Гороскоп сумістості Телець

Гороскоп сумістості Телець

Найупертіші і незговірливі люди народилися навесні під сузір'ям Телець. Вони практичні, називають речі своїми іменами, і не стануть витрачати дорогоцінний час на будівництво повітряних замків. Однак Тельці чутливі хлопці - все-таки вплив планети Венери дає про себе знати. Покровителька Тельців названа в честь давньоримської богині Любові. Вихованці Венери прагнуть до незвіданого і прекрасного, не забуваючи, вибудовувати своє життя за правилами, які вони самі і вигадали. Стихія Тельців земля, плоть нашого світу, вона спокійна і непохитна, але вже якщо спрацює вулканічне нутро, то бережися, мало не здасться. Тельці відповідальні і надійні, і їх практично неможливо роздратувати. Вихованці Венери контролюють кожен свій крок, але вже якщо Тельців вивести з себе, складно повернути їх назад - гнів буде страшний.

Приятелів, коханих і партнерів Тельцям бажано вибирати серед земних і водних знаків. Вихованці Венери можуть легко зійтися з терплячими Козерогами і енергійними Дівами, а от двом Тельцям потрібно гарненько подумати, перш ніж створювати якийсь союз - ніхто з них не захоче першим йти на поступки. Скорпіони, Раки і Риби зможуть сподобатися Тельцям, адже, на думку астрологів, вода необхідна землі для життя, та й земля стане в нагоді водичці, адже треба ж десь текти. Якщо говорити про сумісність повітря і землі, то тут все неоднозначно. Але Терезам, Водоліям і Близнюкам рано сумувати - Тельці відомі дипломати, і при необхідності порозуміються з ким завгодно. З гарячими знаками зодіаку, котрі народилися під вогняною стихією, Тельцям буде складно - Овни, Стрільці і Леви занадто запальні і нетерплячі, та й вогонь, як відомо, не сумісний з землею, і може її обпалити. Звичайно, земля теж не дасть себе в образу, і при необхідності погасив будь полум'я.

Суперечливі впливу Венери і землі ускладнюють натуру Тельців, але це не заважає весняним створінням знаходити радість в дрібницях, і отримувати задоволення від будь-якої діяльності. Вихованці Венери подобаються оточуючим, адже вони здатні розкласти все по поличках, і вибратися з найскладнішої ситуації. Друзів і близьких Тельці ніколи не кидають - складно уявити більш відповідальних і надійних хлопців.

Сумісність Тельця зі знаками зодіаку


Телець і Овен


Два баранчика в одній упряжці - страшно подумати, що може вийти з цього союзу. Легковажні Овни здатні довести терплячих Тельців до сказу. Але і земні хлопці не ангели з крильцями - розлютити Овнів простіше простого, і Тельці будуть веселитися, дивлячись, як запальні вогняні створення б'ють копитцями і намагаються будується. З іншого боку, вічні суперечки і боротьба за першість не дадуть земно-вогненному союзу зачахнути від нудьги і одноманітності.

Телець і Телець


На перший погляд, сумісність може бути ідеальною. Але ось на другий, і на третій погляд ситуація здасться далеко не райдужною. Тельцям, природно, захочеться переробити один одного, а це в принципі неможливо. Впертості земним хлопцям не позичати, та й до мети вони йдуть напролом. Змагання між вихованцями Венери будуть щоденними - кожен буде прагнути перемогти, і перевершити партнера (Тельці і не помітять, як стануть одне для одного незамінними).

Телець і Близнюки


Стрімкі Близнюки можуть захопити кого завгодно - Тельці будуть милуватися знаками повітря, і захоплюватися їх життєлюбством і легким вдачею. Але вітряні вихованці Меркурія сьогодні тут, а завтра там - повільним підопічним Венери за ними і не наздогнати. Союз можливий, але правила, і порядок будуть пригнічувати Близнюків, і земним хлопцям треба гарненько все зважити, перш ніж вирішуватися на довгу співпрацю (до ідеальної сумісності йти і йти).

Телець і Рак


Миролюбні Раки можуть стати для Тельців ідеальним варіантом. З водними хлопцями можна домовитися, тим більше, вихованці Місяця, як і підопічні Венери, готові тижнями будувати плани, вникаючи в деталі і дрібниці. Союз у водно-земних хлопців буде міцний, але Тельці і Раки скоро замисляться - а чи не занадто все добре і ідеально, і чи немає тут якоїсь каверзи? Все нормально - інші знаки можуть тільки мріяти про такий сумісності (правда, нуднувато, але це справа смаку).

Телець і Лев


Імпульсивні Леви можуть звести з розуму спокійних Тельців. Земні баранці не стануть чекати, поки вогненний цар звірів підпорядкує їх своїй волі - Тельці познайомлять вихованців Сонця зі своїми гострими ріжками. Але Левами неможливо не захоплюватися, і працьовиті Тельці будуть тільки дивуватися, дивлячись, як їх партнери досягають успіху і при цьому, не докладають жодних зусиль. Дружба у земно-вогненних хлопців вийде міцна, а ось до вівтаря Тельцям і Левам краще не поспішати.

Телець і Діва


Діви, незважаючи на свою самостійність і незалежність, мають потребу в вірного друга і чесному партнері. Все це вихованці Меркурія знайдуть в тільце. Правда, Дівам доведеться критикувати когось іншого - у підопічних Венери практично немає недоліків, та й переконати Тельців в тому, що вони не мають рації і в чомусь недосконалі, неможливо. Сумісність у земних створінь ідеальна, а якщо комусь подібні відносини здадуться одноманітними, Тельці і Діви анітрохи не турбуватимуться.

Телець і Терези

Волелюбні Ваги можуть скільки завгодно боротися з владними Тельцями - астрологам з самого початку відомо, хто переможе. Звичайно ж, земні знаки - життєрадісні хлопці повітря навіть не помітять, як виявляться в клітці під наглядом упертих і упертих Тельців. Але покровителька у земно-повітряних створінь одна, і Венера подарує цього союзу багато хорошого. Фізичне тяжіння між Тельцями і Терезами буде неймовірно сильним - діватися нікуди, і доведеться порозумітися.

Телець і Скорпіон

За сумісності стихій питань немає, та й характери у Тельців і Скорпіонів схожі - водно-земні хлопці темпераментні і владні. З'ясовувати стосунки вихованці Плутона і Венери будуть щодня, і переможців в сутичці цих сильних особистостей не буде. Вперті Тельці і скритні Скорпіони можуть і домовитися, і зірки будуть цьому тільки раді - якщо вихованці Плутона і Венери добредут до загсу, то діти в такому союзі народяться дивно талановиті і красиві.

Телець і Стрілець

Тельці можуть стати непоганою партією для енергійних і захоплюються Стрільців. Однак самі знаки землі будуть часто замислюватися: а чи правильний вибір вони зробили? З вогненними хлопцями не засумуєш, і спокійні Тельці зійдуть з розуму від непередбачуваності і легковажності Стрільців. Але куди подіти любов і симпатію, яка виникає між вихованцями Венери і Юпітера практично з першого дня знайомства? Впертим Тельцям доведеться вчитися компромісу, але це того варто.

Телець і Козеріг

Схожі характери, одна стихія - живи, як то кажуть, і радій. Чи не так сталося як гадалося - земні створення частенько змагатимуться, з'ясовуючи, у кого ріжки міцніше і гостріше. А терпіння ні Тельцям, ні Козерогам не позичати. Але вихованці Сатурна і Венери будуть розуміти один одного з півслова, і якщо вже любов оселиться в сердечках Козерогів і Тельців, можна вважати, що півсправи зроблено. І можливо, земні створення, навіть зуміють один одного перевиховати (на свій смак, зрозуміло).

Телець і Водолій

Водолії, як відомо, оптимісти, і якщо повітряні створення знайдуть в тільце, хоча б пару плюсів, вони неодмінно спробують подружитися з впертими земними хлопцями. Приятельські стосунки між вихованцями Венери й Урана цілком можливі, а ось сумісність в партнерстві і шлюб під великим питанням. Однак якщо Тельці закохаються, можна не сумніватися - вони так оброблять волелюбних і незалежних Водоліїв, що ті самі запропонують пробігтися до загсу.

Телець і Риби

Рибам досить включити інтуїцію, щоб зрозуміти - Тельці можуть стати для них ідеальним варіантом. Водні хлопці можуть бути впевнені в надійності і чесності Тельців. Земні створення не так оптимістично дивляться в майбутнє - щоб зрозуміти Риб, потрібно володіти, як мінімум ясновидінням, а Тельці реалісти і прагматики. Причин для сварок в водно-земному союзі немає, хіба що Рибки будуть дратувати Тельців мрійливістю і сентиментальністю, але ж це така дурниця.

 

Угору