Гороскоп на червень 2019 року Риби

Гороскоп на червень 2019 року Риби

Поставте собі чесну «оцінку»! У червні ви будете сповнені оптимізму і впевненості у власних силах. З таким настроєм під вашим натиском впадуть навіть самі неприступні фортеці! Не бійтеся братися за нові справи. Нехай вони здаються дуже складними, ви з усім розберетеся!

Сприятливі дні

Сприятливі дні місяця червень 2019: 1, 5, 16, 23, 24.

Гороскоп на червень 2019 для жінок Риби


Ваш дозвілля 1-12 червня скрасить читання автобіографічних книг і перегляд документальних фільмів. Не виключено, що вас відвідає натхнення і ви потягнетеся до перу: напишете вірш, розповідь, а може, замахнеться на більшу літературну форму? А раптом це ваше справжнє покликання ?!

14-20 червня - поїздки і подорожі на цей час краще не планувати. В дорозі на них чекають неприємності, навіть небезпека.

Подивитися на своє життя з боку, приміряти роль спостерігача закликають 21-30 червня зірки. Постарайтеся бути неупередженими і чесними. Ви зрозумієте, які сфери потребують термінових змінах і з чого їх почати. Сміливіше - до нового собі!

23 і 24 червня - вдалі дні для зав'язування знайомств. Люди, що увійшли у ваше життя в цей час, стануть вірними друзями, обіцяють планети.

Гороскоп на червень 2019 для чоловіків Риби


Можливо, червень стане найважливішим місяцем 2019 року, принаймні одним з найважливіших - точно. Планети в період до 21 числа створять сприятливі умови для просування в кар'єрі і зростання вашого авторитету. Вас можуть перевести на більш високу посаду, призначити куратором супер відповідального проекту або сформувати цілий відділ спеціально для вас. Гармонійно будуть складатися відносини з вищим керівництвом, ваші ідеї підтримають, ініціативи заохотять. Якщо ви перебуваєте в пошуку роботи або підробітку, така обов'язково знайдеться. Вірніше, ви знайдете її: під лежачий камінь вода не тече, якими б райдужними не були прогнози зірок.

13-18 червня вам, ймовірно, запропонують кілька модернізувати методи роботи. Ви ж віддасте перевагу працювати по-старому. Що б не стояло за таким рішенням - небажання клопоту або страх, що не вийде, - постарайтеся переступити через себе. Незабаром ви і самі переконаєтеся в тому, наскільки простіше стало працювати.

У період з 20 по 30 червня вам вдасться організувати зустріч з потрібними людьми і зробити на них сприятливе враження. Зв'язки, які встановляться зараз, виявляться дуже корисними. Не виключено, що у вас з'явиться спонсор. Ця людина буде зацікавлений в реалізації ідеї, яку ви виношуєте. Може бути, ви печете дивовижні кекси і мрієте відкрити міні-кондитерську? Або прекрасно шиєте і мрієте про власний ательє? Все реально!

Любовний гороскоп на червень 2019 року


Вільним Рибка в першій половині місяця буде цікавіше спілкуватися в дружньому ключі, ніж в романтичному. Захочеться просто розмовляти про життя, гуляти в парку, іноді телефонувати, щоб дізнатися, як йдуть справи або запитати ради. Чуттєвість прокинеться після 22 червня. І тоді Рибки або розглянуть потенційного романтичного партнера в тому, з ким до цього гуляли в парку, або зустрінуть когось іншого ...

Весь місяць щоб уникнути образ і недомовок будьте щирими і не приховуйте від другої половинки важливу інформацію. Неприємностей можна очікувати 3 червня, в день молодика. Якщо ви проявите слабкість, енергія нічного світила вплине на вас не кращим чином: змусить щось приховують, хитрувати і вивертатися без будь-яких на те причин. Врахуйте: повернути втрачену довіру партнера виявиться не так-то просто.

Відносини, що знаходяться на межі розриву, в червні можуть раптово припинитися, причому не з вашої ініціативи. Не варто в цьому випадку займатися самознищенням. Спокійно проаналізуйте свою поведінку і виявите причини. Поки ви будете міркувати і робити висновки, душевний біль вщухне і життя повернеться в нормальну колію.

Здоров'я Риб в червні 2019 року


Перша декада червня підходить для експериментів із зовнішністю. Змініть зачіску або колір волосся - залишитеся дуже задоволені! По можливості порадуйте себе спа-процедурами або сеансом масажу. Якщо ви потребуєте консультації дерматолога, запишіться на прийом 4 або 5 червня.

Занепад сил 9-21 червня буде свідчити про неправильне харчування. Можливо, у вашому раціоні переважає борошняне, солодке, гостре? Або ви часто п'єте каву і газовані напої? Проаналізуйте, що могло спровокувати вашу апатію, і скоректуйте меню.

23-30 червня корисно проводити більше часу на природі. Влаштуйте, наприклад, прогулянку по лісі (парку)! Все, що вас турбує, відійде на другий план, ви абстрагіруетесь від проблем, на душі стане легко і світло!

Угору