Гороскоп на червень 2019 року Скорпіон

Гороскоп на червень 2019 року Скорпіон

Настав час закохуватися і закохувати! Серце в червні буде сповнене любов'ю - до себе, світу, іншим людям. Життя заграє новими яскравими фарбами, змусить прокинутися від сну і почати творити! Ви станете більш активними, відчуєте себе більш потрібними, і самооцінка ваша зміцниться під впливом тих успіхів, яких ви досягнете.

Сприятливі дні

Сприятливі дні місяця червень 2019: 1, 7, 12, 23, 24.

Гороскоп на червень 2019 для жінок Скорпіон


Під впливом планет (1-11 червня) ви можете стати марнотратними. Найприкріше, що речі, куплені в цей період, виявляться неякісними. Не плануйте великі покупки. Якщо побутові прилади вийдуть з ладу, не поспішайте шукати їм заміну - зверніться в ремонтну службу. Кращі дні для цього - 4, 5 і 10 червня.

Сміливістю, невгамовністю і завзяттям «наділять» вас 13-23 числа зірки. Це допоможе вам у досягненні поставлених цілей. Але не перегніть палицю, особливо 19 і 20 червня. Щоб уникнути неприємностей, перед прийняттям важливого рішення проаналізуйте інформацію з різних джерел. І тільки якщо ніщо не насторожить, дерзайте!

Менше слухати інших і більше довіряти голосу свого серця закликають 24-30 червня планети. Робіть те, що подобається особисто вам, - і тоді навіть тінь смутку не торкнеться вашого обличчя!

Гороскоп на червень 2019 для чоловіків Скорпіон


Зірки обіцяють вам зростання доходів. Грошові кошти можуть надійти, звідки ви не чекали: повернуть борг, про який ви вже й думати забули, виплатять аванс за роботу, яку належить виконати тільки в майбутньому, піднесуть в подарунок немаленьку суму. Під впливом планет ви можете витратити все і відразу на себе кохану, не думаючи про завтрашній день. Підійдіть відповідально до розподілу особистого бюджету, щоб після виконання своїх примх і на життя вистачило.

Червень - сприятливий місяць для вкладень. Порадьтеся з тими, хто «в темі». Якщо знадобиться, проконсультуйтеся у юриста або економіста. У червні всі ризики повинні бути особливо ретельно зважені.

З великим інтересом в червні ви будете дізнаватися щось нове, освоювати навички, розвивати свої таланти. У вас знайдуться помічники - задавайте питання, просіть, щоб вам вказували на помилки. При бажанні запишіться на навчальні курси (швидкочитання або ораторського мистецтва, наприклад) - з часом ввійдете в число найбільш цінних співробітників організації, в якій працюєте!

Значно досягнуть успіху в червні ті, чия діяльність пов'язана з творчістю. Муза буде поруч, і хто знає - можливо, в кінці місяця ви створите щось таке, чим будете пишатися ще дуже довго!

Любовний гороскоп на червень 2019 року


Сліпуче-чарівними, загадковими і привабливими ви будете в червні. У будь-якій компанії вся увага буде прикута до вас, вас стануть обсипати компліментами, «з'їдати» очима (ви сексапільні - це треба визнати!). Але червень - то час, коли вибирають не вас, а ви. Саме ви будете вирішувати, кого підпускати до себе, а кого ні, чиї залицяння приймати, а чиї - ігнорувати з холодним серцем. У вас буде вибір. Роблячи його, слухайте серце. Відносини, які зав'яжуться в цьому місяці, мають всі шанси увінчатися законним шлюбом вже в наступному місяці.

Сімейні Скорпіони будуть раді відзначити, що друга половинка стала проявляти велику зацікавленість у розвитку та зміцненні відносин. Кохана людина постарається виправити допущені раніше помилки (якщо ви на них йому вказали!) І надалі їх не допускати. Він стане частіше цікавитися вашою думкою і вашими бажаннями і виходячи з цього планувати спільне дозвілля. Заохочуйте його старання - йому важливо бачити, що він рухається в правильному напрямку.

Події кінця місяця змусять вас подивитися на партнера з іншого боку і розгледіти в ньому якості, яких ви раніше не помічали. Можливо, це нова сторінка вашого роману.

Здоров'я Скорпіона в червні 2019 року


До 12 червня спілкування стане забирати багато енергії. Вільний час проводите на самоті, відмовтеся від частих зустрічей з друзями і відвідування культурно-масових заходів. В іншому випадку самопочуття може погіршитися: загостряться хронічні недуги.

14-20 числа проведіть ревізію в холодильнику. Чи не залежалися чи в ньому продукти, термін придатності яких вже закінчився або добігає кінця? Навіть якщо вони здаються придатними для вживання, не ризикуйте здоров'ям.

Після 22 червня сил і енергії додалося - останній тиждень місяця відмінно підходить для інтенсивних тренувань! Якщо ви ходите в спортзал, віддавайте перевагу вправам, спрямованим на зміцнення м'язів спини і живота.

На 23 або 24 число плануйте будь-які косметичні процедури. Залишитеся задоволені результатом. А як це позначиться на вашому настрої!

Угору