Гороскоп сумістості Овен

Гороскоп сумістості Овен

Владні і честолюбні, енергійні і вперті - ці характеристики ідеально підходять людям, народженим в весняні місяці під знаком Овен. Протегує цим хлопцям Марс. Планета носить ім'я бога війни, і в давнину Марс зображували у вигляді воїна в обладунках. Незалежні вихованці Марса з'явилися на світло для того, щоб підкорити всесвіт, і підпорядкувати її - Овни обожнюють командувати і придумувати правила.

Стихія Овна - вогонь, двигун світу, і це невтомне полум'я неможливо погасити чи погубити. Вогонь наділяє Овнів життєздатністю і ентузіазмом. Марс і вогонь - гримуча суміш, і не дивно, що все Овни запальні і непохитні, з ними неможливо сперечатися, адже ці створіння все одно залишаться при своїй думці і будуть гнути свою лінію.

Гарячність і імпульсивність Овнів притягують людей, підопічні Марса бадьорі і відважні, діяльні і оптимістичні. Друзів, партнерів або коханців Овнам краще вибирати зі свого стихії, або ж з стихії повітря, який необхідний для горіння. Підопічні Марса порозуміються з Левами і Стрільцями, зможуть зрозуміти Терезів, Близнюків або Водоліїв. Якщо говорити про союз Овна і Овна, то тут все непросто - вимоги вогненних знаків один до одного будуть жорсткими, і складно передбачити, хто виграє в цій битві.

З водою вогонь, як відомо, несумісний. Але Овни можуть при бажанні порозумітися з терплячими Раками і з незвичайними рибами, а вже якщо в життя вогненних знаків увійдуть дивні і загадкові Скорпіони, іскри будуть летіти в різні боки.

Що стосується сумісності вогню і землі, то шанс на порозуміння між стихіями є, хоча і невеликий. Адже вогонь завжди може обпалити землю, та й земля, якщо щось піде не за планом, остудить вогонь і забуде про нього назавжди. Тому Козероги, Тельці, і Діви повинні гарненько подумати, перш ніж зблизитися з непередбачуваними Овнамі.

Незалежні і влюбливі Овни перебувають у вічному пошуку, і рідко зупиняються на досягнутому. Вогненні створення романтичні, і мало кому вдається встояти перед їх чарівністю і шармом. Під знаком Овна народилися багато великих людей, вихованці Марса не знають спокою, і постійно прагнуть до нових перемог, завойовуючи, і неодмінно перемагаючи.

Гороскоп сумісності Овна за знаками зодіаку


Овен і Овен


Два Овна поруч це прекрасно і чудово, але є небезпека, що сильні вихованці Марса будуть воювати один з одним, намагаючись довести свою перевагу. Волелюбність і схильність до авантюр не дадуть занудьгувати і загрузнути в нудьзі - вогняні створення будуть дивувати один одного, і придумувати розваги. До ідеальних відносин Овнам далеко - однак, в будь-якій битві є своя принадність, і підопічні Марса будуть насолоджуватися щоденними боями за першість.

Овен і Телець


Овни та Тільці можуть створити ідеальний союз, але в той же час, можуть стати непримиренними ворогами. Багато що залежить від обставин, але одне відомо точно - впертості вогненно-земним створінням не позичати. Пристрасні і енергійні Овни підкорять спокійних і терплячих Тельців, але це на початку відносин. Тельці при першій витівку Овнів покажуть свої гострі ріжки, і вихованці Марса і Венери будуть будується до кінця днів - зате не нудно, і тут, як то кажуть, справа смаку.

Овен і Близнюки


Волелюбні вогненно-повітряні створення можуть ходити коло та навколо довгі роки - ні Близнюки, ні Овни не прагнуть до стабільності. Однак зв'язок може виявитися напрочуд міцною - енергії у вихованців Марса і Меркурія, хоч відбавляй, і в цьому незвичайному союзі буде все, крім одноманітності. Легковажні Близнюки і енергійні Овни постійно будуть перетягувати ковдру на себе. Так і піде - сьогодні біля керма Овни, а завтра на троні сидять веселі Близнюки.

Овен і Рак


Для вразливих і емоційних Раков Овни можуть здатися легковажними і навіженими. Ракам потрібно час для обмірковування, а стрімкі Овни ні секунди не можуть всидіти на одному місці. Однак для вихованців Марса Раки можуть стати ідеальним варіантом - підопічні Місяця перетворять житло в затишне гніздечко і тиху гавань, де невтомні Овни зможуть відпочити і розслабитися після чергових пригод. Скільки Раки будуть терпіти подібні відносини? Це вже інше питання.

Овен і Лев


Пристрасні Овни і темпераментні Леви із задоволенням проведуть час в компанії один одного. Взаєморозуміння у вогненних хлопців буде ідеальним, і стрімкі вихованці Марса і Сонця можуть довго насолоджуватися спілкуванням, і не помічати, що вони тільки й роблять, що борються за першість у відносинах і намагаються панувати. Зате немає рутини, якою так бояться і Овни, і Леви. До того ж, вогняні створення постійно будуть давати один одному стимул для нових перемог і звершень.

Овен і Діва


Критичні і вимогливі Діви навряд чи зачаруються легковажними Овнамі. Діви будуть щодня вишукувати у Овнів недоліки, і з задоволенням переробляти вогненних хлопців. Чи не так сталося як гадалося - змінити Овнів неможливо, і це буде перша перешкода, з якою зіткнуться честолюбні Діви. Далі, більше - здаватися вихованці Меркурія не звикли, і бідні підопічні Марса або втечуть, або будуть прикидатися, що підкорилися Дівам (все залежить від сили любові).

Овен і Терези


Сентиментальні і товариські Ваги зуміють причарувати захоплюються Овнів за пару хвилин. Та й самі вихованці Венери втратять голову - в підопічних Марса неможливо не закохатися. Повітряні знаки вміють пристосовуватися до обставин, і в усьому знаходять плюси - Ваги потерплять і владний характер вогненних створінь, і вічне прагнення Овнів до першості. Сумісність можлива, і якщо Овни з Терезами домовляться, спілкування вихованців Марса і Венери стане легким і навіть гармонійним.

Овен і Скорпіон


Скорпіонам протегує Плутон, але і без впливу Марса тут не обійшлося. Тому Овни миттю відчують в знаках води споріднену душу. Непередбачувані Овни і таємничі Скорпіони - втручатися в ці відносини невдячна, і навіть небезпечне заняття. Тяжіння у вогненно-водних створінь буде сильним, але уникнути щоденних конфліктів Овнам і Скорпіонам не вдасться. Хто переможе? Невідомо! Однак вихованці Плутона і Марса можуть бути щасливі.

Овен і Стрілець


Азартні Стрільці відразу зуміють сподобатися неспокійним Овнам. Життя для вогненних створінь - весела гра, повна пригод і авантюр. Однак сумісність у вихованців Марса і Юпітера під великим питанням - Стрільці і Овни не збираються один одному підкорятися і шукати компроміс (вони навіть не в курсі, що це таке). У вільних відносинах вогняні хлопці будуть щасливі, а ось щоб досягти ідилії в спільному житті, Стрільцям і Овнам доведеться потрудитися.

Овен і Козеріг


Вихованці Сатурна і Марса дивовижні уперті - Козероги не покажуть ріжки в день знайомства, але при всьому своєму терпінні, довго страждати не будуть. Примхливі Овни можуть збожеволіти від педантичності Козерогів, адже вогненні хлопці звикли спочатку робити, а потім думати, і ніяк інакше. А земні створення не потерплять, що їх вічно повчають - Козероги ніколи не підкоряться владним знаків вогню (вихованці Сатурна так обкрутити Овнів, що ті і не помітять, як будуть грати за правилами Козерогів).

Овен і Водолій


Перед чарами вихованців Урана неможливо встояти - Овни навіть забудуть про своє прагнення домінувати, і покажуть Водолієм, що можуть бути м'якими і слухняними. Однак незалежні повітряні хлопці швиденько розкусять вогненних створінь. Владні і жорсткі Овни мріють підкорити всіх, але ось з Водоліями цей номер не пройде. Флірт, романи і побачення - хоч греблю гати, а от в шлюбі повітряно-вогненним хлопцям доведеться нелегко. Але знову ж таки - для великої любові перешкод не буває.

Овен і Риби


Фізичне тяжіння між водно-вогненними хлопцями буде неймовірним - Овни і Риби можуть насолодитися бурхливим і коротким романом. Але різниця в характерах дасть про себе знати - Овни будуть дратуватися через мрійливості Риб, і спробують підпорядкувати вихованців Нептуна. Нічого не вийде - інтуїція у Риб зашкалює, і вони відчують недобре. Але, чим чорт не жартує - Овни влюбливі, і якщо вже вони втратять голову від чарівних Риб, можна буде сподіватися на сумісність, нехай і не ідеальну.

Угору