Гороскоп на червень 2019 року Лев

Гороскоп на червень 2019 року Лев

Ризикуйте - шампанське вас вже зачекалася! Ризик, звичайно, справа благородна. Але, погодьтеся, ризикувати треба з розумом - отримавши, наприклад, схвалення зірок! У червні вони, зірки, дають будь-яким вашим ризикованим підприємствам і починанням зелене світло! Ставтеся до процесу як до гри. Це невід'ємний фактор успіху в червні 2019 року.

Сприятливі дні

Сприятливі дні місяця червень 2019: 2, 8, 14, 20, 25.

Гороскоп на червень 2019 для жінок Лев


Під впливом планет в першу декаду червня ви можете стати занадто недовірливими, чому варто з усіх сил опиратися. Те, чого ви боїтеся - підступу, обману, зради, - не станеться. Люди, з якими ви познайомитеся в цей період (якщо все-таки зумієте протистояти планет), стануть вашими добрими друзями.

У другій декаді місяця у вас є всі шанси опинитися в центрі загальної уваги. Це час, щоб заявити про себе і продемонструвати світові свої таланти і вміння! Добре співаєте? Заспівайте! Непогано танцюєте? Запаліть танцпол! Пишете вірші? Опублікуйте парочку на сторінці в соціальних мережах! Зірки обіцяють вам бурхливі овації і позитивні відгуки.

Проаналізувати помилки і визначитися з цілями на найближче майбутнє закликають планети 22-31 червня. Якщо вам важко зрозуміти, чого ви дійсно хочете, зверніться з цим питанням до карт або рун. Рекомендації віртуального оракула виявляться не менш точними.

Гороскоп на червень 2019 для чоловіків Лев


Якщо ваша діяльність пов'язана з творчістю, вітаємо: червень обіцяє вам найвищі досягнення і небувалий успіх. У вас з'явиться шанс, і не один, завоювати прихильність тих, від кого залежать ваші кар'єра і зарплата. До кінця місяця приємною несподіванкою (хоча, яка це несподіванка? Ви до цього прагнули!) Стане отримання хорошої премії або звістку про призначення відповідальним за новий проект.

Левам, у яких є хобі, зірки рекомендують спробувати його монетизувати. Запропонуйте свої послуги - будь то репетиторство, догляд за тваринами або шиття - в соціальних мережах. Ваше оголошення знайде багато відгуків! Перші клієнти з'являться вже в червні, і до кінця місяця у вас накопичиться непогана сума, яку можна витратити на подарунки.

Якщо ви азартна людина, 1-16 червня може випробувати удачу, придбавши лотерейний квиток. В цей же час рекомендується інвестувати гроші, якщо в планах на червень є цей пункт. Легко і швидко зараз буде засвоюватися нова інформація - чому б, наприклад, не пройти курс дистанційного навчання або не відвідати лекції фахівців у вашій професійній області?

В останній декаді місяця роботи додасться. Постарайтеся виявити найбільш пріоритетні завдання і вирішити спершу їх, а не братися за все відразу. Працюючи в спокійному, розміреному режимі, ви встигнете набагато більше, ніж будете поспішати.

Любовний гороскоп на червень 2019 року


Братися за домашні справи в червні ви будете з куди більшим ентузіазмом, ніж раніше. Вашим пріоритетом стане комфорт близьких - чоловіка, дітей, батьків. Такий вплив планет. Другий половинці передасться ваш настрій. Разом ви будете займатися прикрасою квартири, купувати необхідні предмети побуту або інтер'єру. А ще - експериментувати на кухні! Обов'язково запросіть близьких покуштувати плоди вашої спільного кулінарної творчості - все залишаться задоволені!

Червень - вдалий час, щоб познайомитися з батьками коханої людини, налагодити контакт зі свекрухою, скласти генеалогічне древо своєї сім'ї. Зробіть це разом з дітьми - буде і цікаво, і корисно.

Знайомство з потенційним кавалером в червні може статися на сімейних посиденьках, куди запрошені і друзі родичів. Не виключено, що близька людина візьме на себе роль свахи і представить симпатичному чоловікові. Придивіться, поспілкуйтеся: а раптом він - ваша доля?

Здоров'я Льва в червні 2019 року


Через напружений аспекту планет до вашого знаку емоційний фон в перший тиждень червня буде вкрай нестабільним. Ви станете дуже чутливими і вразливими - навіть перегляд мелодраматичного фільму може надовго вивести вас зі стану душевної рівноваги. Щоб не виникло реальних проблем зі здоров'ям, почніть займатися аутотренінгом. Протягом дня прокручивайте в голові життєстверджуючі і надихаючі фрази.

Завдяки планетам 9-17 червня самопочуття і настрій будуть відмінними. Якщо в один із зазначених днів ви вирушите в подорож в іншу країну, процес акліматизації пройде швидко і непомітно.

Якщо якийсь продукт харчування викликає у вас алергічну реакцію або провокує збої в роботі шлунково-кишкового тракту, виключіть з раціону не тільки його, а й все його аналоги. Не піддавайтеся на провокації в період з 23 по 30 червня, заборонений плід почне здаватися особливо солодким. Інакше наслідки не змусять себе довго чекати - вам може знадобитися медична допомога.

Угору