Гороскоп на червень 2019 року Овен

Гороскоп на червень 2019 року Овен

Пишіть свою казку самі! У червні ви будете сяяти, як найяскравіша зірка. Ви станете ще сміливіше, енергійніше, і від цього - ще цікавіше оточуючим. До вас будуть тягнутися, спілкування з вами будуть бажати! Використовуйте цей місяць, щоб заявити про себе світові, - наприклад, прорекламує свою діяльність в Мережі.

Сприятливі дні місяця червень 2019: 10, 13, 24, 27.

Гороскоп на червень 2019 для жінок Овен


1-11 червня доля буде перевіряти вас на вміння імпровізувати і підлаштовуватися під швидко мінливі обставини. Деякі події можуть застати зненацька, і тут найголовніше - не розгубитися, віддихатися, спокійно проаналізувати поточну обстановку. Швидше за все, ви зрозумієте, що нічого страшного насправді не відбувається, і, прислухавшись до інтуїції, зумієте виробити правильну лінію поведінки.

Завдяки планетам 13-24 червня вас будуть переповнювати позитивні емоції. Для багатьох ви станете джерелом світла і натхнення, перетворитеся на магніт, що притягує цікавих людей. Коло ваших знайомих розшириться. 13 або 14 числа хтось із друзів запропонує відправитися в нетривалий подорож. Ви залишитеся задоволені поїздкою, але постарайтеся довести до кінця заплановані справи, перш ніж вирушити в дорогу.

В останню декаду місяця рідним знадобиться допомога. Не відмовляйте в ній, інакше станете об'єктом загального осуду, попереджають зірки.

Гороскоп на червень 2019 для чоловіків Овен


У червні ви зумієте зробити навіть більше, ніж планували. Завдяки планет до 16 числа, працювати ви будете швидко, якісно, ​​з ентузіазмом, однаково легко вам дадуться як звичні обов'язки, так і нові. Приготуйтеся до того, що на самому початку місяця маю осягати ази незнайомого справи. Ви впораєтеся, зірки створять прекрасні умови для засвоєння інформації. А ще - для поїздок на далекі відстані (від несподіваної пропозиції відправитися у відрядження не відмовляйтеся - проведете час з користю і для гаманця, і для душі!), Захисту своїх прав (якщо на червень заплановано суд, то рішення напевно буде на вашу користь) і передачі знань (чому б не спробувати себе в ролі наставника менш досвідчених колег або провідного майстер-класів?).

Командній роботі ви станете надавати перевагу індивідуальний працю. Вирішіть відокремитися від колективу в деяких питаннях. Не виключено, що в цей час ви будете займатися чимось, що не хотіли б афішувати. Може йтися як про самостійне проект, до якого ви приступите в червні, так і про пошук нової роботи - в таємниці від керівництва, колег і близьких.

Любовний гороскоп на червень 2019 


Зірки обіцяють вам зміни. Якийсь період життя в червні підійде до кінця і почнеться новий. В любовній сфері вплив планет може проявлятися по-різному, але обов'язково його підсумком стане прояснення ситуації, зняття сумнівів, припинення роздумів. Так, наприклад, якщо на протязі якогось часу вам не давала спокою думка, люблять вас по-справжньому або прикидаються, ви отримаєте докази того чи іншого і приймете відповідне рішення, яке вас звільнить. Якщо відносини завмерли в одній точці і не розвиваються, ви зумієте їх «розгойдати» і отримаєте те, чого б вам насправді хотілося. Наприклад, пропозиція зробити крок вперед - почати жити під одним дахом або навіть офіційно оформити союз.

І сімейним і одиноким Овнам зірки в червні радять частіше вибиратися з дому на далекі відстані. Поїздки в інші міста або країни зміцнять пари, а вільним представникам знака подарують можливість зустріти свою долю.

Здоров'я Овна в червні 2019 року


Щоб бути здоровими і бадьорими в першій декаді червня, потрібно слідувати наказу планет: ставитися до оточуючих справедливо. Варто незаслужено когось звинуватити, обрушитися з претензіями або критикою, як організм почне давати збій: з'являться головні болі, пропаде апетит. Слід поберегти себе.

Завдяки розташуванню планет 7-16 червня ви будете сповнені сил і енергії. Зарядка вранці, спортивні тренування, заняття танцями або фітнесом - все це доставить вам величезне задоволення. Заповнювати енергетичні втрати допоможе правильно складене меню, яке включає в себе продукти, багаті на білок (м'ясо, яйця, сир).

Хронічні захворювання опорно-рухового апарату можуть нагадати про себе 18-29 червня, на що вказує несприятливе розташування планет. Прийміть необхідні заходи профілактики: наприклад, почніть приймати прописані лікарем медикаменти. Також в кінці місяця слід обмежити вживання солодощів, щоб уникнути проблем з зубами. Імовірність виникнення зубного болю особливо висока 29 і 30 червня.

Угору