Гороскоп сумістості Стрілець

Гороскоп сумістості Стрілець

Енергійні і веселі, добрі і відкриті - за цими параметрами легко дізнатися хлопців, які народилися в осінньо-зимові місяці під сузір'ям Стрілець. Протегує цим життєрадісним створінням Юпітер. У стародавніх греків Юпітер був відомий, як Зевс, а в давньоримській міфології Юпітер вважався царем богів і зберігачем світла. Планета пов'язана з надмірностями, і не дивно, що Стрільцям вічно всього мало, і вони носяться по світу в пошуках нових вражень. Стихія невгамовних вихованців Юпітера вогонь, мінливий, немов блискавка. Полум'я Стрільців може несподівано спалахнути, і тут же зникнути, щоб з'явитися в іншому місці. Стрільці мають високу температуру і запальні, імпульсивні і нетерплячі - ще б пак, адже Юпітер і вогонь наділяють їх імпульсивністю і стрімкістю.

Стрільці можуть знайти спільну мову з представниками будь-якої стихії, адже підопічні Юпітера дуже товариські і компанійські створення. Але в ідеалі милим Стрільцям бажано пошукати партнерів і коханців серед вогненних і повітряних створінь. Овни і Леви підходять Стрільцям за характером, два вихованця Юпітера теж можуть порозумітися, якщо не будуть один на одного сердитися, і ображатися через дрібниці. Терези, Близнюки і Водолії стануть для Стрільців незамінні, якщо тільки повітряні хлопці не візьмуться переробляти вихованців Юпітера, і не стануть вчити їх життя. Діви, Козероги та Тільці повинні гарненько подумати, перш ніж вирішуватися на якісь відносини з легковажними Стрільцями. А Рибка, Ракам і Скорпіонам бажано триматися від вогненних хлопців подалі - вода і вогонь, вічні сперечальники, але і тут все неоднозначно, адже протилежності можуть і притянуться.

Стрільці - гумористи і оптимісти, вогняні створення з легкістю заводять друзів, і на них неможливо довго ображатися. Вихованці Юпітера не люблять, коли обмежують їх свободу, і не потерплять ніякого втручання в своє особисте життя. Вогненні хлопці люблять подорожувати, знайомитися з новими людьми, і не бачать нічого поганого в численних романах. Стрільці незвичайно легко закохуються, і заради обранця готові на подвиги, правда, захоплення вогненних хлопців змінюються кожну хвилину, але зла на щирих і чарівних Стрільців ніхто не тримає.

Сумісність Стрільця зі знаками зодіаку

Стрілець і Овен

Союз вогненних створінь це щось. Відносини між Стрільцями та Овнамі будуть яскравими і пристрасними. Що стосується ідеальної сумісності, то вихованці Марса і Юпітера про це навіть не замислюються. Та й гармонійне спілкування в розумінні вогненних хлопців не зводиться до спільних посиденьок біля каміна. Нудьгувати Стрільці і Овни поруч один з одним не будуть, і кожен день, проведений разом, стане схожий на казку. Питання лише в тому, скільки днів триватиме ця вогняна ідилія?

Стрілець і Телець

Навіжені Стрільці зуміють зачарувати Тельців. Але терпіння земних знаків може лопнути, як тільки вони дізнаються, з якими непередбачуваними хлопцями вони зв'язалися. Невже відносини приречені на провал? Вихід знайдеться: Стрільцям варто повчитися у Тельців завзятості, а земним хлопцям бажано пожити якийсь час без правил і обмежень. А там і до ідеальної сумісності рукою подати, до того ж, між вихованцями Венери і Юпітера виникає дуже сильне тяжіння.

Стрілець і Близнюки

Вітряні Близнюки і легковажні Стрільці - ідеальна парочка, інакше і не скажеш. Вогненно-повітряні створення знайдуть один одного, і не зуміють розлучитися. Стрільці лише подумають про розваги, а Близнюки тут як тут - з купою ідей і планів. Вихованці Меркурія і Юпітера зійдуться і в ліжку - пристрасті вистачить на все життя, ще й залишиться. А ідеальна це сумісність, або просто так склалося? Вогненно-повітряним хлопців немає ніякого діла до всяких небесних законів.

Стрілець і Рак

Пристрасний роман? Будь ласка! Міцна дружба на все життя? Немає ніяких проблем! А про ідеальну сумісності в сімейному житті вихованці Місяця і Юпітера бояться навіть мріяти, аж надто явні відмінності в характерах. Та й стихії підкачали - водичка Раков і вогонь Стрільців ніяк не можуть порозумітися. Сентиментальні і вразливі Раки намучаться з безтурботними Стрільцями, тому зірки радять водно-вогненним хлопцям не поспішати з походом в загс.

Стрілець і Лев

Мабуть, всесвіт здригнеться, коли Леви і Стрільці зійдуться разом. Ідилія і гармонія, сумісність і схожість буквально у всьому - вихованці Юпітера і Сонця будуть вигадувати собі всілякі проблеми, тільки б урізноманітнити ці прекрасні відносини. Товариські вогняні створення стануть парочкою всім на заздрість і будуть носитися по світу в пошуках пригод до глибокої старості. Сімейка вийде чудова, і дітки у вогняному союзі народяться на диво.

Стрілець і Діва

Веселі та невгамовні Стрільці здатні захопити кого завгодно - милі Діви не помітять, як виявляться в обіймах вогненних хлопців. Але вимогливі земні створення візьмуться вчити життя Стрільців вже через тиждень спілкування. А хіба вихованці Юпітера здатні підкорятися якимось правилам? Ні в якому разі - Стрільці при першій нагоді втечуть, і навіть не попрощаються. Правда, є один момент - тяжіння в земно-вогняному союзі не сховаєш, і роман може тривати роками.

Стрілець і Терези

Вихованці Венери і Юпітера створення незалежні і волелюбні. Стрільці і Терези зачаруються один одним в першу мить зустрічі, але до серйозних відносин повітряно-вогненним хлопцям йти і йти. Але якщо Терези зі Стрільцями нікуди не поспішають, вони можуть насолодитися рідкісними, але надзвичайно яскравими вільними відносинами, розтягнувши їх на двадцять-тридцять років. На думку підопічних Юпітера і Венери, в загс ходять в крайньому випадку - краще вже не ризикувати.

Стрілець і Скорпіон

Водно-вогненні створення можуть подружитися, Стрільці і Скорпіони здатні пізнати гармонію в інтимній близькості, але для сумісності їм не вистачає маленької, але серйозної деталі (стихії у вихованців Плутона і Юпітера зовсім не підходять один одному). Але вже якщо вогненно-водні хлопці притягнуться, їм доведеться виживати в екстремальних умовах. Владні Скорпіони і невгамовні Стрільці будуть щодня влаштовувати випробування, і перевіряти один одного на міцність.

Стрілець і Стрілець

Два Стрільця в одному човні - уявити таку ситуацію можна, але далеко вогняні хлопці не попливуть. Адже кожен з вихованців Юпітера буде розгойдувати суденце і гребти в потрібну для себе сторону. Зате вогненним відносинам не загрожує рутина - Стрільці будуть реготати зі сміху і щодня придумувати один для одного розваги та веселі авантюри. До того ж інтимна близькість у підопічних Юпітера на висоті - живи і насолоджуйся, поки не набридне.

Стрілець і Козеріг

Спокійні і практичні Козероги будуть боротися з легковажністю Стрільців в надії переробити вогненних хлопців на свій лад. Однак зусилля вихованців Сатурна виявляться абсолютно безглуздими - веселих і невгамовних підопічних Юпітера неможливо змінити. Надійні земні створення навіть познайомляться з ревнощами - влюбливі Стрільці ніколи не дадуть клятву вірності. Але про дружбу вогненно-земні хлопці можуть подумати - в цьому випадку сумісність цілком можлива.

Стрілець і Водолій

Нетерплячі і рвучкі Стрільці зуміють здивувати Водоліїв - повітряні хлопці будуть радіти, що знайшли приємних співрозмовників, і чарівних партнерів. Однак незабаром вогняні знаки почнуть діяти на нерви спокійним і практичним Водоліям - Стрільці зовсім не вміють планувати, і змінюють захоплення десять разів на хвилину. Але сумісність повітря і вогню очевидна - вихованці Юпітера і Урана можуть пробувати і не боятися розчарувань.

Стрілець і Риби

Метушливі Стрільці будуть дратувати тихих Рибок з першої хвилини знайомства. Дивні і загадкові Риби теж змусять Стрільців похвилюватися. Та й зі стихіями не все гаразд - вода і вогонь ні за що не знайдуть спільну мову. Можна сподіватися на притягання протилежностей, тим більше, вихованці Місяця вміють гіпнотизувати - при бажанні вони внушат милим Стрільцям все, що завгодно. В принципі, шанси у водно-вогненної парочки є і сумісність можлива, нехай і не ідеальна.

Гороскоп сумісності Стрільця

Сумісність Стрілець і Овен

Сумісність Стрілець і Телець

Сумісність Стрілець і Близнюки

Сумісність Стрілець і Рак

Сумісність Стрілець і Лев

Сумісність Стрілець і Діва

Сумісність Стрілець і Терези

Сумісність Стрілець і Скорпіон

Сумісність Стрілець і Стрілець

Сумісність Стрілець і Козеріг

Сумісність Стрілець і Водолій

Сумісність Стрілець і Риби

Угору