Гороскоп сумістості Козеріг

Гороскоп сумістості Козеріг

Терплячі і спокійні, холоднокровні і таємничі - саме так думають про Козерогах багато людей. Насправді зимові хлопці Козероги досить сентиментальні, чутливі і вразливі, просто вони вважають за краще приховувати від оточуючих свої слабкості, та й про таланти особливо не поширюються. Козероги з'явилися на світ під заступництвом планети Сатурн. У давнину Сатурн вважався богом порядку і часу, і його друге ім'я було відоме як Хронос. Часто його зображували у вигляді женця, який тримає серп, і саме від Сатурна прийшло поняття про небесну справедливості. Вихованці Сатурна взяли від свого покровителя багато прекрасних рис - Козероги справедливі і надійні, пунктуальні і практичні. Стихія Козерогів земля, яка ховається від сторонніх очей, але успішно управляється зі справами, маніпулюючи людьми з-за лаштунків.

Козероги не надто товариські створення, і люблять самотність. Але, не дивлячись на те, що вихованці Сатурна важко сходяться з людьми, що оточують до них тягнуться. Шукати друзів і коханців Козерогам бажано серед земних і водних створінь. Тельці і Діви стануть підходящим варіантом для вихованців Сатурна, та й два Козерога можуть непогано один з одним порозумітися, якщо виберуться з шкаралупи і навчаться ділитися переживаннями. Скорпіони, Рибки і Раки допоможуть земним хлопцям знаходити радість в дрібницях, водні створення будуть мріяти про те, щоб розгадати всі таємниці укритті Козерогів. Водолії, Близнюки і Терези можуть здатися Козерогам занадто легковажними, однак при вдалому розкладі, повітря і земля стануть незамінні один для одного. Вогонь, як відомо, не дуже вдалий сусід для землі, і Стрільці, Овни і Леви будуть в сказі, коли зіткнуться з упертістю підопічних Сатурна. Та й терпіння земних створінь не безмежне - вогняні хлопці познайомляться з ріжками Козерогів, якщо занадто активно будуть нав'язувати свою думку.

Козерогів часто звинувачують в холодності, і лише обраним особистостям вдається розгледіти в земних хлопців емоційні та щирі натури. Вихованці Сатурна дуже горді і незалежні, щоб ділитися переживаннями з оточуючими - вони анітрохи не страждають від самотності, і сходяться лише з тими, хто дійсно цього заслуговує.

Сумісність Козерога зі знаками зодіаку

Козеріг і Овен

Доземно-вогненні рогаті уперті можуть будується все своє життя, і так ні про що й не домовляться. Однак поверхневі і легковажні Овни можуть попастися на вудку терплячих Козерогів. Земні хлопці можуть так обставити ситуацію, що вогненні створення погодяться з усіма правилами та вимогами Козерогів. Ідеальною сумісності у вихованців Марса і Сатурна не очікується, але відносини обіцяють бути цікавими - так чому б не спробувати?

Козеріг і Телець

Практичні Козероги і реалістичні Тельці - подібностей у земних хлопців багато, але взаєморозуміння все немає і немає. Може бути, справа в різних покровителів - Сатурн і Венера, звичайно, далекі один від одного, але проти союзу милих земних вихованців, планети нічого не мають. Зірки здогадуються, в чому причина розбіжностей - завзятість у земних створінь стоїть на першому місці. Але якщо в ці відносини нагряне любов, то Козероги та Тільці з радістю скинуть ріжки та навчаться поступатися один одному.

Козеріг і Близнюки

Козероги можуть роками спостерігати за витівками Близнюків - земні хлопці і слова не скажуть, якщо тільки вогненні створіння не переступлять межу. А вихованці Меркурія навіть не помітять, що за ними встановили стеження. Зірки радять повітряно-земним створінням домовитися на березі - в союзі Козерогів і Близнюків може оселитися любов, якщо підопічні Сатурна і Меркурія навчаться довіряти один одному. І нехай у відносинах немає шаленої пристрасті, зате все надійно і чітко, як в банку.

Козеріг і Рак

Спокійні і небагатослівні Козероги сподобаються тихим і скромним Ракам в першу мить знайомства - водно-земні хлопці відчують спорідненість душ. Кілька років вихованці Місяця і Сатурна будуть придивлятися один до одного, чекаючи каверзи, але зірки радять розслабитися. Ідеальною сумісності водно-земні створення навряд чи досягнуть, але Козероги і Раки не переймаються. Жодних сюрпризів, струсів і з'ясування відносин - про це можна тільки мріяти.

Козеріг і Лев

Темпераментні і імпульсивні Леви зачарують Козерогів за пару хвилин, та й самі вогняні хлопці відчують потяг до загадкових земним створінням. Правда, на ідеальну сумісність земно-вогненна парочка розраховувати не може - уперті Козероги виведуть властолюбців Львів з себе, лише тільки прочитають два головних правила спільного життя. Залишається бурхливий роман, або міцна дружба на все життя - в цьому випадку вихованці Сатурна і Сонця залишаться задоволені.

Козеріг і Діва

Практичні і вимогливі, точні й акуратні - Козероги і Діви ніби створені одне для одного. Сварки в земній союзі можливі лише через педантичність вихованців Сатурна і Меркурія, але на тлі решти ідилії, це здасться повною нісенітницею. Зате земні створення ніколи не запізняться на побачення - по Козерогам і Дівам можна звіряти годинник. Хоча побачень у земних хлопців буде не так багато - навіщо витрачати час на цю нісенітницю, якщо можна на пару зайнятися чимось корисним?

Козеріг і Ваги

Холоднокровні і незворушні Козероги скинуть свою серйозну маску, лише тільки в їх житті з'являться яскраві і життєрадісні Терези. Доземно-повітряним створінням буде, про що поговорити, правда, для щасливого сімейного життя цього замало. Ну, а чому б вихованцям Сатурна і Венери не залишитися друзями - відносини в цьому союзі будуть міцними, чесними та надійними. Ваги навіть пробачать земним приятелям зайву вимогливість, адже на Козерогів можна покластися в будь-якій справі.

Козеріг і Скорпіон

Сильні і жорсткі Скорпіони, як не дивно, можуть стати для Козерогів вірними друзями і союзниками. Адже і земні хлопці не відрізняються особливою сентиментальністю, по крайней мере, на перший погляд. Сумісність води і землі очевидна, і вихованці Сатурна і Плутона відмінно порозуміються. Щоденних любовних зізнань, і іншої романтичної нісенітниці в водно-земних стосунках не буде, зате Козероги і Скорпіони впевнені в надійності один одного на все сто.

Козеріг і Стрілець

Вперті Козероги вперше в житті зіштовхнуться з нерозв'язним завданням - вони не зможуть переробити веселих Стрільців. Вогненні хлопці і не погодяться на серйозні зміни у своєму безтурботного життя. Вихованцям Сатурна і Юпітера краще відразу залишити думку про ідеальну сумісності і задуматися про дружній союз. У цьому випадку відносини будуть тільки радувати - Стрільці внесуть в життя Козерогів яскраві пригоди, а земні хлопці навчать вогненних створінь порядку.

Козеріг і Козеріг

На перший погляд може здатися, що два земних впертого ніколи не знайдуть спільної мови і сумісність між ними недосяжна. Насправді, вихованці Сатурна будуть розуміти один одного з півслова - один покровитель і загальна стихія зроблять свою справу. Козероги можуть стати вірними друзями, надійними партнерами і пристрасними коханцями - залишилося лише вибрати, яка роль земним створінням до душі. У будь-якому випадку, земної союз буде міцним, довгим і надійним.

Козеріг і Водолій

Незалежні і активні Водолії навряд чи стануть хорошою партією для спокійних і впертих Козерогів. Деяка схожість в характерах у земно-повітряних хлопців, звичайно, є, але для ідеальної сумісності, цього виявиться мало. Якщо вихованці Урана і Сатурна зважаться на створення сім'ї, вони повинні бути готові до вічної битві за головну роль. Водолії можуть поступитися Козерогам, але це буде лише ілюзією взаєморозуміння. Зірки радять хлопцям зупинитися на дружніх відносинах.

Козеріг і Риби

Козероги і Риби відрізняються один від одного, але тяжіння між водно-земними створіннями буде неймовірно сильним. Вихованці Сатурна воліють мовчати про свої почуття, а Рибки потребують визнання і компліментах. Якщо Козероги хоча б іноді будуть висуватися з шкаралупи, Риби пробачать їм похмурість і холодність. В цілому у цього союзу є шанси на сумісність, головне, набратися терпіння (а вже у Козерогів його вистачає, вони і з Рибами можуть поділитися).

Гороскоп сумісності Козеріг

Працює Козеріг і Овен

Працює Козеріг і Телець

Працює Козеріг і Близнюки

Працює Козеріг і Рак

Працює Козеріг і Лев

Працює Козеріг і Діва

Працює Козеріг і Ваги

Працює Козеріг і Скорпіон

Працює Козеріг і Стрілець

Працює Козеріг і Козеріг

Працює Козеріг і Водолій

Працює Козеріг і Риби

Угору