Гороскоп сумістості Близнюки

Гороскоп сумістості Близнюки

Вічно юні і життєрадісні, легковажні і стрімкі - йдеться про близнюків, які не знають проблем, і радіють життю, незважаючи ні на що. Планета Меркурій, під заступництвом якої народилися весняно-літні Близнюки, наділяє своїх вихованців безліччю талантів і здібностей. У давнину Меркурій був крилатим посланником богів (Гермесом), і йому було дозволено подорожувати між Олімпом і пекла, ділячись ідеями і планами. Іноді здається, що і у Близнюків є крильця, аж надто весело вони пурхають, не замислюючись про майбутнє. Стихія Близнюків повітря - мінливий і непостійний, ухильну і непередбачуваний. Близнюки не знають слова Нудьга, вони у вічному русі, і цікавість штовхає вихованців Меркурія до нових звершень і перемог.

Свобода у повітряних хлопців стоїть на першому місці, але якщо справа дійде до вибору партнера, Близнюки проявлять дивовижну кмітливість і винахідливість. Повітря сумісне з будь-якими стихіями, і розібратися, які знаки зодіаку ідеально підійдуть Близнюкам для життя, досить складно. Водолії і Терези зможуть догодити Близнюкам, і приналежність до однієї стихії знадобиться для створення міцного і дружного союзу. А ось двом близнюкам не варто розраховувати на серйозні і тривалі стосунки, хоча вихованці Меркурія створення непередбачувані і невідомо, які думки прийдуть в їх світлі голівки. Стрілець, Овен і Лев сподобаються Близнюкам, і в сумісності повітряно-вогненних пар сумнівів немає, а ось, наскільки довгими виявляться подібні союзи, покаже час. Скорпіони, Раки і Риби можуть здатися Близнюкам дуже загадковими, а Козероги, Тельці і Діви стануть для повітряних хлопців надійним тилом, правда, незабаром, терплячі і наполегливі земні створення викликатимуть у Близнюків досаду і роздратування.

Близнюки не виносять одноманітності, повітряні створення не знають спокою - навколишні від них в повному захваті. Вихованці Меркурія безпосередні і товариські, вони легко заводять знайомства, і з тією ж легкістю розлучаються, якщо відносини раптом починають їх обтяжувати. Тиснути на Близнюків або вчити їх життя ні в якому разі не можна - емоційні та чуттєві вихованці Меркурія сховаються і зникнуть назавжди, тільки їх і бачили.

Сумісність Близнюка зі знаками зодіаку


Близнюки і Овен


У цьому союзі можлива все - і ідеальні відносини, і нетерпимість один до одного, і фізичне тяжіння, і цілковита холодність. Повітряно-вогненні хлопці занадто легковажні, щоб можна було передбачити, як Овни і Близнюки поведуть себе в наступну хвилину. Але це і цікаво - вихованцям Меркурія і Марса немає ніякого діла до сумісності. Буде і битва за першість, але без цього життя нудне - саме так вважають Овни і Близнюки, і весело біжать до вівтаря.

Близнюки і Телець

Життя без пригод туга зелена - з цим девізом Близнюки пурхають і не знають печалі. Практичним Тельцям незрозуміла така позиція, і вони спробують вплинути на життєрадісних Близнюків. Але, куди там - скоріше повітряні хлопці зуміють підкорити собі наполегливих Тельців, і навчити їх жити без всяких правил. Ідеальних відносин повітряно-земним створінням не добитися, але якщо любов у Тельців і Близнюків виявиться справжньою, вихованці Меркурія і Венери можуть і спробувати.

Близнюки і Близнюки

Влюбливі й захопливі повітряні створення зачаруються один одним за секунди, але, мабуть, на цьому ідеальні відносини закінчаться. Роман між Близнюками буде хвилюючий, але не довгий - два невгамовних вихованця Меркурія не витримають поруч і тижні. Хоча, обставини бувають різні, і у Близнюків є шанс прожити душа в душу довгі роки (виникає питання, мріють про таке щастя самі повітряні знаки?). Але в тому, що Близнюкам буде весело поруч, сумнівів немає.

Близнюки і Рак

Скромні Раки навряд чи сподобаються Близнюкам в першу хвилину знайомства. Але у водних хлопців є шанс на те, щоб завоювати серце повітряних створінь. Правда, вихованці Місяця самі втечуть від непередбачуваних і непосидющих Близнюків - аж надто хиткими і ненадійними будуть ці відносини. Але цей яскравий і інтригуючий роман вихованці Меркурія і Місяця не забудуть до кінця життя - сумісність в ліжку у Раків і Близнюків буде ідеальною (шкода, для сімейного життя цього недостатньо).

Близнюки і Лев

Веселі і ексцентричні Леви підходяща партія для товариських Близнюків. Але про сумісність вогненно-повітряних хлопців говорити рано. Леви неодмінно захочуть підпорядкувати Близнюків, а це волелюбним вихованцям Меркурія не сподобається. Та й вогненні хлопці, які звикли до того, що ними постійно захоплюються, не потерплять конкурентів по сусідству. Однак якщо Леви і Близнюки розбіжаться, вони все одно залишаться друзями - спільних захоплень у вихованців Сонця і Меркурія багато.

Близнюки і Діва

Флірт, кокетство, яскраві емоції - цього добра у відносинах Дев і Близнюків буде навалом. Але про серйозну зв'язку, або про шлюбних кайданах, хлопцям доведеться тільки мріяти. Уїдливі Діви будуть ображати милих і добрих Близнюків, а легковажні знаки повітря почнуть жартувати над охайними і пунктуальними земними хлопцями. Але при великої любові, Близнюкам і Дівам допоможе покровитель Меркурій - планета знає, як заспокоїти вихованців, і влаштує все в кращому вигляді.

Близнюки і Терези

Скромних Терезів доводиться вмовляти, щоб вони вибралися з шкаралупи. Їм знадобляться вітряні Близнюки, які допоможуть досягти необхідного рівноваги. До ідеальної сумісності повітряні створення не прагнуть - у вихованців Меркурія і Венери це словосполучення викликає нестримну позіхання (що може бути гірше, ніж гармонійні відносини, адже це нудно). Повітряні хлопці будуть і лаятися, і сваритися, але ніколи не познайомляться з рутиною.

Близнюки і Скорпіон

Повітряно-водні створення можуть стати вірними друзями, надійними партнерами і пристрасними коханцями. Але для того, щоб добитися ідеальної сумісності в сімейному житті, Близнюкам і Скорпіонам доведеться попрацювати. Владні і ревниві Скорпіони не зможуть примиритися з легковажністю Близнюків, та й вихованці Меркурія не зможуть змінити свої звички. Якщо змінюватися, так разом - при такому розкладі шанси на щастя у цієї парочки є.

Близнюки і Стрілець

Повітряно-вогненні хлопці зійдуться один з одним, в цьому навіть сумнівів немає. Легкі на підйом Близнюки будуть штовхати невтомних Стрільців на всілякі авантюри. А вихованцям Юпітера тільки цього й треба - Близнюки і Стрільці будуть переміщатися по світу, навіть якщо від їх великої любові народяться п'ятеро дітей (що заважає захопити немовлят з собою). Рутини в цьому союзі немає і в помині, а хто сказав, що ідеальне життя складається з спільних переглядів серіалів?

Близнюки і Козеріг

Волоцюги Близнюки і домосіди Козероги навряд чи закохаються один в одного в першу мить знайомства. Але земно-повітряним створінням цього і не треба - Близнюки повинні навчитися терпінню, а Козерогам слід попрацювати над своїми недоліками (наприклад, занудства повітряні хлопці точно не пробачать). Якщо вихованці Меркурія і Сатурна доберуться до загсу, вони не пошкодують - великої пристрасті в цьому союзі не буде, але повагу і взаєморозуміння стануть вірними супутниками цієї пари.

Близнюки і Водолій

Близнюки фантазери, Водолії ідеалісти - повітряним хлопцям є про що поговорити, і чим зайнятися. Вихованці Урана і Меркурія різнобічно розвинені, і не стануть пригнічувати один одного дурними вимогами і причіпками по дрібницях. Але зі створенням сім'ї Водоліям і Близнюкам бажано не поспішати, і випробувати для початку принади цивільного шлюбу. Заодно і почуття перевірять на міцність, адже хлопці повітря неймовірно влюбливі й захопливі створення.

Близнюки і Риби

Поверхневі Близнюки і чутливі Риби - складно знайти більш несумісних хлопців, але це і цікаво. Вихованці Нептуна можуть розгадувати секрети підопічних Меркурія хоч все життя, а Близнюки із задоволенням послухають містичні історії Рибок на сон грядущий. Нудьга - немає, веселощів - так, але сентиментальні водні створення навряд чи будуть насолоджуватися подібними відносинами. Та й Близнюки втомляться жити з вічним почуттям провини перед чесними і справедливими Рибами.

Гороскоп сумісності Близнюка

Працює Близнюки і Овен
Працює Близнюки і Телець
Працює Близнюки і Близнюки
Працює Близнюки і Рак
Працює Близнюки і Лев
Працює Близнюки і Діва
Працює Близнюки і Терези
Працює Близнюки і Скорпіон
Працює Близнюки і Стрілець
Працює Близнюки і Козеріг
Працює Близнюки і Водолій
Працює Близнюки і Риби

Угору