Гороскоп на червень 2019 року Стрілець

Гороскоп на червень 2019 року Стрілець

Будьте готові встати біля керма! Вітаємо, дорогі Стрільці: червень - ваш місяць! Потрапивши під захист планет, ви можете дуже багато чого досягти! Шукайте себе, пробуйте, експериментуйте! Саме зараз, в перший місяць літа, у вас відкриється друге дихання, з'являться нові цілі і бажання. Негайно почніть будувати плани по їх здійсненню!

Сприятливі дні

Сприятливі дні місяця червень 2019: 4, 9, 13, 20, 25.

Гороскоп на червень 2019 для жінок Стрілець


Зірки в першу декаду червня пробудять (або посилять) ваш інтерес до езотерики та психології. Читайте відповідні статті і книги - вони допоможуть знайти відповіді на давно мучать питання, розпрощатися з деякими страхами і поставити нові цілі.

13-20 червня зірки рекомендують вам себе побалувати. Почати можна з оновлення гардеробу або відвідування спа-салону. Не змушуйте себе зараз робити щось через «не хочу». Положення планет вказує на те, що результатів подібні «тортури» не принесуть.

Зірки в останню декаду місяця змусять вас уважніше придивитися до знайомих. Чи немає серед них того, хто використовує вас в корисливих цілях, нахвалює, робить компліменти, а позаочі - бреше і розкриває ваші секрети ?! Швидше за все, недоброзичливець видасть себе сам. Не шукайте йому виправдання. Навіщо витрачати свій час і нерви на того, хто лише прикидається другом?

Гороскоп на червень 2019 для чоловіків Стрілець


До 21 червня буде створено сприятливі умови для реалізації кар'єрних амбіцій. Ваша роль в колективі зросте, не виключено, що саме вам належить встати біля керма нового проекту. За цю роботу ви візьметеся з ентузіазмом і впораєтеся з нею прекрасно! Щоб не упустити всі можливості, що відкриваються, в першу декаду місяця не відмовляйтеся від ділових зустрічей, навіть якщо ті не здаються перспективними, і ретельно аналізуйте інформацію, що надходить.

У другій декаді червня значний вплив на вашу роботу буде надавати жінка - колега або начальниця. Вона може допомогти, а може додати проблем. Все залежить від того, як складалися ваші стосунки до цього. Універсальна порада на цей час - бути ввічливими, тактовними, не допускати неконструктивної критики, будь-які побажання і зауваження висловлювати в спокійній і переконливій формі. Не виключено, що завдяки цій жінці ви дізнаєтеся про відкриту в іншій компанії вакансії, на яку захочете спробувати себе. Дерзайте - зірки обіцяють вам успіх!

У день повного місяця, 17 числа, і наступні за ним 2 дня ви можете опинитися перед непростим вибором. Чому віддати перевагу: задоволення власних амбіцій або обстоювати інтереси? Зірки радять відкинути егоїзм і впритул зайнятися справами колективу. Ваші особисті інтереси від цього анітрохи не постраждають.

Любовний гороскоп на червень 2019 року


У червні ви будете привабливі як ніколи і, якщо не станете сидіти в чотирьох стінах, обов'язково познайомитеся з цікавим представником протилежної статі. Швидше за все, ваші почуття спалахнуть миттєво, але демонструвати їх потенційному партнеру зірки не рекомендують. Не дзвоніть першими, не відразу погоджуйтеся піти на побачення, на повідомлення відповідайте через годину-дві. Ось побачите: це тільки посилить до вас інтерес! Червень - хороший час для налагодження особистого життя, але поспішати - з близькістю або зізнаннями - не варто.

У другій декаді червня планети можуть несподівано штовхнути вас в обійми доброго друга. Якщо ви вільні від зобов'язань, то при бажанні можете піти на поводу у пристрастей. Однак майте на увазі: після цього відношення не зможуть залишитися незмінними. Стрільців, у яких є партнер, зірки застерігають від такого кроку: надалі доведеться пошкодувати.

Від чоловіка в червні ви станете чекати більше ніжності, обіймів, красивих слів і приємних сюрпризів. Дорогі Стрільці, друга половинка не зможе прочитати про це в ваших очах - акуратно натякніть їй про свої бажання, щоб червень не став місяцем розчарування.

Здоров'я Стрільця в червні 2019 року


З особливою обережністю ставитеся до будь-яких медикаментів в перший тиждень червня. Не поспішайте приймати таблетки, якщо заболить горло або заурчіт в животі. Легкий дискомфорт - не ознака серйозної недуги, і, швидше за все, пройде сам по собі. А ось прийом ліків може спровокувати алергічну реакцію.

8-21 червня ви будете перебувати під захистом зірок, а значить, самопочуття буде відмінним. Вас стане переповнювати енергія - здасться, що море по коліно, а гори по плече.

14 і 15 числа можливі проблеми із засинанням. Перед сном обов'язково провітрюйте приміщення і пийте заспокійливі трав'яні чаї. Від кави і чаю за 3 години до сну краще утриматися.

22-30 червня ви станете неуважними і квапливими. Відкладіть заняття спортом і фізкультурою, утримайтеся від участі в змаганнях - є ризик отримати травму. Постарайтеся знизити фізичні навантаження до мінімуму.

Угору