Гороскоп на червень 2019 року Рак

Гороскоп на червень 2019 року Рак

Витрачені зусилля себе виправдають! Перший місяць літа буде насиченим і «жарким». У низці численних справ і подій не забудьте про дорогих вам людей.

Сприятливі дні

Сприятливі дні місяця червень 2019: 12, 19, 27, 31.

Гороскоп на червень 2019 для жінок Рак


Уміння бути ввічливими і ввічливими дуже стане в нагоді вам 1-7 червня. Не скупіться на компліменти (якщо вони заслужені), піднімайте в розмовах легкі, приємні теми - і люди у вашій присутності будуть розквітати!

У період з 9 по 19 червня в чому б ви не брали участь, що б не робили, всюди вам захочеться бути першими і тільки першими. Це прекрасний час для участі в різних конкурсах і змаганнях. Однак ви повинні розуміти, що серед ваших суперників можуть виявитися гідні, серйозні конкуренти. І хоч ваше бажання перемоги надзвичайно сильно, ви можете програти. Постарайтеся отримати задоволення від самого процесу конкурентної боротьби, незважаючи на її кінцевий результат.

В останній декаді червня дуже корисно частіше залишатися наодинці з самим собою - рефлексувати, фантазувати, задавати підсвідомості питання і ... отримувати відповіді! Саме зараз ви зможете звільнитися від вантажу проблем, що накопичилися сумнівів і страхів і знайти нові цілі.

Гороскоп на червень 2019 для чоловіків Рак


Все говорить про те, що в червні вас чекає багато роботи. 3 числа відбудеться молодик, яке визначає настрій всього місяця. Мова йде не про виснажливому праці, який не залишить часу на особисте життя, а про роботу в радість! Стільки справ ви зможете зробити в червні! Таких вершин досягти! Але це за умови, що ви будете щиро, з любов'ю підходити до будь-якого завдання. Якщо ви вже (або ще) не "горите» своєю професією, постарайтеся побачити в ній плюси і фіксувати свою увагу на них (наприклад: «Так я не отримую задоволення від своєї роботи, зате у мене чудові колеги / уважне керівництво / гарна їдальня поруч / гнучкий графік »і т.д.). Кожен день повторюйте ці плюси, як мантру, - і ось побачите, планети «запалять» в вас вогонь!

З 12 червня, з підтримкою планет, ви досягнете успіху в будь-якого роду переговорах: переконайте начальство в необхідності підняти вам зарплату, клієнтів - у відмінній якості пропонованої вами продукції або послуг, потенційного роботодавця - у вашому високому професіоналізмі.

Якщо ваша діяльність пов'язана з творчістю, дітьми, активним відпочинком або організацією свят і розваг, можете розраховувати на збільшення доходів. Якщо давно подумує про інвестування, саме час до них приступити.

Любовний гороскоп на червень 2019 року


Велика завантаженість на роботі, як ми вже сказали, не завадить особистому житті. Знайомитися, фліртувати, закохуватися в червні велять зірки. Задоволень (якщо ви собі дозволите), в цьому місяці буде багато! За вами стануть галантно доглядати, влаштовувати побачення в красивих місцях зі смачною кухнею, балувати сюрпризами, дарувати квіти і милі серцю дрібнички. Може трапитися і так, що претендує на ваше серце чоловік запропонує вам екстремальна розвага! Якщо ідея здасться привабливою, погоджуйтеся.

Сімейні Раки в червні зможуть похвалитися повним взаєморозумінням зі своєю половинкою. У багатьох з'явиться спільне хобі - наприклад, танці або збирання пазлів. Джерелом великої радості будуть діти, вони подарують багато приводів для гордості. Раки, які мріють стати батьками, з високою часткою ймовірності в червні зможуть зачати.

Здоров'я Рака в червні 2019 року


Опинившись під впливом планет, 1-12 червня ви будете захищені від вірусів і простуд. Рекомендується проводити більше часу на свіжому повітрі - це добре позначиться на мозкової діяльності. 9 і 10 числа, може посилитися апетит. Намагайтеся їсти часто, але невеликими порціями - і не наберете зайву вагу.

У період з 12 по 15 червня шкіра придбає, особливу чутливість і зажадає особливо дбайливого ставлення до себе. Чи не експериментуйте з косметикою, по можливості тимчасово взагалі відмовтеся від її використання. Якщо виникнуть роздратування або свербіж, відвідайте дерматолога. Чим швидше почнете лікування, тим швидше видужаєте.

Після 17 червня, знизьте фізичні навантаження на організм. Енергії буде небагато, вам варто себе поберегти. Додайте в раціон м'ясо і морепродукти. При необхідності, щоб впоратися з сонливістю і втомою, випивайте кофеиносодержащие напої.

Угору