Як зберегти молодість без пластики?

масаж-жінки

Які процедури по догляду за обличчям допоможуть уникнути радикальних заходів.

За останні роки популярність естетичної пластичної хірургії подолала всі мислимі і немислимі межі. Зараз до неї все частіше вдаються, щоб приховати вікові зміни. Бажаючи виглядати як в юності, багато лягають під ніж, не замислюючись про можливі наслідки. Однак такий спосіб «омолодження» не вирішує проблему в корені.

В чому є небезпеки хірургічного втручання в гонитві за красою, і які процедури по догляду за обличчям допоможуть уникнути радикальних заходів, ми висвітлимо в даному матеріалі.

Бувають ситуації, коли операція просто необхідна. Пластичні хірурги можуть усунути вроджені патології, а також деякі наслідки нещасних випадків, щоб людина могла повернутися до повноцінного життя. Однак, останнім часом пластичні операції набагато частіше застосовуються в якості інструменту для досягнення певних “естетичних стандартів” – отримати маленький ніс, придбати пишні форми або підтягнути обличчя. Але будь-яка хірургія, в тому числі пластична, має певні ризики – від злегка помітних шрамів до летального результату.

Ризики і негативні наслідки пластичних операцій:

Найпоширеніший ризик – післяопераційний кровотеча і занесення різного роду інфекцій, які можуть не просто продовжити період відновлення, а й привести до смерті. Також після пластики у людини може настати оніміння або порушення роботи м’язів обличчя внаслідок пошкодження лицьового нерва.

Одним із найбільш частих ускладнень при пластичній хірургії є – рубцювання. Часом усунення шраму вимагає навіть додаткового медичного втручання. Крім того, не можна передбачити, чи буде результат операції відповідати очікуванням пацієнта. Вартість, біль і період відновлення так само можуть виявитися не такими, як Ви розраховували.

Протипоказання до пластики обличчя:

Якщо без пластики вам не обійтися, а перераховані вище ризики цілком виправдані і не лякають вас, слід детально обговорити з лікарем наявні протипоказання. Як правило, пластична операція проводиться під загальним наркозом. Перед цим важливо ретельно обстежити свій організм. Зокрема, хірургічне втручання заборонено при таких захворюваннях:

хвороби серця і судин;

онкологічне захворювання;

цукровий діабет;

хронічні хвороби в стадії загострення;

порушення згортання крові;

психічні та неврологічні розлади;

Альтернатива пластиці:

Щоб підтягнути овал обличчя, позбавитися від носогубних складок або мімічних зморшок, необов’язково лягати під ніж. Зберегти красу і молодість на довгі роки допоможе своєчасний і регулярний догляд. Вибір обмежений лише конкретними цілями і фінансовими можливостями кожного.

Не можна назвати точний вік, в якому відвідування косметологів, а також проведення процедур по догляду за собою повинні стати регулярними. Деякі дівчата починають ретельно доглядати за собою вже в 16 років, а деякі вперше відвідують кабінет косметолога лише в 50. Необхідно розуміти, що, чим раніше ви почнете доглядати за своїм обличчям, тим довше зможете залишатися молодими і красивими», – вважає лікар-косметолог Ольга Петрова.

Домашнє SPA:

Деякі вікові зміни можна попередити і виправити самостійно, не виходячи з дому. Контрастне вмивання, механічний пілінг, масажі і маски – всі ці процедури доступні кожному. Важливо знати, як правильно провести процедуру, щоб не нашкодити собі.

Косметологія:

Сучасна косметологія досягла високого рівня за своєю результативністю, і нічим не поступається пластичної хірургії. Серед численних методів по догляду за обличчям і підтримці молодості шкіри – ін’єкційні, апаратні та інші процедури. Єдиний їхній мінус – вартість, а так само нетривалість їх дії.

“Зокрема, привести шкіру обличчя в тонус допоможе біорепарація – метод, що дозволяє заповнити тканини відсутньою гіалуроновою кислотою, і запустити природні процеси відновлення шкірних покривів. Також зволоженню і живленню тканин, як наслідок, швидкому відновленню клітин, сприяє мікрострумова терапія”, розповідає косметолог Ольга Петрова.

Фейс-фітнес:

Гімнастика для обличчя – мабуть, один з найбільш надійних, і корисних варіантів підтримки краси і молодості. Лицьові м’язи із віком втрачають тонус, у результаті чого контури обличчя поступово починають опускатися, а шкіра стає в’ялою.

При регулярному виконанні спеціальних вправ ви зможете натренувати мімічні м’язи обличчя. У заняттях фейс-фітнесом вкрай важлива техніка виконання вправ, почати освоювати яку можна вже сьогодні.

Пам’ятайте, догляд і дбайливе ставлення до свого обличчя – ось що зробить Вас по-справжньому красивою! Не варто втрачати час і чекати, коли допоможуть лише радикальні заходи. Почніть займатися собою вже сьогодні.

masazh-zhinki

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *