Гороскоп сумістості Риби

Гороскоп сумістості Риби

Неспокійні і тривожні, недовірливі і вразливі - цими якостями можна охарактеризувати зимово-весняних створінь, які народилися під сузір'ям Риби. У милих Рибок є одна дивна особливість - настрій цих хлопців залежить від зміни фаз місяця. Якщо при народженні нового місяця Риби впадають в депресію, то в період повного місяця вони активні, бадьорі і життєрадісні. Риби з'явилися на світ під заступництвом Нептуна. Планета названа на честь бога морів, відомого у древніх греків під ім'ям Посейдон. Нептун той ще вигадник і фантазер, він вічно змішує реальність і вигадка. Вихованці Нептуна беруть багато цікавих якостей від свого покровителя, майже всі Рибки володіють даром ясновидіння, вони здатні читати думки, і навіть володіють гіпнотичними талантами. Стихія Риб вода, яка вважає за краще ховатися під землею. Ніхто не бачить воду Риб, а вона тим часом долає будь-які перешкоди, і затоплює величезні простори.

Рибам бажано шукати коханців і партнерів серед водних і земних створінь. Раки і Скорпіони неодмінно зійдуться з Рибами, адже у водних хлопців багато спільних рис, і майже всі вони ясновидці, екстрасенси і чаклуни. Дві Рибки, в принципі, можуть ужитися в океані, але якщо простору буде замало, їх союз навряд чи виявиться ідеальним. Козероги, Діви і Тельці можуть стати Рибам надійними друзями і вірними партнерами, так і з любов'ю в водно-земних відносинах все буде в порядку. Стрільці, Овни і Леви, вічні супротивники і суперники Риб, і водно-вогненні відносини навряд чи можна назвати щасливими. Але якщо Риби і вогненні створення зважаться порушити правила астрології, вони можуть і порозумітися. Повітря не збирається сваритися з водною стихією, і Терези, Близнюки і Водолії стануть для Риб цілком підходящим варіантом. А розбіжностей можна уникнути, якщо, звичайно, самі Риби будуть бачити в цьому якийсь сенс.

Риби надзвичайні мрійники, вони постійно десь витають, і будують повітряні замки. Але вихованців Нептуна завжди і всюди рятує інтуїція - вона працює у водних хлопців навіть уві сні. Навколишні люди бояться Риб, а й тягнуться до них - дивні і таємничі водні створення мудрі й добрі і завжди намагаються підтримати всіх, хто потребує. Та й любити милих Риб одне задоволення - що не день, то чудові відкриття і дивовижні пригоди.

Сумісність Риб зі знаками зодіаку

Риби і Овен

Владні і незалежні Овни побачать в Рибах легку здобич. Але вихованці Нептуна відчують на сполох з першої хвилини знайомства. Рибки не зможуть кинути Овнів і поплисти в далекі дали - тяжіння в водно-вогненної парі буде буквально зашкалювати. А боротися з цим марно - вихованці Нептуна і Марса можуть скільки завгодно доводити свою перевагу, але яскравого роману їм не уникнути. А там і звикнуть один до одного, і цілком можуть створити союз, хоча і не зовсім ідеальний.

Риби і Телець

За стихіями Риб і Тельців питань немає - вода і земля ідеально підійдуть один одному. Проблеми можуть виникнути через характерів - тривожні Риби будуть дратувати прагматиків Тельців. Але у водно-земних істот є шанси стати друзями, партнерами і пристрасними коханцями. Замріяні Риби допоможуть Тельцям знаходити радість у кожній миті життя, а реалістичні Тельці зможуть переконати водних хлопців, що хвилюватися через всякої нісенітниці зовсім не обов'язково.

Риби і Близнюки

Хоча повітря і вода цілком сумісні, Близнюкам і Рибка доведеться нелегко. Непосидючі повітряні хлопці й дня не проживуть без пригод, а Рибка досить просто помріяти про прекрасне, сидячи в тиші у себе вдома. Вихованцям Меркурія подавай веселощі і розваги, а підопічні Нептуна жадають спокою і стабільності. Короткий роман або дружба на відстані стануть найкращим виходом із ситуації, але шлюбних уз водно-повітряної парочці краще уникати.

Риби і Рак

Якщо хтось не вірить у справжнє кохання і ідеальну сумісність, він може просто заглянути на вогник до таємничих Ракам і загадковим Рибам. Водні хлопці розуміють один одного з півслова, вихованцям Нептуна і Місяця навіть розмовляти не обов'язково, адже вони і так читають думки. Якщо Рибки і Раки зустрілися, то можна не сумніватися - ці відносини триватимуть довгі роки, і в них не буде місця сваркам і якимось побутовим проблемам. Загалом, стовідсоткове водне щастя!

Риби і Лев

Закоханість між водно-вогненними створіннями може виникнути відразу, але тривалі стосунки не для Риб і Львів. Вихованці Сонця і Нептуна ізмучалісь, намагаючись пристосуватися і зрозуміти, що потрібно їм для щастя. Цілі у водно-вогненних хлопців зовсім різні, тому для сентиментальних Риб і запальних Львів буде краще, якщо вони відразу домовляться дружити, і не переступати межі (хоча зірки не впевнені, що ця парочка зуміє втриматися від пристрасного роману).

Риби і Діва

Між земними і водними створіннями можлива і міцна дружба, і тривалі пристрасні відносини. Але Рибам і Дівам буде дуже складно досягти ідеального взаєморозуміння. Прискіпливі вихованці Меркурія відразу спробують переробити загадкових Риб, але це ні до чого не приведе. Однак у водно-земної пари є шанс для того, щоб створити союз, але тут не обійдеться без чаклунства. Рибам доведеться вдатися до дару гіпнозу, і тут вже Діви нікуди не подінуться.

Риби і Терези

Ваги і Риби можуть на пару мріяти і витати в хмарах. Повітряно-водні створення стануть вірними друзями і ніколи не зрадять один одного. Але різниця в стихіях вплине на відносини - Риби можуть здатися занадто сумними і вразливими, а для життєрадісних і веселих Терезів це в тягар. Однак вихованці Нептуна зуміють сподобатися підопічним Венери, а якщо в серця Терезів і Риб постукає справжнє почуття, можна і про сімейне життя подумати.

Риби і Скорпіон

Любов, пристрасть, взаєморозуміння, повагу - і все в одному флаконі. Хтось скаже, що Рибам і Скорпіонам просто пощастило народитися під одним стихією. Можливо, так і є, але яка різниця - сумісність у водному союзі виявиться ідеальною. Характери у вихованців Плутона і Нептуна не надто схожі, але ось звички і таланти практично однакові. Владні Скорпіони стануть поруч з ніжними Рибами білими і пухнастими - живи, як то кажуть, і радій.

Риби і Стрілець

Вічні мандрівники і бродяги Стрільці здатні довести спокійних Риб до сказу. Вихованці Нептуна не зможуть зрозуміти тягу вогненних хлопців до вічних авантюр і пригод. А підопічні Юпітера будуть дратуватися через те, що їм ніколи не розгадати всі секрети таємничих і дивних Риб. Що поробиш, вогонь і вода ніяк не хочуть жити дружно. Проте невеликий шанс на сумісність у Риб і Стрільців є, і зірки радять хоча б спробувати.

Риби і Козеріг

Холоднокровні Козероги можуть відлякати Риб своєї незворушністю і похмурістю, але лише тільки водні діти дізнаються вихованців Сатурна ближче, можна вважати, що справа зроблена. Козероги можуть домагатися розташування Риб довгі роки, і обов'язково досягнуть бажаного. Риби люблять, коли ними захоплюються, і якщо Козерогів розбуркати, вони здатні зігріти своїм теплом кого завгодно. Шансів у водно-земної парочки багато, головне, працювати над відносинами.

Риби і Водолій

Водолії хлопці вимогливі, але у випадку з Рибами їм доведеться постаратися і включити фантазію - як можна пред'являти претензії до незрозумілого і незрозумілого? Та й вихованці Нептуна не мріють про те, що їх хтось буде вічно переробляти і вчити життя. Але ідилія в інтимних відносинах в водно-повітряному союзі буде - влюбливі Водолії і вразливі Рибки закрутять такий яскравий і пристрасний роман, що навіть не захочуть розлучатися (та й не зможуть).

Риби і Риби

Емоційні і чутливі Риби природно притягнуться один до одного в момент першої зустрічі. У Риб один покровитель, і одна стихія, але є підозра, що плавати поруч буде складно і майже нестерпно. Ідеальне взаєморозуміння стане, як не дивно, поштовхом для сварок і розбіжностей - навіщо потрібен схожий партнер, якщо з таким же успіхом можна подивитися в дзеркало. А як же любов і пристрасть? Цього щастя в Рибному союзі буде з надлишком, тому водні хлопці можуть і спробувати.

Гороскоп сумісності Риби

Сумісність Риби і Овен

Сумісність Риби і Телець

Сумісність Риби і Близнюки

Сумісність Риби і Рак

Сумісність Риби і Лев

Сумісність Риби і Діва

Сумісність Риби і Терези

Сумісність Риби і Скорпіон

Сумісність Риби і Стрілець

Сумісність Риби і Козеріг

Сумісність Риби і Водолій

Сумісність Риби і Риби

Угору