Гороскоп сумістості Рак

Гороскоп сумістості Рак

Емоційні і чутливі, боязкі і ранимі - ну, звичайно, це Раки, народжені в літні місяці під заступництвом холодної і таємничої планети Місяця. Раки схильні до впливу своєї покровительки, яка, до того ж, наділяє їх надзвичайну інтуїцію, яка доходить до містицизму. Місяцем захоплювалися ще в далекому минулому, загадкова планета залишається і для нас незвіданою і привабливою. Так і Раки - вони не люблять виділятися, і намагаються приховати від оточуючих свої таланти. Стихія Раков вода, яка частенько знаходиться в стані пара, неприборканого і енергійного. Вода цілком пов'язана з почуттями та емоціями, і є душею цього світу. Місяць і вода - це поєднання дає дивовижний ефект, і Раков складно назвати простими і звичайними. Вихованці Місяця незвичайні і дивні особистості, і мало кому вдається розгадати їх секрети.

Партнерів, друзів і супутників життя Ракам слід вибирати зі свого стихії, так само їм ідеально підходить стихія земля, яку можна використовувати в якості вмістилища. Приховане Скорпіони і замріяні Риби зможуть порозумітися з раками, хоча зірки і не обіцяють їм легкого життя. Союз двох Раков можливий, але не відразу - шлях до щастя буде непростим. Серйозні Козероги, наполегливі Тельці і ґрунтовні Діви стануть непоганими партнерами для водних створінь, але над відносинами доведеться працювати щодня. Овни, Леви і Стрільці занадто легковажні для вихованців Місяця, та й поруч з їх полум'ям вода Раків може випаруватися. З іншого боку, стихія Раков пар, і в разі чого, він може просто злетіти куди подалі. Сумісність з Терезами, Близнюками і Водоліями під питанням, і зірки радять Ракам діяти методом проб і помилок, головне, не надто захоплюватися, адже повітряні хлопці вкрай легковажні натури і не будуть довго чекати результату.

Багато знаки зодіаку не можуть зрозуміти двоїсту натуру водних створінь - комусь Раки здаються милими і життєрадісними, а хтось вважає їх похмурими і похмурими скигліями. Але от якщо вихованці Місяця симпатизують людині, вони зроблять все, щоб заслужити його розташування. Водні хлопці не допускають у відносинах лестощів і фальші - підопічні Місяця вміють проникати в думки інших, тому жартувати з раками не варто.

Сумісність Рака зі знаками зодіаку

Рак і Овен

Стрімкі і невгамовні Овни можуть сподобатися Ракам тільки в одному випадку - якщо вони повністю поміняють звички і спосіб життя. Але вогняні створення не зможуть позбутися від владного характеру і спробують підпорядкувати водних хлопців. Терплячі Раки, в принципі, можуть ужитися з ким завгодно, але ламати себе і коритися чиєїсь волі вони не стануть. Висновок - вихованці Місяця і Марса можуть бути пристрасними коханцями, і добрими друзями, але в сімейному житті їх чекає вічний конфлікт.

Рак і Телець

Спокійні Раки і добродушні Тельці можуть добитися ідеальної сумісності, якщо, звичайно, водно-земні створення самі цього захочуть. Союз у вихованців Венери і Місяця буде міцним і надійним - саме до цього прагнуть Раки і Тельці. Скажених пристрастей і сплесків емоцій не буде, але водно-земні хлопці тільки раді - до чого всі ці бурі, якщо можна мирно влаштуватися і щасливо прожити життя в затишному гніздечку без сварок і скандалів. Про нудьгу й мови немає - Тельці і Раки знайдуть, чим зайнятися.

Рак і Близнюки

Імпульсивні Близнюки і тихі Раки не дуже сумісні за стихіями, та й в іншому водно-повітряних хлопців чекають складності. Вітряні і легковажні вихованці Меркурія можуть образити чутливих Раков, і навіть цього не помітити. А з водними хлопцями потрібно звертатися ласкаво і ніжно, та хіба Близнюки здатні слідувати правилам? Якщо хлопці стануть коханцями, то вони не пошкодують - про таку інтимної близькості інші знаки і мріяти бояться. Але зі створенням сім'ї краще почекати.

Рак і Рак

Романтичні Раки відчують спорідненість душ в першу мить зустрічі. Двом водним створінням ніколи не буде нудно, або сумно поруч один з одним, але над відносинами доведеться попрацювати. Вразливі вихованці Місяця будуть знати один про одного все, і можуть навіть влаштовувати змагання і з'ясовувати, у кого сильніше ясновидіння. Страшнувато, зате цікаво - секретів і загадок у таємничих Раков, хоч відбавляй, і сумісність можлива, нехай і не ідеальна.

Рак і Лев

Ексцентричні Леви можуть підкорити кого завгодно, і Раки будуть зачаровані вогняними створіннями. Але різниця в стихіях дасть про себе знати. Вода Раков і вогонь Львів будуть влаштовувати щоденні битви за першість, а милим Ракам такі відносини в тягар. Та й Леви, які звикли до того, що оточуючі тільки й роблять, що захоплюються їх талантами, будуть незадоволені. Про ідеальної сумісності можна тільки мріяти, але Леви і Раки порозуміються, зігравши на тяжінні протилежностей.

Рак і Діва

Раки можуть здатися Дівам скритними і таємничими, але не потрібно забувати, що земні хлопці домагаються будь поставленої мети. Вибагливі Діви не зможуть знайти у Раків жодного недоліку, і швиденько зрозуміють, що союз з водними створіннями може стати ідеальним і гармонійним. Замріяні Раки так не думають - вони не люблять, коли пред'являють завищені вимоги. Але любов, як відомо, творить чудеса, і несхожі водно-земні створення зуміють порозумітися.

Рак і Терези

Вагами неможливо не захоплюватися, адже повітряні хлопці милі, розумні і товариські. До того ж, вихованці Венери відкриті і чесні створення, а Раки цінують щирість. Спроба, як то кажуть, не катування - сумісність у вихованців Місяця і Венери цілком можлива. Якщо водні хлопці не будуть довго розгойдуватися і збиратися з духом, у них є шанс зачарувати сентиментальних Терезів. У водно-повітряному союзі будуть сварки, і навіть скандали, але закохані Ваги і Раки не звернуть на на це уваги.

Рак і Скорпіон

Скорпіони обожнюють домінувати - якщо Раки закохаються в вихованців Плутона, то вони з радістю підкоряться. Схожих рис у водних створінь трохи, але загальна стихія зробить свою справу. Відносини у вихованців Місяця і Плутона будуть непростими, але їх сумісність в ліжку виявиться ідеальною. Скорпіони будуть дякувати долі, яка звела їх з раками - від недовірливості вихованців Плутона не залишиться і сліду, адже таких надійних і вірних партнерів, як вихованці Місяця, більше немає.

Рак і Стрілець

Химерні і невгамовні Стрільці подобаються людям, а їх чесність і добродушність притягують найнедовірливіших скептиків. Раки можуть захопитися вогняними хлопцями, але зірки попереджають: шансів на сумісність мало. Влюбливі вихованці Юпітера розіб'ють серце емоційним Ракам, і розірвуть відносини, якщо їм набридне спілкуватися - водні створення повинні десять разів подумати, перш ніж ділитися переживаннями з милими, але легковажними Стрільцями.

Рак і Козеріг

Серйозні і ґрунтовні Козероги сподобаються задумливим і скромним Ракам - водно-земні створення навчаться розуміти один одного, і довіру в цих відносинах буде стояти на першому місці. Дивлячись на цю парочку, багато хто буде згадувати слова з пісні, де зустрілися дві самотності, але вихованцям Місяця і Сатурна немає ніякого діла до оточуючих. Доброго, спокійне і тихе спілкування, розмірений побут без непотрібних скандалів і потрясінь - нудно, зате надійно.

Рак і Водолій

Сумісність між раками і Водоліями, в принципі, можлива. Але союз буде триматися на повазі, в водно-повітряних відносинах не буде божевільною пристрасті і всепоглинаючої любові. Звичайно, що захоплюються вихованці Урана можуть і занудьгувати, але прихильність до Ракам у Водоліїв буває дуже сильною - розірвати відносини буде нереально. До того ж, Водолії вічно прагнуть до незвичайного, а Раки ось вони, поруч - загадок у вихованців Місяця, хоч відбавляй.

Рак і Риби

Якщо хтось мріє поглянути на ідеальну сумісність, то він може сходити в гості до Ракам і Рибам. Водні створення без слів розуміють один одного, постійно витають у хмарах, періодично спускаючись, щоб прочитати думки партнера, і виконати його таємне бажання. Вихованці Місяця і Нептуна стануть вірними друзями, надійними партнерами і ідеальними коханцями. Заздрити хлопцям ніхто не буде - Раки, і Рибки не кричать про свій водному щастя на кожному розі.

Гороскоп сумісності Рака

Сумісність Рак і Овен

Сумісність Рак і Телець

Сумісність Рак і Близнюки

Сумісність Рак і Рак

Сумісність Рак і Лев

Сумісність Рак і Діва

Сумісність Рак і Терези

Сумісність Рак і Скорпіон

Сумісність Рак і Стрілець

Сумісність Рак і Козеріг

Сумісність Рак і Водолій

Сумісність Рак і Риби

Угору