Гороскоп сумісності

Багатьох з нас часто турбує питання: чому спілкуватися з однією людиною легко, комфортно і ми мимоволі шукаємо з ним зустрічі, а присутність поруч іншої людини викликає почуття тривожності, дискомфорт і бажання сховатися від нього кудись подалі? А може бути, справа в астрології, і просто-напросто певні знаки зодіаку підходять один одному, а деякі не можуть перебувати поруч, і справа не в характері або звички людини, а просто планети так вирішили? Спробуємо розібратися, з ким можна зв'язати свою долю, на який знак зодіаку звернути увагу, коли ми будуємо свою кар'єру, а представник якого знака зодіаку стане для нас найкращим другом до кінця життя.

Кожен з нас, хто, так чи інакше знайомий з астрологією, помічав, що набагато простіше будувати відносини з людьми, народженими під тією ж стихією, що і ми. Отже, розберемо коротко, з ким із знаків зодіаку нам потрібно познайомитися вже сьогодні, а від кого слід триматися подалі.

Знаки вогню


Наприклад, Овен, народжений під стихією вогню, знайде своє щастя з Левом або Стрільцем, так що якщо ваш обранець народився під одним з цих знаків зодіаку, сміливо кличте його в загс. Але не забувайте і про «зоряні тонкощі» - повітря, наприклад, необхідний для горіння, тому створити дружну сім'ю вогняні знаки можуть і з Терезами, та й Водолій із Близнюками складуть для вас відмінну пару. Рак, Скорпіон і Риби для представників вогняної стихії принесуть чимало випробувань, адже вода для вогню справжній жах, і сімейне життя з цими товаришами буде складною, але різноманітною. Якщо вам не вистачає пригод і адреналіну, можете не звертати уваги на планети і сузір'я, і ​​робити пропозицію руки і серця вподобаного представнику з стихії води. Знаки землі можуть скласти для вогненних знаків непогану партію в бізнесі - землею вогонь можна загасити, але зате Козеріг, Діва і Телець завжди вбережуть вас від необдуманих вчинків, а їх консерватизм допоможе тверезо оцінювати ситуацію.

Повітряні знаки


Якщо Вам пощастило народитися під сузір'ям Ваги, то з представниками своєї стихії ви завжди поладите - Близнюк і Водолій допоможуть знайти щастя в сімейному житті, та й на службі вони стануть незамінними помічниками для вас. З знаками землі повітряним знакам слід триматися акуратніше - земні хлопці можуть здорово попсувати вам нерви, але зате з ними не засумуєш, і нові враження будуть щодня. Знаки води стануть для вас відмінними друзями, але вибирати приятелів з цієї стихії потрібно з розумом, відштовхуючись не тільки від зіркових рад, а й прислухаючись до особистих відчуттях.

Земні знаки


Знаки землі при бажанні можуть ужитися з представником будь-якої стихії, адже ваша практичність і надійність приверне кожного, хто хоч трохи замислюється про майбутнє. Але, будьте обережнішими з собі подібними, наприклад, Козеріг з Козерогом хоча і сумісні, але будується можуть щодня. Так що перш ніж робити вибір - думайте, тим більше, ви вмієте це робити.

Знаки стихії води


У Раків, Скорпіонів і Риб надзвичайно розвинена інтуїція, тому якщо ви народилися під одним з цих знаків, вам в принципі не потрібні астрологічні поради по сумісності. Свою людину знаки води відчувають відразу, але іноді все-таки читайте зіркові поради - раптом знадобляться.

 

Звичайно, щоб чітко уявляти собі, яка людина стане ідеальним партнером, бажано підійти до цієї справи з усією серйозністю. Тут вам допоможе не загальний прогноз, а гороскоп, заснований на положенні планет - до того ж, якщо раніше персональний прогноз був доступний тільки для багатіїв, сьогодні досить зайти в відповідну пошукову систему, або звернутися до астролога, щоб він особисто для вас і вашого обранця накреслив таблички і виявив вашу сумісність. А чи потрібно знати своє майбутнє, і шукати готові відповіді у астрологів - вирішувати тільки вам. Можливо, що людина, яка, на думку зірок і астрологів, вам зовсім не підходить, складе саму ідеальну партію для вас, і ви будете щасливі вічно, завдяки вашій несхожості і несумісності.

Угору