Зять погрожуючи тещі гранатою забрав гроші

7 січня в Кам’янську поліцію надійшло повідомлення про те, що мешканець одного з будинків в районі автовокзалу носить при собі гранату.

Чоловіка з гранатою побачила сусідка, коли той виходив із дому. У його квартирі поліцейські застали дружину й тещу. Жінки підтвердили інформацію, що чоловік має при собі гранату. Цим боєприпасом він погрожував тещі, вимагав гроші, в результаті відібрав у неї 200 гривень, і пішов.

Копи прийняли рішення дочекатися чоловіка в квартирі. Він незабаром повернувся, двері йому відкрила дружина, але, коли зловмисник побачив у будинку сторонніх, кинувся тікати. На сходовій клітці він спіткнувся і впав, а із кишені у нього викотилася граната «Ф-1». На щастя, боєприпас не вибухнув, і чоловік був затриманий. Окрім цього, у нього в квартирі вилучено гранату «РГД-5».

Чоловік – уродженець Каменського, 1977 року народження. Його дружина і теща родом із Донбасу, де вони всі проживали до 2014 року. Там, за словами затриманого, у нього був процвітаючий бізнес. Однак, із початком АТО він став вживати наркотики, пустив весь бізнес під укіс, і вони всією сім’єю переїхали в Кам’янське.

Чоловік розповів, що гранати привіз із Маріуполя, де нещодавно був на заробітках. Нібито, боєприпаси він там знайшов. Зараз перевіряється інформація, чи мав можливість чоловік привезти більше гранат із метою їх продати.

граната-в-руці

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *