Гороскоп на червень 2019 року Водолій

Гороскоп на червень 2019 року Водолій

Усередині вас зріють великі зміни! У вашому оточенні стільки цікавих людей, зі складними долями, незвичними захопленнями та несподіваними поглядами на життя! Але чи знаєте ви про це? Настала пора краще познайомитися з тими, з ким доводиться ділити робочий кабінет, танцювальний зал або загальну кухню. Не соромтеся задавати питання і приготуйтеся слухати - деякі історії, які вам розкажуть, гідні, щоб про них написали книгу!

Сприятливі дні

Сприятливі дні місяця червень 2019: 6, 7, 13, 22, 30.

Гороскоп на червень 2019 для жінок Водолій


Менше думати про інших, а більше - про себе закликають зірки в першу декаду місяця. Поки ви намагаєтеся вирішити чужі проблеми, ваші власні ростуть як сніжний ком. Особливо зверніть увагу на фінансову сферу. Можливо, варто скоротити витрати і зайнятися пошуком додаткового джерела доходів?

13-22 червня ви відчуєте себе зовсім іншою людиною: під впливом планет всередині вас станеться справжня революція! Старі цінності і плани змінять нові, можливо, у вас зміняться звички і смаки. Ви опинитеся на порозі нового життя, нових звершень і відкриттів. На жаль, не всі зрозуміють і приймуть те, що відбувається з вами. Хтось із друзів потрапить в список колишніх.

В останній тиждень червня вам належить активно займатися рішенням внутрішньосімейних питань, а також організацією проведення якогось свята. З усіма покладеними на вас обов'язками ви впораєтеся прекрасно!

Гороскоп на червень 2019 для чоловіків Водолій


У першій і другій декаді червня будь-яка колективна робота принесе задоволення. Ви внесете великий внесок в загальну справу, якщо озвучите народилися в цей час ідеї. Вам вони можуть здатися дурними і чи здійсненними, насправді ж - це саме те, що потрібно, щоб просунутися вперед! Працювати на пару з вами, під вашим керівництвом у червні одна радість! Ви вмієте слухати і чути і критикувати так, щоб не образити, а пробудити бажання виправити помилки і виконати поставлене завдання на вищий бал.

Положення планет до 21 червня створить відмінні умови для вступу в громадські організації та активної участі в їх діяльності. Ймовірно, саме там відбудеться ваша зустріч з якоюсь впливовою персоною. Не виключено, що вами зацікавляться як потенційним діловим партнером або виділять стартовий капітал - для вашого власного справи. Це шанс здійснити давню мрію! До речі, про мрії - деякі з них збудуться в кінці місяця!

В останню декаду червня ваш інтерес до зовнішнього світу кілька стихне. Це гарний час для кропіткої роботи, що вимагає високої концентрації уваги; для письмового праці, складання звітів, планування.

Любовний гороскоп на червень 2019 року


Положення планет с 2 червня обіцяє вам місяць пристрастей! Почуття почнуть закипати і переливатися через край. Якийсь час новизна відчуттів буде приємно лоскотати нерви і вам, і партнеру. Але вже до середині червня накопичиться емоційна втома. Для того, щоб вона не перейшла в спустошеність, постарайтеся відволіктися від перипетій особистого життя, наприклад, на вирішення побутових питань. Одиноким Водоліям зірки радять не боятися брати ініціативу в свої руки. Якщо хтось подобається - першими зробіть крок до зближення.

Дуже може бути, що ваш статус в червні зміниться. Хтось отримає пропозицію руки і серця, хтось вийде заміж (одружується), хтось вперше стане мамою або бабусею. Ну а хтось може отримати офіційний документ про розлучення, і почнеться нова - вільна - життя!

У третю декаду місяця зірки не радять вам ділитися з ким би то не було подробицями особистого життя. Непрохані поради виявляться зовсім недоречно. Зараз ваші відносини повинні стати для оточуючих таємницею за сімома печатками.

Здоров'я Водолія в червні 2019 року


Помітивши за собою поганий настрій, підвищену дратівливість і уразливість 1-11 червня, перевірте щитоподібну залозу. Зазначені симптоми можуть вказувати на неполадки в роботі ендокринної системи. Сходіть до лікаря, здайте необхідні аналізи.

12-21 червня не будьте до себе занадто суворими, але і не потурайте всім бажанням, деякі з яких можуть бути небезпечними. Якщо раптом захочеться відступити від суворої дієти, скасувати тренування або поніжитися в ліжку серед білого дня, нічого страшного! До прохань організму варто прислухатися, щоб він не дав збій!

В кінці місяця імунітет буде трохи ослаблений, - підвищиться ризик підхопити вірусну інфекцію. Щоб цього не допустити, їжте більше цитрусових і проводите гартують процедури. При перших ознаках недуги негайно приступайте до лікування, якщо не хочете ускладнень.

Угору