Гороскоп на червень 2019 року Козеріг

Гороскоп на червень 2019 року Козеріг

Почуйте голос свого серця! Якщо ви хочете, щоб якісь ваші дії і рішення залишилися в таємниці, заплануйте їх на червень (на 1-21 число). Що б ви не задумали, зірки збережуть ваш секрет. Час, проведений наодинці з самим собою, буде багате на відкриття і осяяння. Саме в самоті ви станете черпати сили.

Сприятливі дні

Сприятливі дні місяця червень 2019: 2, 10, 19, 27, 28.

Гороскоп на червень 2019 для жінок Козеріг


Великі угоди - покупку квартири, земельної ділянки або автомобіля - рекомендується планувати на 1-9 червня. Сприятливо цей час і для оформлення кредиту, іпотеки. Завдяки планет ви будете зібраними і уважними - ризик пропустити важливий пункт при підписанні документів мінімальний.

11-20 червня ви станете надто прискіпливими, що буде сильно дратувати оточуючих. Але якщо близькі не ризикнуть дати вам відсіч, то малознайомі люди можуть відповісти тією ж монетою, а то і зачепити куди болючіше. Намагайтеся стримувати негативні емоції, перестаньте критикувати.

Зірки після 22 числа закликають вас більше часу проводити з сім'єю. Відвідуйте концерти, виставки, розважальні заходи. Якщо у вас є діти, 27 або 28 червня поговоріть з ними по душам. Чаду не стануть приховувати, якщо їх щось обтяжує, розкажуть про страхи і поділяться потаємними думками.

Гороскоп на червень 2019 для чоловіків Козеріг


Через рух планет, до 21 червня, ритм життя сповільниться. Протягом робочого дня вам напевно вдасться викроювати час на особисті справи - наприклад, підібрати подарунки близьким або придумати конкурси для корпоративу.

За нові проекти беріться після 6 червня. Будьте готові до того, що в перший тиждень місяця можливі зриви домовленостей і поломка робочого обладнання. Продумайте, як станете діяти в таких випадках.

Імовірно, після 12 червня конкуренти почнуть робити більш серйозні заходи, щоб перешкодити вашим справам. Не хвилюйтеся: ваші позиції і авторитет непохитні!

В середині місяця на перший план вийдуть відносини з колегами або підлеглими, якщо ви керівник. Ймовірно, вам доведеться прийняти жорстке рішення, щоб не дати розгорітися конфлікту. Не тягніть з цим - постарайтеся розставити крапки над «i» до кінця місяця.

Немає такої вершини, яка б не скорилася вам в третю декаду місяця. Плануйте на цей час найвідповідальніші і складні справи! Багато ділові питання вирішаться в неформальній обстановці - ваші внутрішні сила і чарівність укупі з високими дипломатичними здібностями допоможуть вам переконати кого завгодно в чому завгодно.

Любовний гороскоп на червень 2019 року


Рух планет в червні зробить вас недовірливими і підозрілими у всьому, що стосується романтичної сфери. У цей період ви станете приймати все, що відбувається занадто близько до серця, і будь-які зміни в поведінці партнера вважаєте за «перші дзвіночки» наближається бурі. Так, буря зараз дуже можлива - але тільки з вашої вини! Щоб не втратити прихильність коханої людини, що не демонструйте ревнощі: недовіра з вашого боку може дуже сильно його образити.

У другій декаді червня відносини з постійним партнером здадуться кілька нудними. Але ні ви, ні він не станете намагатися це виправити - кожен буде чекати ініціативи від іншого. Чому б вам не взяти все в свої руки і не організувати незвичайний дозвілля? Скажімо, замість вечори біля телевізора відправитися на прогулянку? Планети з 17-го числа немов пробудять і вас, і партнера від сну, і життя в парі стане куди активніше!

В кінці місяця, після 22 числа, ви помітите, що інтерес протилежної статі до вас став вище. Зірки додадуть вам ще більше шарму і магнетизму! Ви будете знайомитися, фліртувати, і, можливо навіть, у вас зав'яжеться роман! Ось, тільки ви ризикуєте перейнятися довірою до того, хто цього не заслуговує. Будьте пильні, не втрачайте голову!

Здоров'я Козерога в червні 2019 року


У першій декаді червня ви будете уразливі для вірусних інфекцій і простудних захворювань. Частіше бувайте на свіжому повітрі, давайте організму посильні фізичні навантаження, більше рухайтеся - і недуги обійдуть стороною.

14-21 числа ви можете балувати себе улюбленими стравами, не побоюючись, що це відгукнеться зайвими кілограмами. Зараз, ваша вага начебто замре! Однак будьте помірними в їжі 16 і 17 червня - в ці дні може відбутися збій в роботі травної системи. Від походу в кафе і ресторан краще утриматися - є ризик отруїтися стравами, приготованими поза домом.

Завдяки планет в третю декаду червня ви станете більш витривалими і працездатними. Гарний час для інтенсивних тренувань у спортзалі. Однак не перестарайтеся, інакше ризикуєте залишитися до кінця місяця абсолютно без сил.

Угору