Гороскоп сумістості Діва

Гороскоп сумістості Діва

Практичні і діяльні, кмітливі і наглядові - ну, звичайно, це Діви, народжені в літньо-осінні місяці під заступництвом Меркурія. Планета названа на честь стародавнього посланника богів, Меркурій вважався таким собі посередником між Олімпом і пеклом, і літав туди-сюди, передаючи потрібну інформацію. Діви в більшості своїй інтелектуали, немає такого завдання, яку вихованці Меркурія не могли б вирішити (причому, в короткі терміни). Діви все своє життя прагнуть до ідеалу і досконалості, вимоги до оточуючих у підопічних Меркурія надзвичайно високі, але і самим собі поблажки Діви теж не роблять. Стихія Дев - земля, діяльна і енергійна. Земні хлопці можуть навіть гори посунути, якщо у них буде бажання і хороший стимул.

Ідеальною сумісності Діви можуть домогтися, мабуть, тільки з небесними ангелами, та й то, земні хлопці знайдуть до чого причепитися (крила не тієї довжини, наприклад). Приятелів, коханців або партнерів Дівам бажано пошукати серед земних і водних створінь. Непоганий партією для вихованців Меркурія стануть Козероги та Тільці, а от двом Дівам поруч один з одним буде досить складно (ідеальні земні особистості будуть постійно боротися за головну роль). Рибки, Скорпіони і Раки теж хороший варіант для прискіпливих Дев, тільки Дівам доведеться позбавлятися від своєї критичності. Близнюки, Водолії і Терези хлопці товариські, і Діви могли б з ними подружитися. Що стосується сумісності Дев з вогняними хлопцями, то в цьому випадку все неоднозначно. Стрільці, Леви і Овни занадто стрімкі і легковажні для спокійних і акуратних Дев, але з іншого боку різниця в стихіях нерідко сприяє зближенню, головне, не боятися пробувати.

Чим би не займалися милі Діви, вони все роблять на п'ятірку з плюсом. Земні хлопці завжди досягають відмінних результатів, і ніколи не зупиняються на досягнутому. Для щастя вихованцям Меркурія не вистачає легкості, адже Діви можуть посваритися навіть з близькими друзями, якщо ті раптом перестануть підкорятися. Але ображатися на Дев нерозумно, адже таких оптимістів більше не знайти, до того ж, земні створення неймовірні чистюлі - де б Діви не з'явились, вони обов'язково знайдуть порошинку, і кинуться на боротьбу з брудом.

Сумісність Діви зі знаками зодіаку

Діва і Овен

Прискіпливі Діви і легковажні Овни - сумісність можлива тільки в тому випадку, якщо хлопці поміняються стихіями. Вихованці Марса не потерплять щоденних причіпок і моралей від підопічних Меркурія, адже на Овнів не можна навіть строго дивитися, а підвищувати голос категорично забороняється. Але якщо Діви закохаються, вони доб'ються свого - владні Овни перетворяться на слухняних і ласкавих ягнят (звичайно, якщо вогняні створення і самі будуть відчувати до Дівам ніжні почуття).

Діва і Телець

Ось вона, ідеальна сумісність, до якої інші пари йдуть довгі роки. Тельці стануть для Дів і надійними друзями і вірними партнерами. А вихованці Меркурія зуміють навіть перемогти впертість підопічних Венери - Тельці як миленькі стежитимуть за чистотою в квартирі і ходити виключно в білих шкарпетках. Кому-то такі відносини здадуться нудними і одноманітними, але тільки не земним створінням - Тельці і Діви обожнюють, коли все чітко, зрозуміло і гармонійно.

Діва і Близнюки

Планета покровитель у Дів і Близнюків одна, і перший час Меркурій буде підтримувати своїх вихованців. Складнощі почнуться, коли Діви візьмуться перевиховувати вітряних Близнюків, і критикувати повітряних створінь за кожну дрібницю. А легковажні Близнюки ніколи не дадуть себе в образу - повітряні хлопці спеціально будуть спізнюватися на побачення, і дратувати пунктуальних і відповідальних Дев. Але і в плутанині є своя гармонія, головне, вчасно її знайти.

Діва і Рак

У водних створінь практично немає недоліків, і земні хлопці зійдуться з раками хоча б заради того, щоб відшукати у них якусь слабкість або прихований дефект. Вихованці Місяця можуть ужитися з усіма, але якщо Діви почнуть їх повчати і виховувати, Раки негайно позадкує назад до вільної і спокійного життя. Але однозначних висновків робити, звичайно, не варто - водно-земні хлопці сумісні за стихіями, тому шанс на ідеальний союз у Дів і Раков є.

Діва і Лев

Фізичного тяжіння в земно-вогненної парочці буде, хоч відбавляй і перший час Діви, і Леви будуть насолоджуватися товариством один одного. Але варто вихованцям Меркурія хоча б раз пожартувати над підопічними Сонця, вважай, все пропало - Леви распушатся свою вогняну гриву і влаштують грандіозний скандал. До того ж, царі звірів не терплять конкуренції, а Діви завжди і в усьому доводять свою перевагу. Але кохання все стихії покірні, і Леви з Дівами можуть навіть збігати в загс.

Діва і Діва

Одна стихія, один покровитель, і навіть однаковий знак зодіаку - а щастя все немає, і немає. Два скоєних і ідеальних створення зможуть порозумітися тільки в одному випадку - якщо Діви пізнають справжню любов. У критиці немає ніякого сенсу, виховувати теж нікого - або земні хлопці зійдуть з розуму від нудьги, або будуть вишукувати один в одному неіснуючі недоліки. Але, в принципі, вихід є - Діви можуть взятися за ручки, сісти на диван, і по черзі розповідати про свої здобутки.

Діва й Терези

Ваги, як і Діви, прагнуть до прекрасного, але на цьому схожість між вихованцями Меркурія і Венери, закінчується. І починається з'ясування відносин. Терези постійно сумніваються, і Діви почнуть давати поради. А хіба незалежні повітряні знаки це витерплять? Звичайно, немає, Терези не люблять, коли їм вказують, і вже тим більше, не потерплять, якщо Діви візьмуться їх повчати. Залишається ліжко - але тут якраз все в порядку, і сумісність повітряно-земних створінь буде майже ідеальною.

Діва і Скорпіон

Сильні і владні Скорпіони зацікавляться такими загадковими хлопцями, як Діви. Та й земні хлопці не проти пофліртувати з водними створіннями - роман між вихованцями Плутона і Меркурія буде яскравим і незабутнім. Скорпіони серйозні і розсудливі, і вони неодмінно оцінять охайність і педантичність Дев. Сумісність між водно-земними хлопцями цілком можлива, правда, Дівам доведеться уникати критичних висловлювань на адресу Скорпіонів.

Діва і Стрілець

Веселими і енергійними Стрільцями зачаровуються все підряд, і Діви теж не стануть винятком. Відкриті і щирі знаки вогню залучать розсудливих земних хлопців, і деякий час вихованці Юпітера і Меркурія дійсно будуть насолоджуватися товариством один одного. Але легковажність у Стрільців візьме верх, а Діви не потерплять такого неподобства. Однак розбігтися буде складно - несумісні вогонь і земля притягнуться один до одного, як магнітики.

Діва і Козеріг

Прагнення до перемоги, працьовитість, пунктуальність і чесність - цими якостями Козероги і Діви підкорять один одного за секунди. Земні хлопці стануть незамінні один для одного, вихованці Сатурна підтримають підопічних Меркурія в будь-яких починаннях, а Діви, в якості подяки, які не будуть бурчати на вразливих Козерогів. У цьому непорушному земній союзі будуть переважати дружні почуття, але для міцних відносин це не так вже й мало (нехай одноманітно, зате на століття).

Діва і Водолій

Водолії, як усім відомо, генії і інтелектуали - Дівам точно не буде нудно поруч з повітряними хлопцями. Правда, земним створінням доведеться вчити життя кого-небудь іншого, адже вихованці Урана прекрасно справляються з будь-якою справою без чиєї-небудь допомоги. Водолії легко йдуть на компроміс, і, мабуть, навіть потерплять вимогливих Дев, якщо вихованці Меркурія НЕ будуть перегинати палицю. Сварки в повітряно-земному союзі будуть, але фізичне тяжіння візьме верх.

Діва і Риби

Симпатія між водно-земними створіннями виникне відразу, і Риби і Діви, безсумнівно, стануть кращими друзями. Однак загадковість водних хлопців буде дратувати практичних і реалістичних Дев - земні створення намагаються уникати незрозумілих речей, адже логіка, на думку вихованців Меркурія, повинна бути у всьому. А підопічні Нептуна діють інтуїтивно, довіряючи дару ясновидіння, і це, як не дивно, буде Рибам на руку - можна загіпнотизувати Дев, і немає проблем.

Гороскоп сумісності Діви

Сумісність Діва Овен

Сумісність Діва і Телець

Сумісність Діва і Близнюки

Сумісність Діва і Рак

Сумісність Діва і Лев

Сумісність Діва і Діва

Сумісність Діва й Терези

Сумісність Діва і Скорпіон

Сумісність Діва і Стрілець

Сумісність Діва і Козеріг

Сумісність Діва і Водолій

Сумісність Діва і Риби

Угору