Гороскоп сумістості Терези

Гороскоп сумістості Терези

Оптимістичні і доброзичливі, милі і життєрадісні - ці характеристики ідеально підходять людям, які з'явилися на світ в осінні місяці під сузір'ям Ваги. Ваги все своє життя прагнуть до краси і гармонії, до справедливості і миру. Протегує цим дивним особистостям планета Венера, названа на честь прекрасної і загадкової богині любові. У стародавній Греції Венеру називали Афродітою, вона символізувала ніжність, пристрасть і тяжіння. Не випадково, вихованці Венери вважаються найпривабливішими серед інших знаків зодіаку - Терезами просто неможливо не захоплюватися. Стихія Терезів спокійний і холоднокровний повітря, головна сила якого - переконання. Повітряні хлопці сповнені всіляких ідей і планів, Терези постійно живуть в світі думок і мрій.

Друзів, коханих і партнерів, милим Терезам слід шукати серед повітряних і вогненних створінь. Хоча при бажанні, терплячі Терези уживуться з ким завгодно. Розумні Водолії і непосидючі Близнюки стануть для вихованців Венери відмінною партією, з цими хлопцями Ваги швидко порозуміються. Двоє Терезів поруч це непогано, але повітряним створінням доведеться вчитися приймати рішення - перекласти один на одного відповідальність у вихованців Венери не вийде. Леви, Стрільці і Овни зроблять життя Терезів яскравою, насиченою і цікавою, і волелюбні знаки повітря ніколи не пошкодують, якщо виберуть партнерів з вогняної стихії. Скорпіони, Риби і Раки будуть зачаровані життєлюбний Терезами, але на ідеальну сумісність води і повітря сподіватися не потрібно. Терплячі і наполегливі знаки землі можуть догодити вихованцям Венери, проте Ваги будуть часто дратуватися через упертість Козерогів, Дів і Тельців.

Ваги здатні зачарувати кого завгодно, сентиментальні повітряні створення знають толк в романтиці і красивих залицянь. Вихованці Венери хороші співрозмовники, поруч з ними ніколи не буває нудно, і зазвичай Терезів оточують приємні і позитивні люди. Найбільше на світі Ваги цінують спокій, вони ненавидять з'ясовувати стосунки й сперечатися через всякої нісенітниці. Підопічні Венери можуть бути егоїстами, але люди прощають Терезам цю маленьку слабкість - ніхто не стане довго ображатися на добродушних і ласкавих повітряних хлопців.

Сумісність Терезів зі знаками зодіаку

Ваги і Овен

Веселі повітряні створення зуміють сподобатися енергійним Овнам - вогняні хлопці будуть в захваті від позитивних Терезів. Безпосередні вихованці Венери і легковажні підопічні Марса - ось вона довгоочікувана ідеальна сумісність. Якщо і будуть якісь суперечки і розбіжності, то ґрунтовні Ваги миттю дозволять ці проблеми. Поруч з Терезами Овни навіть забудуть про своє бажання панувати - повітряних хлопців хочеться носити на руках, і тут вже не до команд і наказів.

Ваги і Телець

Терплячі Тельці підкорять будь-яку фортецю, і вже звичайно, земні хлопці зуміють добитися прихильності Терезів. Венера допоможе повітряно-земним вихованцям порозумітися. Терезам спочатку буде складно пристосуватися до всіх правилами, якими їх завалять вперті Тельці, але, якщо вже в ці відносини нагряне любов, то діватися нікуди. Будь-які суперечки в земно-повітряному союзі відійдуть на задній план, адже у підопічних Венери неймовірне фізичне тяжіння один до одного.

Ваги і Близнюки

Чарівні Близнюки і милі Ваги сподобаються один одному в першу хвилину знайомства. Вихованці Меркурія растормошат будь-якого скромняга, і Терези миттю забудуть про свою сором'язливість. Про гармонію у відносинах мова не йде, але Терезам вистачає ідилії в навколишньому світі, а Близнюки і зовсім не прагнуть до якогось там досконалості. Головне, щоб відносини були легкими і веселими, а все інше додасться. Такі несхожі повітряні створення і самі не помітять, як прив'яжуться один до одного.

Ваги і Рак

Вразливі і ранимі Раки неодмінно помітять добрих і чуйних повітряних хлопців. Сумісність у вихованців Місяця і Венери під питанням, але в тому, що відносини Терезів і Раков будуть яскравими і цікавими, сумніватися не доводиться. Ваги і Раки завжди знайдуть чому повчитися один у одного. Взаєморозуміння в водно-повітряних парах досягається рідко, але союз підопічних Венери і Місяця може бути міцним і надійним, саме завдяки несхожості стихій і характерів.

Ваги і Лев

Ексцентричні Леви спочатку будуть уникати Терезів, так як побачать в них конкурентів. Але хіба можна відмовитися від радощів, які дарують людям милі вихованці Венери. Товариським і життєрадісним повітряним хлопцям можна довіритися - через деякий час вогняні створення будуть муркотіти, як кошенята, наївно вважаючи, що знайшли ідеальних партнерів. Може бути, так воно і є? Адже поруч з Терезами складно думати по-іншому, і горді вихованці Сонця навіть навчаться компромісу.

Ваги і Діва

Мудрі вихованці Венери можуть порозумітися з Дівами, якщо вихованці Меркурія не почнуть в перший же день знайомства критикувати Терезів. Але хіба земні хлопці зуміють утриматися від зауважень? Звичайно, немає, правда, Дівам доведеться постаратися, адже Терези прагнуть до досконалості в усьому, і практично не мають недоліків. Але хвилюватися повітряно-земним створінням нема про що - відносини врятувати легко, потрібно лише стати коханцями (фізична сумісність Терезів і Дів майже ідеальна).

Ваги і Терези

Товариські і компанійські створення зрозуміють один одного з півслова, і в ліжку у двох Терезів все буде в повному порядку. Але ідеальної сумісності все немає і немає. Швидше за все, справа в вічному прагненні вихованців Венери до гармонії і досконалості. Навіщо Терезам схожий партнер, якщо можна просто подивитися в дзеркало і помилуватися на свою неземну красу? Але вихід, звичайно, знайдеться - повітряні створення можуть по черзі носити один одного на руках, головне, не переплутати графік.

Ваги і Скорпіон

Ревниві Скорпіони зведуть з розуму спокійних і миролюбних Терезів - повітряно-водний союз може розпастися в перший тиждень після знайомства. Але протистояти чарам вихованців Плутона практично неможливо - влюбливі Ваги пробачать Скорпіонам все і навіть навчаться лаятись (що ж робити, якщо водні хлопці і дня не можуть прожити без з'ясування відносин). Зате в сексі все прекрасно і чудово - якщо вихованці Венери і Плутона стануть коханцями, вони не пошкодують.

Ваги і Стрілець

Ваги і Стрільці - хлопці захоплюються, і повітряно-вогненні створення неодмінно подружаться. Відносини будуть яскравими і веселими, але для походу в загс цього, мабуть, недостатньо. Вихованці Юпітера і Венери надзвичайно волелюбні - і хто з них перший зважиться на серйозний і відповідальний крок, передбачити неможливо. Вічно сумніваються Терези і легковажні Стрільці можуть налаштовуватися довгі роки, поки не усвідомлюють, що десь за них уже все вирішили.

Ваги й Козеріг

Практичних і впертих Козерогів неможливо збити з пантелику - вони знають, що їм потрібно для щастя, і майже ніколи не відступають перед перешкодами. Однак поряд з веселими і товариськими Терезами складно залишатися серйозними - земні хлопці виберуться з шкаралупи і дозволять собі трошки почудити. Про ідеальної сумісності вихованці Венери і Сатурна можуть тільки мріяти, але надійна і міцна дружба спокійним Козерогам і сентиментальним Терезам забезпечена.

Терези і Водолій

Таких ідеалістів, як Терези і Водолії, ще пошукати - повітряні хлопці знають, як досягти вселенської гармонії. Вихованці Урана і Венери ніколи не познайомляться з рутиною, вони можуть стати і друзями, і коханцями, і жодного разу не пошкодують про зроблений вибір. Любов в цьому союзі буде стояти на першому місці, але повітряні створення не заспокояться - у світі так багато цікавого і незвіданого, і Водолії з Терезами будуть радіти кожній миті, проведеним разом.

Ваги і Риби

Вихованці Венери і Нептуна можуть стати вірними друзями - поваги в цьому союзі буде, хоч відбавляй. Але до ідеальних відносин повітряно-водним створінням далеко - різниця в стихіях нікуди не дінеться. Неспокійні Риби будуть лякати вразливих Терезів, але зате повітряні хлопці можуть перекласти на водних партнерів всю відповідальність за прийняті рішення. Вічна любов? Чому немає, і якщо вже вона відвідає Рибок і Терезів, хлопці можуть не роздумуючи відправлятися в загс.

Гороскоп сумісності Ваги

Сумісність Терези і Овен

Сумісність ваги і Телець

Сумісність Терези і Близнюки

Сумісність Терези і Рак

Сумісність Терези і Лев

Сумісність Терези і Діва

Сумісність Терези і Терези

Сумісність Терези і Скорпіон

Сумісність Терези і Стрілець

Сумісність Терези і Козеріг

Сумісність Терези і Водолій

Сумісність Терези і Риби

Угору