають, що вогонь і повітря здатні досягти ідеальної сумісності, і вихованці Юпітера і Урана не повинні боятися - сімейне життя може стати веселою і щасливою.

Водолій і Козеріг

Земні уперті можуть здатися Водоліям занадто похмурими і холодними - кохання з першого дня знайомства в цьому союзі очікувати не доводиться. Друга і третя зустрічі теж не принесуть в відносини особливої ​​ясності, зате буде постійна битва за першість. Зірки радять вихованцям Урана і Сатурна не випробовувати долю, і зупинитися на дружбу. В цьому випадку сумісність виявиться майже ідеальною - надійні Козероги стануть для Водоліїв практично незамінними.

Водолій і Водолій

Водолії шукають супутників життя довго і наполегливо, і якщо два повітряних створення зустрінуться, можна вважати, що справа зроблена - вихованці Урана будуть щасливі разом, але є маленька проблема. Водолії волелюбні, і їхні стосунки будуть схожі на союз двох приятелів, які займаються виключно тим, що їм подобається. Але якщо інтереси Водоліїв співпадуть, то сумісність можлива. Неземну любов не очікується, зате довіри, взаєморозуміння, і поваги буде в надлишку.

Водолій і Риби

Водолії і Рибки ідеалісти, і їхні стосунки можуть розвиватися по-різному. Якщо вихованці Урана і Нептуна будуть шукати всесвітню гармонію разом, то, мабуть, вони зуміють досягти деякого взаєморозуміння. Але якщо повітряні хлопці хоча б раз засумніваються в здібностях Риб, то все пропало - водні створення не прощають такої образи. Зате немає ніяких сумнівів в фізичному тяжінні Риб і Водоліїв - пристрасний роман водно-повітряної парочці забезпечений.

Гороскоп сумісності Водолій

Сумісність Водолій і Овен

Сумісність Водолій і Телець

Сумісність Водолій і Близнюки

Сумісність Водолій і Рак

Сумісність Водолій і Лев

Сумісність Водолій і Діва

Сумісність Водолій і Терези

Сумісність Водолій і Скорпіон

Сумісність Водолій і Стрілець

Сумісність Водолій і Козеріг

Сумісність Водолій і Водолій

Сумісність Водолій і Риби

Угору