Гороскоп сумістості Скорпіон

Гороскоп сумістості Скорпіон

Сильні і пристрасні, загадкові і непередбачувані - звичайно, це Скорпіони, які з'явилися на світ осінньою порою під заступництвом Плутона. Так звали римського правителя підземного царства. Плутон спритно управляв пекла, до того ж, він умів непомітно проникати в світ людей, і з легкістю прочитував їх потаємні і таємні думки. Своїх вихованців Плутон теж не оминув - більшість Скорпіонів володіють гіпнотичними талантами, і ясновидінням. Стихія Скорпіонів вода, яка зазвичай вважає за краще знаходитися в стані льоду, і відтає тільки в крайньому випадку. Задуми цього непохитного айсберга неможливо зрозуміти чи передбачити - все буде саме так, як задумала крижана брила.

Водним створінням бажано шукати пару серед собі подібних - Скорпіонам ідеально підійдуть Риби і Раки. Але уявити поруч один з одним двох Скорпіонів досить складно - сильні вихованці Плутона, ні за що не підуть на поступки, і будуть воювати нескінченно. Земні створення стануть для водних хлопців непоганий партією. Козероги, Діви і Тельці навчаться розуміти Скорпіонів, якщо ті, звичайно, не стануть перегинати палицю і вимагати від партнерів неможливого. Ваги, Водолії і Близнюки здатні порозумітися з ким завгодно, але поруч зі Скорпіонами повітряні особистості будуть відчувати себе незатишно - постійно коритися досить важко.

Полум'я і лід несумісні за визначенням - Левам, Овнам і Стрільцям краще триматися від таємничих Скорпіонів подалі. Але надії вогненним хлопцям втрачати не потрібно - протилежності можуть і притянуться, було б, як то кажуть, бажання.

Скорпіони сильні і незалежні особистості - вони можуть бути жорсткими і безжальними, якщо цього вимагатиме ситуація. Містичне розуміння життя і допомагає і заважає вихованцям Плутона - складно жити спокійно, якщо тобі підвладні всі таємниці світу. Навколишні люди можуть ненавидіти або любити водних хлопців, але ніхто і ніколи не залишиться до Скорпіонам байдужим. Чуттєвість і емоційність Скорпіонів притягує, як магнітом - ними неможливо не захоплюватися. Підопічні Плутона можуть підпорядкувати собі кого завгодно - немає жодної перешкоди, яке б не змогли подолати наполегливі і пристрасні Скорпіони.

Сумісність Скорпіона зі знаками зодіаку

Скорпіон і Овен

Вихованці Марса будуть зачаровані підопічними Плутона (на Скорпіонів Марс теж впливає, тому Овни і піддадуться чарівності водних хлопців). Дві незвичайних і сильних особистості поруч - від водно-вогняного союзу можна чекати чого завгодно. Нескінченна битва за першість буде виснажливої, але навряд чи Скорпіони і Овни поступляться один одному. Зате немає нудьги і зневіри - до цього і прагнуть незвичайні і загадкові водно-вогненні хлопці. А про сумісність вони навіть не думають.

Скорпіон і Телець

Земля і вода підходять один до одного ідеально - здавалося б, живи, та радій. Але владним Скорпіонам некомфортно поруч з упертим Тельцями - вихованці Венери і самі не проти покомандувати. Однак шанси на сумісність у парочки є - якщо водно-земні створення зуміють домовитися (чудеса трапляються), то сімейному щастю Тельців і Скорпіонів можна позаздрити. Спробувати потрібно і заради потомства - чада в цьому союзі народжуються геніальні, і беруть від батьків кращі якості.

Скорпіон і Близнюки

Приховане і недовірливі Скорпіони зійдуть з розуму від легковажних і вітряних Близнюків. Водні хлопці будуть влаштовувати щоденні сцени ревнощів, і навряд чи веселі знаки повітря потерплять подібне ставлення. Але заради сімейного щастя вихованці Меркурія і Плутона можуть спробувати поміняти деякі звички. Про ідеальну сумісність мови немає, але повітряно-водні створення не зможуть протистояти тяжінню, яке між ними виникне.

Скорпіон і Рак

Спокійні Раки і запальні Скорпіони - здавалося б, до сумісності йти і йти. Але стихія у вихованців Плутона і Місяця загальна - вода допоможе Ракам і Скорпіонам зрозуміти один одного. Легких шляхів водним хлопцям ніхто не обіцяє, будуть і скандали, і сварки, проте ніжні Раки і пристрасні Скорпіони завжди можуть втішитися в обіймах один одного - інтимна близькість між ними буде вище всіх похвал. Варто спробувати, але Скорпіонам бажано запам'ятати одну річ - ображати Раков не можна.

Скорпіон і Лев

Вогненно-водний союз можна назвати ідеально несумісним. Леви і Скорпіони здатні довести один одного до сказу, але вони, ні за що не підуть на поступки. Владні вихованці Плутона і незговірливі підопічні Сонця можуть боротися за першість до кінця днів, і результат очевидний - переможців в цій сутичці не буде. А як же бути з ідилією в ліжку? Можна закрутити короткий, але бурхливий і яскравий роман, який Леви і Скорпіони не забудуть ніколи.

Скорпіон і Діва

Дівами неможливо не захоплюватися, і влюбливі Скорпіони неодмінно захочуть підпорядкувати собі таких незвичайних і цікавих земних хлопців. Вихованці Меркурія теж не проти завоювати серце сильних і пристрасних Скорпіонів, але критична натура Дев дасть про себе знати. Підопічні Плутона не потерплять жартів і дотепних реплік на свою адресу - справа може скінчитися і обіймами, і скандалом. Але сумісність землі і води поза сумнівами, тому Діви і Скорпіони можуть спробувати.

Скорпіон і Терези

Життєрадісні Ваги будуть цуратися похмурих Скорпіонів. Але якщо вихованці Плутона вирішать зачарувати підопічних Венери, повітряним хлопцям залишиться лише підкоритися. У цьому союзі буде все, крім туги і одноманітності, правда, пристрасні відносини можуть так вимотати, що Терези захочуть сховатися від владних і вимогливих Скорпіонів. Секс у повітряно-водних створінь буде ідеальним, тому зірки радять зупинитися на вільних відносинах без зобов'язань.

Скорпіон і Скорпіон

Ревниві, владні і незалежні Скорпіони неодмінно сподобаються один одному. Але вже через хвилину водні хлопці поскандалив, і добре, якщо справа закінчиться звичайної сваркою. Вихованці Плутона повинні гарненько подумати, перш ніж вирішуватися створювати союз. Ідеальна сумісність буде тільки снитися, хоча Скорпіони повинні розуміти один одного, як самих себе. Вони і розуміють, тільки поступатися не хочуть, зате коханці з Скорпіонів будуть чудові.

Скорпіон і Стрілець

Скорпіони могли б стати ідеальною партією для Стрільців. Якби не одне Але - водно-вогненні хлопці не зможуть порозумітися, адже їх стихії несумісні. Вихованці Юпітера з шкідливості будуть діставати підопічних Плутона - Скорпіони знищать від ревнощів і підозрілості. Але є і плюси - в союзі Стрільців і Скорпіонів не знайдеться місця для нудьги, і вогненно-водні створення можуть на пару шукати пригоди, радіти життю, періодично лаючись і випускаючи пару.

Скорпіон і Козеріг

Скорпіонів і Козерогів на перший погляд нічого не об'єднує. Але насправді, водно-земні хлопці мають багато схожих рис - вони амбітні і вперті, незалежні і витривалі. Вихованці Плутона і Сатурна можуть стати відмінними друзями, а вже потім створити міцний і надійний союз. І нехай в цій парі немає пристрасті і шаленою любові, зате владні Скорпіони і наполегливі Козероги можуть довіритися один одному і пізнати красу нудною, але стабільної сімейного життя.

Скорпіон і Водолій

Миролюбні Водолії втечуть від ревнивих Скорпіонів після першої сцени. Але вихованці Плутона не упустять таку здобич - заради любові Водоліїв Скорпіони готові на все. Буде складно, але хто сказав, що ідеальна сумісність настає миттєво? Є небезпека, що водно-повітряні створення посивіють від нескінченних розбирань і з'ясування відносин - зате немає нудьги, якої так бояться і Скорпіони, і Водолії. Зірки радять ризикнути і порушити астрологічні правила.

Скорпіон і Риби

Ось вже де буде веселощі і нескінченні визнання в любові. Ясновидці Рибки і гіпнотизери Скорпіони можуть створити міцний, непорушний і дійсно ідеальний союз. У ліжку повна сумісність, у відносинах гармонія і розуміння - залишається тільки порадіти за вихованців Місяця і Плутона. Спокійні Рибки знайдуть ключик до серця запальних Скорпіонів, і підопічні Плутона назавжди забудуть про те, що у них є жало. Ось що значить народитися під одним стихією.

Гороскоп сумісності Скорпіона

Сумісність Скорпіон і Овен

Сумісність Скорпіон і Телець

Сумісність Скорпіон і Близнюки

Сумісність Скорпіон і Рак

Сумісність Скорпіон і Лев

Сумісність Скорпіон і Діва

Сумісність Скорпіон і Терези

Сумісність Скорпіон і Скорпіон

Сумісність Скорпіон і Стрілець

Сумісність Скорпіон і Козеріг

Сумісність Скорпіон і Водолій

Сумісність Скорпіон і Риби

Угору