Гороскоп на червень 2019 року Телець

Гороскоп на червень 2019 року Телець

Придумайте, ніж ви себе порадуєте? Побалуйте себе! Не шкодуйте ні часу, ні грошей, щоб, нарешті, отримати те, чого давно хотілося і що так піднімає настрій! Цей подарунок самим собі зарядить вас енергією і допоможе блискуче впоратися з усіма запланованими справами!

Сприятливі дні

Сприятливі дні місяця червень 2019: 5, 13, 19, 25, 29.

Гороскоп на червень 2019 для жінок Телець


У першій декаді червня, вам, ймовірно, захочеться виділитися на тлі оточуючих і зробити щось шалене. Всіма силами противитися цьому бажанню, інакше ризикуєте потрапити в дуже незручну ситуацію. Ваше ексцентричну поведінку буде сильно дратувати оточуючих, що здатна породжувати конфлікти і скандалами.

11-21 числа не уникайте відповідальності, беріться за найскладніші завдання. Завдяки гармонійно розташуванню планет вам все буде по плечу. Якщо 19 або 20 червня ви все-таки потрапите в полон страхів і сумнівів, обов'язково подивіться життєстверджуюче біографічне кіно. Надихнувшись історією чужого успіху, ви будете готові підкорювати все нові і нові вершини. У вас все вийде!

Слідуючи за мрією, не ставайте залежними від неї, закликають зірки. Не забувайте про те, що близькі, особливо діти і внуки, потребують вашої уваги. Розподіліть вільний час так, щоб ні у кого не виникло приводу образитися на вас. 29 і 30 червня проведіть вдома, запросивши в гості близьких родичів і друзів.

Гороскоп на червень 2019 для чоловіків Телець


У червні вашої уваги зажадають грошові питання. Ймовірно, ви будете збирати інформацію, куди краще вкластися, де застрахувати майно, як оформити (продати, подарувати) власність. Зірки радять не поспішати і при необхідності проконсультуватися з декількома фахівцями. У першій половині місяця можливі повернення боргу або надходження запізнілою премії. Успішним в цьому відношенні буде і кінець червня: цілком можливо, вас додатково заохотять за хорошу роботу!

Деякі Тельці в червні ухвалять рішення поставити фінальну крапку в якомусь діловому питанні. Наприклад, підуть з роботи, зрозумівши, що вона вже не приносить радості. Постарайтеся зберегти хороші відносини з колишнім керівництвом і колегами - вам ще належить взаємодіяти.

Протягом усього місяця ви станете проявляти більшу соціальну активність - наприклад, вступите в громадську організацію, створите клуб за інтересами і запросіть в нього колег, об'єднайте раніше незнайомих між собою людей заради спільної справи. Не виключено, що саме на вас ляжуть основні турботи по організації якогось святкового заходу в колективі. Ви відмінно впораєтеся! Зірки обіцяють підтримку вищестоящих - як моральну, так і матеріальну. Ймовірно поява людей, зацікавлених в особисто ваших професійних послугах.

Любовний гороскоп на червень 2019 року


Відносини з протилежною статтю в червні принесуть море позитивних емоцій - обіцяють планети. Знайомтеся, якщо ви поки самотні, не боячись, що використовують, кинуть або підведуть ... Ні! Поруч з вами будуть надаватися виключно гідні чоловіки, які вміють домагатися і чекати, які цінують ваші принципи і ідеали. Не виключено, що потенційного партнера ви розглянете в тому, з ким знайомі вже багато років. Наприклад, в сусіда по сходовому майданчику, інструктора з фітнес-клубу або продавця з вашого улюбленого магазинчика ... Проявіть ініціативу, але акуратно - вам достатньо лише натякнути про симпатії, інше зроблять за вас. Самі на побачення Не запрошуйте!

Червень - відмінний місяць для початку спільного життя, заручин, весілля. Знайомство з батьками коханої людини пройде в своєму розпорядженні атмосфері. Відносини, в яких у обох партнерів почуття перегоріли, ймовірно, підійдуть до фіналу. Розставання подарує відчуття свободи, а весь процес розлучення пройде легко.

Здоров'я Тельця в червні 2019 року


1-12 червня будуть уразливі органи дихання. Постарайтеся уникати близького контакту з застудженими, частіше бувайте на свіжому повітрі, провітрюйте кімнати. Незайвим буде почати приймати вітаміни.

14-20 числа буде нелегко впоратися з емоціями. Якщо не вжити заходів, на тлі нестабільного психологічного стану може серйозно погіршитися самопочуття. Подумайте, що вас заспокоює: релаксационная музика, заняття йогою, сеанси ароматерапії? Використовуйте ту техніку, яка допомагає особисто вам досягти душевної гармонії.

А ось в останню декаду червня на здоров'я скаржитися не доведеться: ви будете під надійним захистом планет! Енергія стане переповнювати - можете займатися спортом, давати організму підвищені навантаження. 24 або 25 червня вирушайте на природу, на шашлики, з друзями. Гарне проведення часу вам гарантується!

Угору