Гороскоп сумістості Лев

Гороскоп сумістості Лев

Ексцентричні і яскраві, відкриті та енергійні - всі ці якості можна знайти у Львів, які з'явилися на світ в літні місяці під заступництвом Сонця. Сонце управляє Левами з моменту їх народження, а енергія світила наділяє вихованців безліччю талантів. У словнику підопічних Сонця немає слова Невдача, а сумувати Леви і зовсім не вміють. Леви добрі, шляхетні і позитивні, вихованці Сонця лідери і заводили, їм нічого не варто завоювати авторитет, і стати улюбленцями публіки. Стихія Львів вогонь, який завжди горить рівно, стійко і спокійно - складно уявити більш непохитне полум'я. Вогонь, як відомо, двигун світу, так і Леви - вогняні створення не можуть всидіти на місці, і вічно перебувають в пошуку яскравих вражень і емоцій. Сонце і вогонь - неймовірне поєднання, і немає нічого дивного в тому, що Леви мають високу температуру і запальні, немов багаття, в який без кінця підкидають гілки, не даючи йому згаснути, або занудьгувати.

І друзів, і партнерів і коханців Левам слід шукати в своїй або в повітряної стихії. Два Льва поруч - це дивовижний союз, і битва за першість вогненним створінням забезпечена до кінця днів. Стрільці і Овни також непогано підходять вихованцям Сонця - серед вогненних побратимів Леви завжди можуть покрасуватися і блиснути здібностями. Близнюки, Терези і Водолії можуть створити Левам хорошу партію - нудно не буде, це сто відсотків. Риби, Скорпіони і Раки, незважаючи на приналежність до стихії води, яка, як відомо, з вогнем не ладнає, дадуть Левам можливість відчути свою значимість. А зимові створення, відомі як Козероги, Діви і Тельці можуть здатися Левам нудними і смутними, проте зірки радять спробувати - боротьба стихій справа складна і захоплююча.

Леви здатні спалахувати, як лісова пожежа - проти їх чарівності не буде стояти, і мало кому вдається змагатися з вогняними створіннями. Леви можуть бути романтичними і сентиментальними, але підопічні Сонця ніколи не покажуть оточуючим своїх слабкостей - на публіці Леви тримаються чудово, і ніхто не запідозрить, що царі звірів можуть переживати або про щось турбуватися. Леви темпераментні і пристрасні, а заради любові знаки вогню здатні переступити межі, і порушити будь-які правила.

Сумісність Льва зі знаками зодіаку

Лев і Овен

Іскри, вибухи і феєрверки - саме так можна охарактеризувати дивовижний союз вогненних створінь. Але про ідеальну сумісність зірки не говорять - вогняні властолюбці не поступляться трон, навіть заради великої і чарівної любові. На компроміс вихованці Сонця і Марса не підуть ніколи - вже краще Леви і Овни розбіжаться, і будуть згадувати яскраві і пристрасні відносини довгі роки. Але і тут виникає проблема - відірватися один від одного вогняні хлопці не зможуть.

Лев і Телець

Терплячий Телець буде в шоці від вибухонебезпечного Льва. Ідеальна сімейне життя? Куди там, в союзі вогненно-земних хлопців буде все, крім взаєморозуміння і вміння домовитися. Але якщо вихованці Венери і Сонечка зважаться завести роман, то вони не пошкодують жодної секунди - сумісність Львів і Тельців в ліжку буде на заздрість всім знакам зодіаку. Ну, а чим погана коротка зв'язок, з бурхливими відносинами, повними пристрасті, обожнювання і ревнощів - чи не про це мріють всі коханці?

Лев і Близнюки

Поверхневі і вітряні Близнюки можуть стати непоганим варіантом для непостійних Львів. Питання в тому, як довго протримаються повітряно-вогненні хлопці поруч один з одним? Тиждень, рік, десятиліття - вихованцям Меркурія і Сонця немає ніякого діла до математичних обчислень, тим більше, Леви і Близнюки живуть сьогоднішнім днем, і не думають про майбутнє. Зараз добре, а що буде далі, не так вже й важливо. Ідеальна сумісність на один день - чому ні?

Лев і Рак

Леви будуть притягувати тихих і спокійних Раков своєю силою і життєлюбством. Вихованці Місяця і Сонечка могли б навіть задуматися про сумісність, якби не відмінності в стихіях. Ну, що поробиш, якщо вогонь і вода не ладнають один з одним, так і Місяць і Сонце, як відомо, далеко не партнери. Але якщо Леви довіряться Ракам, то з цього союзу може що-небудь вийти - заради любові водні хлопці готові лестити і захоплюватися знаками вогню, а підопічним Сонця тільки цього і треба.

Лев і Лев

Два царя на одному троні - навіть на небесах бояться уявити, що ж з цього вийде. Тяжіння між вогняними створіннями буде неймовірним, і боротися з ним немає ніякого сенсу. Вогненні коханці не дадуть один одному спокою - ревнощів в союзі вихованців Сонця вистачить на десяток Отелло. Розбігтися Леви теж не зможуть, якщо вони зустрілися, то це назавжди. Залишається терпіти, і вчитися поступатися (але про компроміс і дипломатії Леви не мають жодного уявлення).

Лев і Діва

Діви можуть розкритикувати милих Львів в день знайомства - привабливість вогненних знаків опиниться під великим питанням. А хіба Леви потерплять таку нахабність? Звичайно, немає, і Дівам теж дістанеться. Але поки вихованці Меркурія і Сонця будуть сперечатися, і змагатися в дотепності, між ними і виникне тяжіння, проти якого неможливо встояти. Всупереч всім астрологічними правилами, Діви і Леви можуть зійтися - сварки і навіть бійки неминучі, зате немає одноманітності.

Лев і Терези

Ваги душки і подобаються всім, те ж саме можна сказати про Львів - ось і перше схожість. Правда, повітряно-вогненні створення тільки і будуть робити, що красуватися один перед одним, з'ясовуючи, хто ж з них гідний обожнювання. Але вихованцям Венери доріг спокій, і вони поступляться Левам, по крайней мере, наївні підопічні Сонця будуть так думати. Сумісність у повітряно-вогняному союзі можлива, але якщо Леви і Терези зійдуться в юному віці, то до ідеальних відносин шлях буде неблизький.

Лев і Скорпіон

Леви і Скорпіони самі несумісні знаки зодіаку. Але цей факт змусить вихованців Плутона і Сонця зблизитися і перевірити один одного на міцність. А ось це даремно - в ліжку все буде ідеально, і це введе вогненно-водних створінь в оману. Властолюбці Скорпіони будуть дратувати власників Львів до надзвичайності, але, ні суперечки, ні скандали, ні до чого не приведуть - про поступки і мови бути не може. Значить, залишається роман - бурхливий, яскравий і виснажливий обох.

Лев і Стрілець

Рівний вогонь Львів і стрімке полум'я Стрільців покажуть світові, що таке справжня і стовідсоткова сумісність. Леви потребують того, щоб їх підносили і боготворили - Стрільці доставлять вихованцям Сонця стільки обожнювання, що голова йде обертом. Легковажні Стрільці після зустрічі з чарівними Левами, мабуть, навіть задумаються про шлюб (це буде ідеальним виходом, адже інакше вогняні створення ізмучалісь один одного за тиждень спілкування).

Лев і Козеріг

Вперті Козероги викликають повагу у всіх знаків, і Леви не будуть винятком. Де повага, там розуміння, а там і до любові недалеко. Роман у несхожих земно-вогненних створінь буде яскравим, але, на жаль, коротким. Вперті Козероги кого завгодно доведуть до сказу, і веселим Левам захочеться втекти на край землі, аби забути про всі правила і вимоги, якими їх завалять земні хлопці. Але дружба у вихованців Сонечка і Сатурна може вийти на подив міцна.

Лев і Водолій

Повітряно-вогненні хлопці зрозуміють один одного без слів, але говорити про ідеальну сумісності рано. Спокійні вихованці Урана будуть приходити в сказ, спостерігаючи за тим, як Леви красуються і хваляться достоїнствами. Та й вогненні створення не в захваті від інтелектуальних Водоліїв - Леви не люблять, коли їх зупиняють, або того гірше, жартують над їх досконалої зовнішністю. Друзі або коханці - будь ласка, а ось для створення сім'ї доведеться докласти масу зусиль.

Лев і Риби

Симпатія і фізичне тяжіння між Левами і Рибами поза сумнівами, але на сумісність в спільному житті, або в шлюбі, сподіватися не потрібно. Влюбливі Леви змусять емоційних Риб мучитися від ревнощів і підозр, а вихованці Нептуна без праці дізнаються всі таємні бажання вогненних знаків. Незалежні Леви можуть придушити чарівних Рибок, і тим доведеться постійно доводити свою значимість. А водні хлопці цього не люблять, вже краще зупинитися на міцну дружбу.

Гороскоп сумісності Лева

Сумісність Лев і Овен

Сумісність Лев і Телець

Сумісність Лев і Близнюки

Сумісність Лев і Рак

Сумісність Лев і Лев

Сумісність Лев і Діва

Сумісність Лев і Терези

Сумісність Лев і Скорпіон

Сумісність Лев і Стрілець

Сумісність Лев і Козеріг

Сумісність Лев і Водолій

Сумісність Лев і Риби

Угору