Гороскоп на червень 2019 року Терези

Гороскоп на червень 2019 року Терези

До вас летять чудові новини! Схильні в усьому сумніватися, в червні ви несподівано для самих себе станете рішучими і незворушними. Це відмінний місяць для будь-якого роду починань - ви не втечете зі старту, побоюючись, що щось піде не так, що ви ще не готові. Ви дозріли для великих справ. Зірки дають вам свою підтримку!

Сприятливі дні

Сприятливі дні місяця червень 2019: 5, 13, 14, 29, 30.

Гороскоп на червень 2019 для жінок Ваги


У спілкуванні з друзями в першій декаді червня можуть виникнути серйозні труднощі. Охолодження відносин спровокує напружений аспект планет. Всі ваші спроби налагодити контакт не увінчаються успіхом - навпаки, стануть приводом для нових конфліктів. Перечекайте вказаний період спокійно, не роблячи активних дій. Пливіть за течією, прийнявши реальність такою, яка вона є. Ось побачите: незабаром все налагодиться.

Чи не найсприятливішими днями для вирішення фінансових питань будуть 11 і 12 червня, попереджають зірки. Якщо вам запропонують взяти участь в авантюрний проект, вкластися в якусь справу, не погоджуйтеся. Велика ймовірність залишитися біля розбитого корита.

Під впливом планет 14-30 червня посилиться ваше прагнення до саморозвитку. Запишіться на навчальні курси, відвідуйте семінари та наукові виставки. Зараз ви легко і швидко будете засвоювати будь-яку інформацію.

Приємна подія станеться з вами 29 або 30 числа. Можливо, виповниться ваше бажання чи ви отримаєте довгоочікуване звістка від близької людини.

Гороскоп на червень 2019 для чоловіків Терези


Життя в червні буде вирувати гірським потоком. Нові справи, нові зустрічі, нові заходи - вам треба багато чого для себе відкрити і відкрити себе світові, людям. З 12 по 21 червня ви будете вести листування, вирішувати ділові питання по телефону, зустрічатися з партнерами особисто. З підтримкою планет ви досягнете великих результатів там, де потрібно домовлятися і переконувати. Ви зумієте донести до співрозмовника свою точку зору так, що у нього не залишиться сумнівів, що ви абсолютно праві.

Червень - відмінний місяць для пошуку, переробки і передачі інформації. Ви зможете передавати свої знання, наприклад, новим членам колективу або виступивши на конференції, присвяченій актуальним проблемам у вашій трудовій сфері. Якщо у вас великий досвід, чому б не ділитися ним за гроші? Наприклад, давати онлайн-консультації або організувати майстер-класи в кафе або бібліотеці? Попит обов'язково буде.

Якщо ви плануєте на червень відрядження, все пройде саме так, як би вам хотілося. У роботі з документами теж не виникне труднощів. Не ігноруйте здогади колег з приводу якогось важливого справи. Те, що ви спершу можете прийняти за чутки, швидше за все виявиться правдою. Підтвердиться це після 22 червня.

Любовний гороскоп на червень 2019 року


З'явився, в червні, у вашому житті чоловік посприяє зростанню вашого матеріального стану і поліпшенню якості життя. Він буде красиво залицятися, не економлячи на дорогі подарунки і розкішні ресторани. Він може запропонувати переїхати до нього, стати на якийсь час вашим «особистим водієм». Якщо у вас вже є кохана людина, то його доходи в червні, ймовірно, виростуть - і ви зможете дозволити собі те, в чому раніше відмовляли. Відправитися в подорож, наприклад! Поїздка вийде казкової і ще більше зблизить вас!

У період до 21 червня час хороших новин! Швидше за все, вони будуть особистого характеру і порадують всіх членів вашої родини.

На початку третьої декади червня поведінку партнера зміниться. Він стане дратівливим і менш товариським. Чи не докучайте розпитуваннями, в чому причина поганого настрою, а краще створіть йому максимально комфортні умови будинку. Ваш улюблений ламає голову, як вчинити в непростій ситуації, пов'язаної з роботою або бізнесом, як тільки рішення дозріє, він знову стане таким, як раніше.

Здоров'я Терезів в червні 2019 року


Дотримуватися здорового способу життя особливо важливо 1-8 червня. Якщо у вас є шкідливі звички, почніть боротися з ними зараз - і досягнете успіху. 2 і 3 числа утримайтеся від спокуси з'їсти що-небудь «смачненьке, але шкідливий» - за цим піде збій в роботі травної системи.

Зірки 10-21 числа закликають частіше виходити в світ і змінити обстановку. Поїдьте куди-небудь - в сусіднє місто, наприклад, ознайомитися з місцевими пам'ятками. Довго перебуваючи в чотирьох стінах, ви ризикуєте опинитися в полоні у нудьги і апатії.

Погіршення самопочуття 22-30 червня - знак того, що ви перевтомилися. Перегляньте режим дня. Можливо, ви занадто багато працюєте і занадто мало спите? А ще забуваєте вчасно поїсти? Не беріть на себе додаткові навантаження.

Угору